4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (152)
  • oylar (2)
  • medya (2)

152. Kokusu çok güzel,verdiği hissiyatı mükemmel olan; duş esnasında uygulanabilen vucüt kremi.

Vücut Cilt tipim normal/kuru gibi olsa da;tamamen ihtiyacımı karşılıyor. Bana duş sonrası losyon uygulamak çok zahmetli geliyor,bu ürün sayesınde duş esnasında vücudumu nemlendirebiliyorum.

Cildi yumuşacık yapıyor;gerekli nem i de yeterince sağlıyor bence. Kokusu zaten çok güzel. Arkadaşlarıma da tavsiye ettim onlar da çok severek kullandı. Bittikçe almaya devam edeceğim en azından daha iyisini keşfedene kadar.

31 temmuz 13:06 31 temmuz 21:07

151. Hayatımın ürünü diyebilirim zaten söylenecek çoğu şey söylenmiş; güzel kokuyor, nemlendirmesi iyi, pratik, vücut losyonlarının verdiği o vıcık vıcık histen nefret edenler ve benim gibi üşengeçler için biçilmiş kaftan.

13 haziran 00:46

150. Badem yağlısını kullanıyorum. İlk zamanlar tüm vücuduma sürüyordum sonraları tüylerimin daha hızlı çıktığını gözlemledim. Artık sadece dirseklerime diz kapaklarıma ve topuklarıma sürüyorum. Üstünde topuklarınıza sürmeyin yazıyor banyonun zemini kayganlaşabilir diye. Benim banyom küvet şeklinde olduğu için ben otururken topuklarıma sürüyorum. Ve yumuşacık yapıyor. Gerçekten de üzerinde yazdığı gibi 1 gün boyunca dirsekler gibi vücudun ekstra kuru yerlerinde hiç kuruluk hissi yaşanmıyor. sadece eğer iyi durulanmazsa yapış yapış hissi oluyor.

7 haziran 12:22


149. Cildim kuru olmasına rağmen nemlendirmesi başarılı.kıyafetlere bulaşmıyor. çok pratik yalnız çabuk bitiyor.

1 mayıs 00:16

148. büyük bir hevesle ballı olanını aldım, ilk başlarda kokusunu ve nemlendirmesini sevsemde sonraları verdiği yapış yapış histen hoşlanmamaya başladım. şuan tıraş jeli olarak kullanıyorum, ve gayet memnunum. yalnız kullanıldığında duş zeminini aşırı kayganlaştırıyor, dikkatli olmak gerek(gizlinot:swh).

16 mart 21:09

147. Abartısız iki senedir duşta bekleyen vücut kremi. İnsanda temizlik hissi uyandırmıyo. Fakat duş jelinin üzerine extra uygulandığında sevilebilir. Şahsen duşta kremsi şeylerden hoşlanmıyorum. Birdaha almam kesinlikle süslülerim. 

16 mart 15:32 16 mart 18:43

146. ilk çıktığı zamanlarda yazın bir kaç kutu memnun kalarak kullandım. ardından bacaklarımı jiletle almaya başlayınca nem vermesi yetersiz kaldı, durulanan bebek yağlarına (gizlinot: dalin) geçiş yaptım.

eksi bir özellik olarak (gizlinot: her gün duş alındığında) hızlı bittiğini düşünüyorum.

16 mart 14:51


145. Ben bayılarak kullanıyorum bunu. Bittikçe de stokluyorum açıkçası. Bacaklarımı, kollarımı çok güzel nemlendiriyor ve yapış yapış da asla olmuyorum duştan sonra. Hemen giyinebiliyorum ve hem üşümemiş hem de kremlenmiş oluyorum. :) tavsiyedir canım süslülerim. 

15 mart 22:14 15 mart 22:59

144. Bir kez kullanıp sevmediğim ürün. Nemlendirmesi başarılı; ancak kremi durularken yer o kadar kaygan oldu ki düşüp kafamı gözümü patlatacaktım. Bir yandan bi yerden tutmaya çalışmak bir yandan durulanmak ve durulanamamak. Yağ sürmüş gibi bir hisle duştan çıkmak bana gore değil. Zaten kaymamak için verdiğim çabayla dus surem 15 dk daha uzadi. O surede tüm vücudumu kaç kez kremlerdim ben. Kısaca bana gore çok da kullanışlı bir urun değil kendileri.

15 mart 00:07

143. Araştırmadan gidip Aloe vera'lısını aldım. Duştan sonra vücut kremi sürme gibi bir alışkanlığım asla olmadı, hem zor geliyor hem de giyinirken o yapış yapış hissi sevmiyorum. Neyse duştan çıkmadan sürdüm, durulandım ve o da ne :) Bir ferahlık, bir soğukluk :) Ama yumuşatmasını sevdim, duştan sonra kuruluktan kaşınan vücuduma ilaç gibi geldi. Ama bir daha aloe veralı olanı almam diğer arkadaşlara şans vereceğim.

28 şubat 16:17