yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (133)
  • oylar (44)
  • medya (1)
  5

  133. Benim için yeterli arındırmayı yaptı, harika nivea kokusu eşliğinde. Aşırı hassas ama yağlı cildime iyi geldiğini düşünüyorum. Yarıya inince yenisini alıyorum. Almaya da devam etmeyi planlıyorum. Bu fiyata bu performans şaşırtıcı.

  25 mayıs 17:14

  132. İlk kullanımda verdiği temizlik hissini çok sevmiştim ama ertesi gün üç tane sivilceyle uyandım üstelik karma ciltli olmama rağmen.

  14 mart 23:28

  131. Yıllarca kullandığım bir üründü. Bende herhangi bir yan etkisi olmadı. Köpük gibi yapısı kullanımını oldukça kolaylaştırıyordu. Yüzünüzde makyaj varsa eğer çok derinlemesine temizlik yaptığı söylenemez. Tonikle cildimi sildikten sonra hala pamukta bir miktar kir kalıyor. Ama makyajımı çıkartmama yardımcı oluyordu. Bir de kokusu müthiş bir ürün olmuş. Sabah temizliği için kullanılabilir. Yağlanma hissini geçiriyor ama cildi kurutmuyor.

  21 şubat 17:17 12 mart 15:21


  3

  130. Ben xaiomi inface sipariş ettiğimde köpük temizleme ürünleriyle kullanılmasını öğrendiğim zaman almıştım. Aşındırmadan, yormadan temizlediğini düşünüyorum.

  21 şubat 14:51

  129. İndirimde fiyatı bayağı uygun, köpük oluşu suyla hemen durulanması, kokusuyla temizlik hissi verdiği doğru ama sanırım kuru ciltli olduğum için benim cildimi biraz gerdi. Yine de yazın kullanılabilecek pratik bir temizleme ürünü, alınabilir.

  23 ocak 16:07 23 ocak 22:21

  128. İçerik olarak tatmin edici olmayan üründür. Tam olarak temizlik hissi sağladığı da söylenemez. Ama iyi yanı yüzümü germiyor, hafif bir temizleyici işlevi görüyor. Bence yine de Piyasada bee beauty organik sertifikalı köpük temizleyici gibi bir seçenek varken tercih edilmemesi gerektiğini düşünüyorum bu ürünün. Ambalajı kullanışlı ama ona bir şey diyemem.

  10 aralık 2019 15:27 15 aralık 2019 20:31

  2

  127. Karma ciltler için olanını uzun süre kullandım.bir süre sonra unuttuğum egzamam tekrar hortladı. Dermokozmetiklerle yola devam ediyorum. 

  28 ekim 2019 21:10


  4

  126. bir arkadaşımın sayesinde bir kaç defa deneyebildiğim yüz yıkama köpüğüdür. temizlemesi çok güzel ve cildimi irrite etmedi. ama benim kuruya dönük cildimi biraz gerdi. benim cildime yönelik ihtiyaçlarımı karşılamıyor ama karma ya da yağlı ciltli birininihtiyaçlarını karşılayabilir.

  28 ekim 2019 20:07

  1

  125. Yaklaşık 1 ay kullandım ve hiç beğenmedim. Nedenlerine gelecek olursak: öncelikle çoğu süslümüzün de belirttiği gibi yüzü çok geriyor ve yüzümü iyice kuruttuğunu hissettim. Gün geçtikçe yanaklarımda derim pul pul oldu öyle olunca bıraktım.

  Sonra makyaj temizleme için kullanayım diye düşündüm. Yani makyajımı kabaca temizledikten sonra bunu kullanayım makyajımı arındırayım diye düşündüm. Ama yüzümü temizleyip toniklerken pamukta makyaj kalıntısı gördüm. Hiç temizlemediğini anladım öyle de kullanmayı bıraktım.

  Artık fırçalarımı temizlerken kullanayım dedim. Bir kere asla fondöten, kapatıcı vs kullandığım fırçaları temizlemiyor. 3-4 kere üst üste yıkamama rağmen çıkmadı.Dedim böyle de olmadı.

  Çok kirli olmayan bir şeyleri yıkamaya kullanıyorum artık.

  22 ekim 2019 11:20

  1

  124. tanım: süpermarketler dahil her alışveriş mekanında indirimsiz 15 - 17 tl gibi bir fiyatla bulunabilen; makyaj temizleme özelliği vasat olmakla beraber yüzü günlük kir ve yağdan arındırma özelliği fena olmayan; pratik kullanımlı; buram buram parfüm ve alkol kokulu ve yağlı ciltleri bile uzun vadede kurutup geren; bir daha satın almayı asla düşünmediğim bir yüz temizleme malzemesidir.

  olumlu özellikleri: kullanıma hazır köpük halinde bir ürün olması, ambalajının pratik olması ve denemek isteyenler için indirimsiz fiyatının bile uygun olması. sanırım başka hiçbir iyi özelliği bulunmamakta.

  olumsuz özellikleri: waterproof olmayan makyajı dahi düzgün temizlememekle birlikte içerdiği alkol ve diğer bütün sert kimyasallar nedeniyle cildi bir süre sonra gerim gerim geriyor. bence hem makyajı tek başına temizleyememesi hem de cildinizi irrite etmesi nedeniyle işinize yaramayan bir ürün olduğu için pahalıya mal oluyor. kısaca fiyat/performans oranı bence sıfırın altında diyebilirim. buram buram alkol ve parfüm kokuyor. değil normal ve karma ciltler, neredeyse yağlı ciltler için dahi uygun olmayacak kadar cilt kurutan bir ürün olması nedeniyle özellikle soğuk günlerde, kuru iklimlerde kullanmaya asla müsait bir ürün değil.

  sonuç olarak özetlemem gerekirse; gömlek yakasından kir temizlemek haricinde hiçbir şekilde kullanamadığım bir ürün oldu. indirimde pembe şişelisi ile birlikte 8 tl gibi bir fiyata almıştım. leke çıkarıcı olarak iyi bir ürün ama cilt bakımı için asla diyebilirim. daha kuru ciltler için tasarlanmış pembe şişeli olanı da bir süre kullandıktan sonra bu girdiyi mutlaka olumlu/olumsuz tüm özellikleri ile editleyeceğim ama şimdilik tekrar satın alabileceğim ya da tavsiye edebileceğim bir ürün değil.

  22 ekim 2019 09:20