4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (144)
  • oylar (1)
  • medya (2)

144. Cildim kuru olmasına rağmen nemlendirmesi başarılı.kıyafetlere bulaşmıyor. çok pratik yalnız çabuk bitiyor.

1 mayıs 00:16

143. büyük bir hevesle ballı olanını aldım, ilk başlarda kokusunu ve nemlendirmesini sevsemde sonraları verdiği yapış yapış histen hoşlanmamaya başladım. şuan tıraş jeli olarak kullanıyorum, ve gayet memnunum. yalnız kullanıldığında duş zeminini aşırı kayganlaştırıyor, dikkatli olmak gerek(gizlinot:swh).

16 mart 21:09

142. ilk çıktığı zamanlarda yazın bir kaç kutu memnun kalarak kullandım. ardından bacaklarımı jiletle almaya başlayınca nem vermesi yetersiz kaldı, durulanan bebek yağlarına (gizlinot: dalin) geçiş yaptım.

eksi bir özellik olarak (gizlinot: her gün duş alındığında) hızlı bittiğini düşünüyorum.

16 mart 14:51


141. Ben bayılarak kullanıyorum bunu. Bittikçe de stokluyorum açıkçası. Bacaklarımı, kollarımı çok güzel nemlendiriyor ve yapış yapış da asla olmuyorum duştan sonra. Hemen giyinebiliyorum ve hem üşümemiş hem de kremlenmiş oluyorum. :) tavsiyedir canım süslülerim. 

15 mart 22:14 15 mart 22:59

140. Bir kez kullanıp sevmediğim ürün. Nemlendirmesi başarılı; ancak kremi durularken yer o kadar kaygan oldu ki düşüp kafamı gözümü patlatacaktım. Bir yandan bi yerden tutmaya çalışmak bir yandan durulanmak ve durulanamamak. Yağ sürmüş gibi bir hisle duştan çıkmak bana gore değil. Zaten kaymamak için verdiğim çabayla dus surem 15 dk daha uzadi. O surede tüm vücudumu kaç kez kremlerdim ben. Kısaca bana gore çok da kullanışlı bir urun değil kendileri.

15 mart 00:07

139. Araştırmadan gidip Aloe vera'lısını aldım. Duştan sonra vücut kremi sürme gibi bir alışkanlığım asla olmadı, hem zor geliyor hem de giyinirken o yapış yapış hissi sevmiyorum. Neyse duştan çıkmadan sürdüm, durulandım ve o da ne :) Bir ferahlık, bir soğukluk :) Ama yumuşatmasını sevdim, duştan sonra kuruluktan kaşınan vücuduma ilaç gibi geldi. Ama bir daha aloe veralı olanı almam diğer arkadaşlara şans vereceğim.

28 şubat 16:17

138. Kuru ciltlere ilaç olan kremdir. 

19 şubat 19:13


137. nivea nın kendine has kokusunu çok seviyorum dusta bu tarz ürünleri kullanmayı seviyorum en azından sonra saatlerce kremlen kuru kremi em derken olmuyor ama bu ürün tam bir kurtarıcı

19 şubat 18:48

136. Duştan sonra krem sürmeye üşenen süslüler için daha hızlı ve pratik bir çözüm. Nemlendirme özelliği de oldukça iyi.

19 şubat 15:12

4

135. Elimde kuru ciltler için olanı vardı. İçinde tatlı badem yağı içerdiği için kollarımda kullanmaya cesaret edemedim. Ancak bacaklarımı oldukça iyi nemlendiriyordu. Ancak daha uygun fiyatlı alternatifini arayıp arkoya geçtim. Arko olmasa yine nivea alırdım. Tek dezavantajı küvet/duşakabin içinde sürerseniz bacaklarınızdaki suyla yere bulaşıyor ve acayip kayganlaştırıyor, buna dikkat etmek gerekiyor. 

Edit: evet duştan sonra kremlenmeye üşenen o vatandaş benim :d yani benim için oldukça etkili

19 şubat 10:33 19 şubat 10:36