sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  2.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (116)
  • oylar (21)
  • medya (1)

  116. Cildim yağlı fakat öyle böyle bir yağ değil utanmasa yıkarken yağlanacak öyle bir cilt ve bu ürünle anlaşamadım doğal olarak. Cilt tipimin zorlu özelliklerinden kaynaklandığını düşünüyorum aslında köpük formunda olma olayı güzel ama nedense yıkarken bana o yüz temizleme zevkini vermedi, gelen gereksiz zamlarla beraber bir daha almayacağım bir ürün oldu kendisi

  29 haziran 05:13

  115. Cildim çok yağlanıyor ve gratiste dolaşırken nivea yüz temizleme köpüğü dikkatimi çekti.Cilt yapınız yağlı ise kullanmanızı tavsiye ederim.İçeriğinde bulunan E vitamini sayesinde cildi derinlemesine temizlemektedir ve kokusu da güzeldir.Cildi günlük kirden koruyor.Makyajı çıkarmak istediğimde de ilk olarak Flormar Eye Make-up Remover kullanıyorum;Sonrasında da nivea canlandırıcı yüz temizleme köpüğü kullanmaktayım.İkisi birleştiğinde alınan sonuç mükemmel...Cildiniz ferahlıyor ve canlanıyor.

  28 haziran 15:27 3 temmuz 08:26

  2

  114. boş olarak nitelendirebileceğim yüz temizleme köpüğü.

  öncelikle içeriği her zamanki nivea kötülüğünde. bende mutlaka birkaç sivilce çıkmasına sebep oldu.

  ilk aldığım zamanlar verdiği o ferahlığı sevmiştim ama yalnızca birkaç gün sürdü bu. daha sonra yüzümü aslında hiç temizlemediğini fark ettim ve bir köşeye attım. daha sonra ara ara kullanmaya kalktığımda sivilce oluşumuna sebep oldu hep, ben de kullanmaktan tamamen vazgeçtim.

  bu ürün ilk çıktığı zamanlar drugstore'de köpük şeklinde temizleyici pek yoktu. ama artık bir sürü var. aynı paraya ve hatta daha az paraya daha iyi içerikli (gizlinot: daha az zararlı olan swh) ve daha iyi temizleyen bir köpük bulmanın mümkün olduğunu düşünüyorum.

  28 haziran 12:39

  113. Sevgilimde kaldigimda bunu kullaniyordum duygusal bagimin nirvanaya ulastigi urun... Bayagi uzgunum su an :(

  15 mayıs 02:18

  112. Eğer makyaj çıkarmak için düşünüyorsanız beklentilerinizi karşılamayabilir. Ama günlük temizlik için güzel bir üründür kendisi.

  14 mayıs 22:37

  111. Cilt bakımı hakkında pek bir şey bilmem ama en azından yüzümü yıkamış olayım diyen tayfanın ürünü.

  Erkeklerin favorisi.

  14 mayıs 21:58

  2

  110. iyi temizlediğini düşünmüyorum. köpük olması dolayısıyla ciltten kolay arınıyor fakat beklentilerimi karşılamıyor. makyaj çıkartmada çok başarısız. yalnızca makyajsız cildimi yıkamak için kullanıyorum. makyajı arındırmada öylesine kullandığım bir ürün, ilk yıkamayı bununla yapıp ikinci yıkamada başka ürün kullanarak makyajdan arındırıyorum cildimi. 

  11 mayıs 00:29

  109. Şu an 2.sini kullanıyorum,derinlemesine temizlemese de yağlı cildime iyi geliyor ve yağı temizliyor. Yağlı ve kuru diye iki seçeneği mevcut.

  15 nisan 12:36 4 mayıs 21:50

  108. Yaklaşık 2 aydır kullandığım ürün. Artık yorum yapabileceğimi düşünüyorum.

  Öncelikle eskiye nazaran fiyatındaki zam beni üzdü. Ben 15 liraya aldım.

  sabahları kullanıyorum. Kullanım kolaylığı açısından. Fazla beklentiyle kullandigin bir ürün değil. Sadece suyla veya sabunla yüzümü yıkamak istemediğim için memnunum. Sabahları cildim yağlanmış olarak uyanıyorum. Özellikle alnim ve burun kenarlarım. Karma ciltliyim.

  Köpük formunda olması kolaylık sağlıyor.

  Başka ürünler gibi yüzümü kurutup, gerip sonradan ekstra yağlanmasına sebep olmuyor. Yumuşacık yapıyor. Kokusu hoş. Ben 2-3 pompa kullanıyorum her seferinde. Yetiyor.

  Çok sorunlu cildi olmayanlar , sabahları yüzünü sadece suyla yıkamak istemeyenler icin uygun olduğunu düşünüyorum. Bende herhangi bir sivilce vs. yaratmadı. Kullanmaya devam edicem. bitince yeniden alabilirim.

  24 şubat 12:36 24 şubat 15:23

  107. Cildimde cildimin kendi yağlarının da gitmesini seven, derinlemesine temizlik seven birisi olarak bu ürünü sonuna kadar kullandım ve yorumlarım şu şekilde:

  - Bu ürün asla ana temizleme ürünüm olamaz, kimseye de bu şekilde bir kullanım önermiyorum.

  - Köpük formdaki ürünler daha pratik ve hassas geliyor çoğumuza, ancak ben jel ürünleri köpürtmeye çalışırken daha uzun süre ovaladığım için daha iyi bir temizleme yaptığımı düşünüyorum. Hassaslık konusundaysa, içi balon balon yumuşacık bir köpük hassas hissettirebilir çok doğal, ancak o pompalı şişeye herhangi bir ürünü sulandırıp koysan aynı hissiyatı verir muhtemelen.

  - Bu ürünü ancak cilt temizliğimin ikinci aşamasında, yani zaten temizlenmiş cildimdeki uygulamış olduğum bir maske, serum, yağ vs. gibi bir ürünü arındırmak için kullanıyorum. Ama bu aşamada ekstra bir ürün kullanmak bence pek de gerekli değil, kısacası yalnızca ürünü düzenli kullanmış ve bitirmiş olmak için cilt temizlik rutinime bu şekilde ekledim.

  - Kimseye gidip bu ürünü al demem, ama kullanana da sakın kullanma demem. Çünkü bende bir irritasyona, sivilceye, alerjiye sebep olmadı. Fiyatı da oldukça uygun zaten.

  27 ocak 11:44