2.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (48)
  • oylar (3)
  • medya (2)

48. şu ana kadar bir şişesini bitirdiğim makyaj temizleme ürünü. açıkcası bu tarz ürünlerin bu şekilde isimlendirilip(gizlinot: bb clean güzelleştiren & bakım yapan temizleme suyu(?)) satılmasının tamamen satış hilesi olduğunu düşünüyorum ve lüzumsuz buluyorum. ürünü aldığım süreçte eve shop'da indirimdeydi ve sözlükten okuduklarım kadarıyla bir şans vermek istedim ve gayet memnun kaldım. cilt makyajından öte yoğun göz makyajı yapan birisiyim ve water proof maskaralarımı dahi gayet uğraştırmadan güzel bir şekilde temizledi diyebilirim. bb krem temizleme ve güzelleştirme vaadine gelirsek çok bir fikrim olmamakla beraber eğer garnier gibi bazı markaların makyaj temizleyicilerinden sıkıldıysanız gayet işinizi görebilecek iyi bir ürün.

15 mayıs 20:16

47. Hayatımda denediğim en ama en kötü temizleme ürünü. Göz makyajını bulaştırıp sabitliyor sanki. Pazarlama stratejisinden başka birşey değil. Nefret ettim o derece.

11 mayıs 13:03

46. Su gibi, tertemiz. Bıraktığı his tıpkı ilk cümlemdeki gibi. Üzerine çeşitli makyaj temizleyicileri denedim. Gözümü hiç yormadan, tek kirpik koparmadan, 1 adet disk pamukla, rimelli liner'lı makyajımı çıkartan ürün. Şansı hak ediyor.

7 mayıs 01:34


45. ece targıt'ın zamanında izlediğim bir videosunda görmüştüm bu ürünü. cilt bakımında o dönem çok popüler olduğu ve önerdiği için almıştım.

vaatlerini bu kadar yerine getirmeyen bir ürün daha görmedim. büyük boyunu kullandım ben yani uzun süre kullandım. ne bir temizleme ne bir kalıntı toplama sıfır etki ürün. şey gibi düşünün makyajınızı yıkamadan suyla yumuşatırsınız ya o etkiyi veriyor sadece. gözdeki bazsız farı bile tamamen çıkartmadı bende. sırf aldım bitireyim diye bitirdim.

bir daha almayacağım. fiyatı indirimde 12 lira falandı sanırım oldu biraz alalı çünkü ama eş değer fiyatta çok daha başarılı ürünler var. tavsiye etmem.

10 nisan 11:41

44. Makyaj temizleme ürünlerin de, ne kadar yag varsa o kadar iyi gibi geliyor bana nedense. Bu urun cilt makyajini evet temizliyor ancak yogun goz makyaji, waterproof maskaralar icin ayni seyi soyleyemeyecegim. 

Cogu zaman indirimde olan makyaj temizleme suyu.

9 nisan 21:24

43. bundan sanırım dört-beş şişe kadar bitirdim. Çok güzel bir temizleme suyu ve ciltte herhangi bir irritasyona neden olmadı. Ancak bir arkadaşımdan gördüğüm şekilde şu şekilde kullanmaya başladığımdan beri daha etkili bir temizleyici oldu ve bahsedeceğim her iki ürünün de negatif yanlarını nötrledi. (gizlinot: nivea bb temizleme suyu göz makyajını tam çıkarmıyor, çift fazlı göz makyajı temizleme suları ise fazla yağlı geldiğinden lensli lenssiz her türlü gözlerimi kaşındırıyordu.)Bundan iki şişe alıyorum en az. İki şişe de çift fazlı bir göz makyajı temizleyicisi alıyorum. (gizlinot: ki bu tercihen beauty formulas markasına ait oluyor, bazen neutrogena denk geliyor onu alıyorum.) Önceki kullanımdan kalan boş şişeye nivea bb temizleme suyunun yarısını döküyorum, yarısı orijinal şişede kalıyor. Her iki şişenin üstüne de çift fazlı göz makyajı temizleyicisini koyuyorum. kullanmadan önce yine çalkalıyorum. böylece fıstık gibi tertemiz temizleyen, göz makyajını da çıkarabilen, alerji ya da yanma yapmayan, tüm yüzde kullanılabilen ve tek bir kirpik dahi dökmeyen mükemmel iki şişe makyaj temizleyicim oluyor. (gizlinot: ayrıca uzun süre kullanabildiğim için çok da ekonomik oluyor. )Sonrasında içim rahat etmediğinden muhakkak bir temizleme jeli ile yıkıyorum. Yağlı bir his de kalmıyor. Yüzümü toniklediğim zamanlarda pamukta en ufak bir makyaj kalıntısı kalmamış oluyor. Bir deneyin derim kızlar, dört şişe bitirmemin bir hikmeti olmalı (gizlinot: :))

13 mart 16:58 13 mart 17:00

42. Büyük boyunu kullanmıştım bir süre pamuk olayı hiç başıma gelmedi. Hiç bir işe yaramayan ürün yüzüm deki ufacık allıği normal bi su bile alabilirken bu alamıyor çok değişik bir ürün evet been. De de yanma ve kızarıklık yaptı minik minik noktalar çıktı..... Almayın paranıza yüzünüze yazık pamugunuza da...

27 şubat 10:58


1

41. Garnier, Loreal, Nuxe gibi farklı markaların micellar sularını kullandım daha önce ve öyle böyle hepsini bir şekilde bitirdim, işimi gördüler. Fakat bunu açık ara en kötü micellar su seçiyorum. Kimse yazmamış gördüğüm kadarıyla, bir tek ben miyim bu sorunu yaşayan ama süslüler bildiğiniz Gratis'te satılan Benri kare makyaj temizleme pamuğumu yırtıyor bu su. Abartmıyorum, bir yanağımı silip diğerine geçeyim derken suyu döktüğüm yerler parça pinçik dağılmış oluyor. Hiç böyle birşey görmemiştim daha önce, sanki asit dökmüşüm gibi. Aynı pamuğu daha önce paket paket kullandım hiçbir üründe böyle birşey yaşamadım. Watsons' ın kutulu kare pamuğuyla da denedim; pamuk bu kez de 3 saniyede falan kurudu. Ayrıca yüzümde yanma yaptı. Yüz makyajını çıkarıyor, göz makyajını ise çok zor temizliyor, özellikle maskarayı çok zor çıkarıyor ki maskaram waterproof değil. Kesinlikle almayın derim, bence bu üründe ciddi sıkıntı var.

27 şubat 04:10

40. Migros indirimlerinde almıştım iki şişe. Biri bitti ikincisine de elimdeki ürünler bitince başlayacağım. Eyyorlamama gelirsek, dümdüz ürün. Yani normal suyun bi tık fazlası gibi temizlemesi. Uber hassas cildime bir zararı olmadı ama. İkinci şişeyi de elimde kalmasın diye kullanıcam. Belki çay ağacı yağıyla karıştırırım. 

26 şubat 22:20

39. buradaki yorumları okudukça bende büyük bir önyargı oluşturmuştu bu ürün. hatta arkadaşlarım aldığı zaman niye araştırmadan alıyorsunuz berbat bir ürünmüş bu falan diyordum.

birkaç ay önce soru-cevapta dudakta acı bir tat bırakmayan bir misel su sorduğumda biri bunu önermişti. ben de kullandığım misel su (gizlinot: bioderma) bitince hazır indirimdeyken bu ürünü aldım ve çook memnun kaldım.

zorlamadan makyajı temizliyor, ağır göz makyajını da aynı şekilde. dudaklarımda acı tat bırakmıyor ve ilk kez bir temizleme suyundan sonra yüz temizleme ihtiyacı hissetmiyorum (gizlinot: ama yıkıyorum tabii ki)

bendeki hassas ciltler için olanı

26 şubat 18:19