3.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (166)
  • oylar ()
  • medya (2)

166. İlk çıktığından beri ‘vücuttan arınmama hissine sahipmiş gibi’ düşündürdüğü için asla almadığım ürün. 

14 ekim 16:35

165. 1 kez kullandım. durulandıktan sonra bile çıkmayan bir şeyden bahsediyoruz, tehlikenin farkında mısınız? bütün gün onu üstümde taşıyacağıma nemlenmem daha iyi.

13 ekim 23:36

164. Ne yazık ki uzun sürmüyor nemlendirmesi. Banyoda ayağınızı kaydırıyor bir de. Dikkat edin süslüler.

12 ekim 01:40


163. Pratik bir ürün ancak hızlı bitiyor. Daha çok kışın kullanıyorum ben nemlendirme için tam anlamıyla yetmezse bile banyodan çıkıp üşüyerek krem sürmek eziyet gibi geliyor. Onun dışında yapısı güzel, işini yapıyor.ancak normal fiyattan değil, indirimden alınınca değiyor. Kuru ciltli de olsanız çok kuru versiyonunu alın bence, en etkili nemlendirmeyi o yapıyor.

11 ekim 09:45

162. Benim gibi duştan sonra kremlenmeye üşeniyorsanız çok işe yarıyor açıkçası. Liflendikten sonra bununla kendimi kremleyip 5 dk kadar bekletiyorum bebeksi bi yumusaklık. Ama uzun süre gitmiyor tabii

10 ekim 22:40

161. ürün kesinlikle çok kullanışlı ama ambalajının değişmesi gerek zira içinde çok ürün kalıyor tam bitmiyor. bir kere aldım sırf bu yüzden ikinci defa almadım. değiştgirsinler ambalajını. lütfen.

10 ekim 16:38

4

160. ilk çıktığı günden beri pratikliği sebebiyle düzenli kullandığım vücut kremi. Duştan sonra hazırlanmak için çok vaktim olmadığında kullanmayı tercih ediyorum. Böylece duştan sonra bütün vücudumu kremleyip emilmesini beklemek için vakit harcamıyorum.

Ancak nemlendirmesi özellikle de cildimin iyice kuruduğu kış aylarında kesinlikle yetmiyor. Kuru ciltler için olan besleyici versiyonu bile kullansam duştan 4-5 saat sonra cildim -özellikle de bacaklarım- pul pul oluyor. Bu yüzden yaz aylarında kullanmayı tercih ediyorum. Kışın ise klasik vücut kremlerinden şaşmıyorum.

10 ekim 14:18


2

159. Bu ürünü yaklaşık 4-5 sene önce ilk çıktığı zamanlarda almıştım. Vücudum o kadar kurudur ki yaz kış bacaklarım çöl toprağı gibi çatlak çatlak olur. Duştan çıktıktan sonra krem sürmek zahmetli geldiği için, özellikle de kış aylarında banyodan çıktıktan sonra vücuduma krem sürecek kadar bekleyemediğim için bana süper bir fikir gibi gelmişti kremi duşta uygulamak.

Ancak ürün benim kuru, kupkuru vücudumda kayda değer hiçbir farka neden olmadı. Sadece duş aldığım gün hafif bir nemlilik hissi o kadar. Ama kesinlikle yeterli değil. Bir daha almam ya da önermem. Ta o zaman 16-17 lira civarı bir şey vermiştim diye hatırlıyorum. Paraya yazık.

Onun yerine her duştan sonra bir tatlı kaşığı kadar Hindistan cevizi yağını tüm vücuduma sürüyorum. Bacaklarımda kurulduktan kaynaklanan çatlamalara henüz rastlamadım Hindistan cevizi yağı kullanmaya başladığımdan beri.

10 ekim 13:43

158. bu kadar kişi övdüğüne göre sorun bende. koşa koşa gittim aldım deniyorum kaçtır tamam yapış yapış his yok ama nemlendirmede yok. cildim kuru bu ürün yetti bana diyenlerin cildi ya kuru değil ya da benim cildim ölmüş haberim yok. üstelik durulamadan baya da bekliyorum emiyor da ürünü ama ne bir yumuşaklık ne bir nemlenme bana mısın demedi cildim. duştan çıktım tekrar body butter sürdüm. ee ne anladım ben o işten.

kıssadan hisse cildi gerçekten kuru olan pul pul dökülenlerdenseniz deneyin ama çok şey beklemeyin derim.

10 ekim 13:07

2

157. Aman ne methiyeler düzülmüştü blogger ve vlogger ablalarca.tam denemeyi düşündüğüm vakitte bir alana bir bedava kampanyası vardı.aldım ama o nedir allasen.evet pratik duşta nemlenme fikri ama gitmiyor şu döktükce daha kötü hissettim.zemin hep krem oldu.benden sonrakiler düşmesin diye bir de küveti yıkadım. Öyle muhteşem bir nemlendirme de bana göre yapmadı.performansa göre de bence çok pahalı bir ürün.daha uyguna ve daha bereketli olan bebek yağları daha akıllıca.

3 eylül 11:45