sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
1.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (45)
 • oylar (6)
 • medya (2)
1

45. Yaklaşık 2 haftadır kullanıyordum ve bir daha asla almayı düşünmüyorum. Karma cilt tipine sahibim, başka kimsede oldu mu bilmiyorum ama bir tanesi burun bölgemde olmak üzere 3 tane kistik sivilce oluştu yüzümde. 

13 ekim 2018 02:49

44. makyaj temizlemek konusunda sudan pek de bir farkı olmayan ve göz yakan misel su

16 mayıs 2018 23:37

43. şu ana kadar bir şişesini bitirdiğim makyaj temizleme ürünü. açıkcası bu tarz ürünlerin bu şekilde isimlendirilip(gizlinot: bb clean güzelleştiren & bakım yapan temizleme suyu(?)) satılmasının tamamen satış hilesi olduğunu düşünüyorum ve lüzumsuz buluyorum. ürünü aldığım süreçte eve shop'da indirimdeydi ve sözlükten okuduklarım kadarıyla bir şans vermek istedim ve gayet memnun kaldım. cilt makyajından öte yoğun göz makyajı yapan birisiyim ve water proof maskaralarımı dahi gayet uğraştırmadan güzel bir şekilde temizledi diyebilirim. bb krem temizleme ve güzelleştirme vaadine gelirsek çok bir fikrim olmamakla beraber eğer garnier gibi bazı markaların makyaj temizleyicilerinden sıkıldıysanız gayet işinizi görebilecek iyi bir ürün.

15 mayıs 2018 20:16

42. Hayatımda denediğim en ama en kötü temizleme ürünü. Göz makyajını bulaştırıp sabitliyor sanki. Pazarlama stratejisinden başka birşey değil. Nefret ettim o derece.

11 mayıs 2018 13:03

41. Su gibi, tertemiz. Bıraktığı his tıpkı ilk cümlemdeki gibi. Üzerine çeşitli makyaj temizleyicileri denedim. Gözümü hiç yormadan, tek kirpik koparmadan, 1 adet disk pamukla, rimelli liner'lı makyajımı çıkartan ürün. Şansı hak ediyor.

7 mayıs 2018 01:34

40. ece targıt'ın zamanında izlediğim bir videosunda görmüştüm bu ürünü. cilt bakımında o dönem çok popüler olduğu ve önerdiği için almıştım.

vaatlerini bu kadar yerine getirmeyen bir ürün daha görmedim. büyük boyunu kullandım ben yani uzun süre kullandım. ne bir temizleme ne bir kalıntı toplama sıfır etki ürün. şey gibi düşünün makyajınızı yıkamadan suyla yumuşatırsınız ya o etkiyi veriyor sadece. gözdeki bazsız farı bile tamamen çıkartmadı bende. sırf aldım bitireyim diye bitirdim.

bir daha almayacağım. fiyatı indirimde 12 lira falandı sanırım oldu biraz alalı çünkü ama eş değer fiyatta çok daha başarılı ürünler var. tavsiye etmem.

10 nisan 2018 11:41

39. Makyaj temizleme ürünlerin de, ne kadar yag varsa o kadar iyi gibi geliyor bana nedense. Bu urun cilt makyajini evet temizliyor ancak yogun goz makyaji, waterproof maskaralar icin ayni seyi soyleyemeyecegim. 

Cogu zaman indirimde olan makyaj temizleme suyu.

9 nisan 2018 21:24

2

38. Çok seyrek bir fondöten ya da bb krem tabakasından oluşan cilt makyajımı çıkaran temizleme suyu. Makyajımı sabitlemediğim için günün sonunda yüzümde pek bir şey kalmıyor zaten, onun da etkisi olabilir. Ama önceki girdilerde belirtildiği gibi disk pamukları parçalıyor gerçekten de.

Ben bu ürünün alternatif kullanımından bahsetmek istiyorum; oldukça başarılı bir leke çıkarıcı. Birgün açık renk sandalye kılıfına mürekkep şişem devrildi, kılıf boydan boya simsiyah oldu. Mürekkebin yoğunluğunu havluyla alıp sadece leke haline getirdikten sonra 'lan ne kaybederim ki,' diyip lekeye bunu boca ettim. Başta kılıfın rengi ağardı, birkaç üst üste uygulamanın ardındansa leke tamamen yok oldu.

Bir başka gün de yatak minderine geçmiş kan lekesine döktüm bundan, lekeden eser yok şu an, tertemiz.

Sonuç olarak bu ürünü leke çıkarıcı olarak pazarlasalar daha uygun olur.

22 mart 2018 10:26

37. bundan sanırım dört-beş şişe kadar bitirdim. Çok güzel bir temizleme suyu ve ciltte herhangi bir irritasyona neden olmadı. Ancak bir arkadaşımdan gördüğüm şekilde şu şekilde kullanmaya başladığımdan beri daha etkili bir temizleyici oldu ve bahsedeceğim her iki ürünün de negatif yanlarını nötrledi. (gizlinot: nivea bb temizleme suyu göz makyajını tam çıkarmıyor, çift fazlı göz makyajı temizleme suları ise fazla yağlı geldiğinden lensli lenssiz her türlü gözlerimi kaşındırıyordu.)Bundan iki şişe alıyorum en az. İki şişe de çift fazlı bir göz makyajı temizleyicisi alıyorum. (gizlinot: ki bu tercihen bee beauty markasına ait oluyor, bazen neutrogena denk geliyor onu alıyorum.) Önceki kullanımdan kalan boş şişeye nivea bb temizleme suyunun yarısını döküyorum, yarısı orijinal şişede kalıyor. Her iki şişenin üstüne de çift fazlı göz makyajı temizleyicisini koyuyorum. kullanmadan önce yine çalkalıyorum. böylece fıstık gibi tertemiz temizleyen, göz makyajını da çıkarabilen, alerji ya da yanma yapmayan, tüm yüzde kullanılabilen ve tek bir kirpik dahi dökmeyen mükemmel iki şişe makyaj temizleyicim oluyor. (gizlinot: ayrıca uzun süre kullanabildiğim için çok da ekonomik oluyor. )Sonrasında içim rahat etmediğinden muhakkak bir temizleme jeli ile yıkıyorum. Yağlı bir his de kalmıyor. Yüzümü toniklediğim zamanlarda pamukta en ufak bir makyaj kalıntısı kalmamış oluyor. Bir deneyin derim kızlar, dört şişe bitirmemin bir hikmeti olmalı (gizlinot: :))

13 mart 2018 16:58 4 haziran 2018 18:54

36. Büyük boyunu kullanmıştım bir süre pamuk olayı hiç başıma gelmedi. Hiç bir işe yaramayan ürün yüzüm deki ufacık allıği normal bi su bile alabilirken bu alamıyor çok değişik bir ürün evet been. De de yanma ve kızarıklık yaptı minik minik noktalar çıktı..... Almayın paranıza yüzünüze yazık pamugunuza da...

27 şubat 2018 10:58