3.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar (7)
  • medya (1)
3

13. ruj sürmek istemediğim zamanlarda hafif renk versin diye kullandığım bir kurtarıcı benim için. ancak nemlendirmesini yeterli bulmuyorum ne yazık ki.

17 ekim 18:56

12. ruj sürmeyi sevmeyip dudaklarımın renksizliğinden yakınan biri olarak imdadıma yetişmiştir. hem kırmızı pembe tonlarda değil de koyu soluk tonlarda olduğu için hem de ruj olmadığından doğal da durduğu için her an yanımda taşıyorum. hatta ilk aldığım zaman yanımda taşımaktan pantolon cebinde unutum makineye atmıştım :(

28 temmuz 20:23

11. rengi güzel olan bir lip balm ancak nemlendirmiyor. nemlendirmek istiyorsanız hindistan cevizi yağı sürün bunu da makyaj yapmaya üşendiğiniz zaman pıt pıt renk vermesi için kullanın.

25 mayıs 19:30


10. Bir lip balm sevdalısı olarak aynı serinin şeftalili ve kirazlı versiyonlarını da kullanıyorum. Nemlendirme olarak hepsi aynı (benim kupppkuru dudaklarıma neredeyse 0 etki)

Ama renk olarak favorim kesinlikle bu. Dudaklarımın rengi (kansızlık sağolsun) çok çok açık olduğu için makyaj yapmadığım zamanlarda bile pıt pıt bundan sürüyorum, yüzümdeki ölü gelin etkisini biraz siliyor. Pembemsi kırmızımsı doğal bir renk veriyor (unutmazsam akşam görsel yükleyeceğim) Fiyatı da uygun olduğu için nemlendirememe etkisini göz ardı edebiliyorum. Ve deee kuru yapılı ya da fazla soğuk tonlu rujların altına sürünce güzelce dengeliyor. Seviyorum seni nivea^^

25 mayıs 13:33

9. f\p açısından uygun bir ürün ama ben nemlendirmesini sevemiyorum. Dudaklarım çok kuru olmamasına rağmen yeterli gelmiyor bana allık olarak kullanmayı deneyeceğim. Denedikten sonra editlerim

15 nisan 18:50

8. diğer lip balm'ların bu güzelliğin önünde diz çöküp tövbe etmesi gerekir.mükemmel bir lip balm'dır tanım olarak.kokusu hafif blackberry jelibon gibi,rengi çok parlak değil ve çok hoş bir kırmızılık-bordoluk veriyor,gözenekleri tıkamasını umursamazsanız mis gibi aydınlatıyor yüzü allık olarak kullanıldığında,hemen dudaktan silinmiyor,indirimde 4 tl'ye bulunaniliyor,hafif nemlendirici ve ağırlık yapmıyor.hayatımın lip balm'ını buldum,çok güzel bu.çok,çok güzel.

14 nisan 23:37

7. rengi açısından baya beğendiğim bir lipbalm. nemlendirmesi açısından aynı şeyi pek söyleyemem ama. diğer süslülerinde dediği gibi öteki nivea lipbalmlarına göre daha az parlak durduğunu bende düşünüyorum. bu arada ben allıksız çıktığım bir günde parmaklarımla allık olarak uyguladım sonucundan baya memnun kalmıştım :)

14 nisan 22:18


4

6. Nasıl vişneli olanla aynı diye yazılmış anlamadım. Gayet renk veren hatta eski o mat halindeki meşhur vişneli olana alternatif olarak kullanıyorum. Alın aldırın kokusuda çok tatlı.

25 ocak 00:06

5. Nivea' nın diğer çeşitlerine nazaran yeni çıkan böğürtlen aromalı dudak nemlendiricisi. Nemlendirmesi efsane olmasa da kesinlikle kötü değil, renkli bir balma göre oldukça iyi, baby lipsin cherry çeşidi mesela hiç nemlendirmiyordu bunun yanında neredeyse. rengiyse direk gördüğünüz rengi dudaklara vermiyor tabii ki. ama kesinlikle güzel koyu pembemsi, kırmızımsı bir renk veriyor ve ruj sürmek istemediğim zamanlarda da direk bunu sürüp çıktığım çok oluyor. rahatsız edici bir parlaklığı kesinlikle yok ama peçeteyi öpünce mat haliyle de oldukça hoş duruyor. benim memnun kaldığım bir ürün oldu.

13 haziran 2017 23:31

4. bir umutla belki biraz olsun koyu renk verir diye almıştım, koyu renk vermiyor tabi ama diğerleri kadar ışıltılı değil. ilk açtığımda mat sanmıştım.

26 şubat 2017 14:53