nivea değerli yağlar içeren losyon

0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (0)
  • medya (1)

4. ilk çıktığında aldığım ve sanıyorum 3-4 aydır kullandığım ürün. kiraz çiçeği takıntılı biri olarak kiraz çiçeklisini aldım. her gün sürmüyor olduğum için hala bitmedi, içinde paraben yok diye hatırlıyorum. çok hoş bir koku bırakarak çabucak emiliyor, nemlendirmesi benim için yeterli seviyede, zaten sadece bacaklarıma sürüyorum. pompalı olması da ekstra güzel. bitince yenisini alacağım bir ürün.

13 şubat 10:59

3. Kiraz çiçeklisini kullanıyorum. Vücuda dağıtması rahat, hızlı emiliyor, kokusu da güzel fakat nemli bir cilt için sürekli tazelemek gerekiyor. Bahar ve yaz aylarında daha işe yarayacağını düşünüyorum. Krem olanı şu dönem için daha etkili.

12 şubat 23:45

2. Emilimi güzel ve hızlı olan losyon. Ben kiraz çiçeği& jojoba yağlı olanını kullanıyorum migros indiriminden 13 liraya almıştım. Komidinin üstüne koydum her gece uyumadan kollarıma bacaklarıma dekolte bölgeme uyguluyorum ve her duştan sonra tüm vücuduma uyguluyorum. Nemlendirmesi ve yumuşatmasını beğendim. Normalde bebek yağı kullanırım duştayken ancak biraz yağlı his kaldığı için pek sevmezdim şimdi çatlamaya meyilli yerlere bebek yağı kalan yerlere bu losyonu uyguluyorum. İndirimli fiyatıyla performansı iyi bence. Denenebilir, kokusu da çok güzel. 

ilgili medya:
1
12 şubat 23:38


1. 3 hafta kullandıktan sonra gözlemlerimi söyleyeyim . ben vanilya& badem yağlı olanını deneyimledim . kutuda normal/kuru ciltler için kullanılmasını yazıyor ve tüm vücuda uygulanabiliyor. yüzüm karma/yağlı ve hassas, vücudum tam tersi kurumaya meyilli olduğundan aldım. vücuda duştan hemen sonra sürüyorum. önce yapış yapış his bıraksa 2 dkya geçiyor. nemlendirme olarak çok kuru cilttelerin memnun kalacağını düşünmüyorum çünkü çok yumuş yumuş yapmıyor cildi. normal/ yağlı cilttlere daha uyumlu ve cidden cilde bir ışıltı katıyor. öyle çok nemlendirmedi belki ama daha bir canlı gösteriyor teni. duştan sonra yüzüme sürmeyi bırakıcam çünkü akne çıkartmaya meyilli. yağlı cilde fazla kaçtı nemlendirmesi . ama duş sonrası cildi şöyle bir nemlendirsin hoş koku bıraksın diyosanız aradığınız ürün. vanilya kokusu net geliyor sanırım bu yüzden almaya devam edebilirm eğer makul seçenek karşıma çıkmazsa. fiyat olarak da migros indiriminden 13 liraya aldım normal fiyatı 26 lira olması lazım. indirimli alınır da indirimsiz fiyatını haketmiyor bence.

16 ocak 23:25 16 ocak 23:28