yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (190)
  • oylar (21)
  • medya (2)
  3

  190. nivea sevdiğim bir markadır ve pek çok ürününü severek kullanmışımdır, ancak duşta vücut kremi maalesef beklentimin altında kalan bir ürün oldu.

  cildim kuru ve nivea kuru ciltler için olan duşta vücut kremini kullandım. ürünü kullanıp banyodan çıktıktan sonra, vücudumu iyi durulamamışım gibi yağlı bir hissiyat bıraktı. nemlendirmesi özellikle kış ayları için maalesef yetersiz kalıyor.

  11 ocak 04:04

  5

  189. kuru ciltli süslüler için mükemmel nemlendirme yöntemi. Benim cildim yağlı olduğu için büyük bir cesaretle denemeye kalktım fakat sonuç iki gün içinde vücudumda beliren kırmızı sivilceler oldu. Kokusu çok güzel, vücutta bıraktığı yumuşaklık hissi şahane fakat yağlı ve sivilceye eğilimli ciltler için kullanımı acı verici.

  6 ocak 14:05

  188. Bunu bayadan beri kullanıyorum ama hiçbir etkisi yok. Vücuda nem vermiyor. Verdiği sey sadece yağ hissi..ustune ustluk fiyatı dehset şekilde artmis. Sırf markaya para verme enayiligi yapamam artık.

  6 ocak 11:36


  187. bu ürünü tanımlamak için uygun bir kelime arıyordum en sonunda kendisine ''boşluk'' demeye karar verdim. o kadar işe yaramıyor ki benim için, o yüzden bu sıfatı sonuna kadar hak etti. şimdi bir de fiyatı da artmış sanırım. hayatta dönüp bakmam sanırım

  6 ocak 00:51

  186. Üst bedenim ne kadar yağlıysa alt bedenim o kadar kurudur. Duştan sonra o saatlerce kremlenen insanlardan olamadım bir türlü. O yüzden bu krem bir mucizedir benim için. Duştan çıkmadan son kez sürüyor hafifçe yıkıyorum. Gerçektende gün boyu nemli hissediyorum. Bacaklarımda yumuşacık şuan. Tavsiye ederim.

  5 ocak 21:47

  4

  185. fiyatı acayip bir şekilde artış gösteren, nivea'nın duşta kullanılmasıyla pratik olan vücut kremi. en son yerel bir parfümeri'den eylül sonu gibi inci ışıltısı diye geçen çeşidini satın almıştım. 250 ml'lik boyu 10 liraydı. bugün aklıma geldi fiyatına bir bakayım dedim maşallah fiyatlar uçmuş ve birçok yerde küçük boyu 39-40 lira olmuş. indirimde de en iyi fiyatla 20 liraya falan gelir herhalde.

  birkaç aydır duşta içinde peeling tanecikleri olduğu için argan yağı da içeren bu çeşidini kullanıyorum. açıkçası hoşuma da gitti. tanecikleri büyük olmadığı için, argan yağının da etkisiyle güzel bir his veriyor. özellikle de bacaklarıma verdiği o yumuşak ve nemli etkiyi seviyorum. pratik olmasına evet pratik. yalnız çok değil, geçen yıl indirimde 7-8 liraya kadar düşen kremlerin şimdi bu fiyata satılıyor oluşu bu kadar da değil artık dedirtti. yine yerel parfümerilerden birinde uyguna bulursam alırım. yoksa bu fiyata maksimum 2 ay giden bir kreme bu parayı vermem. öyle bir şey ki biraz bol kepçe kullansam ya da sürekli bu kremi sürsem 1 ayda falan biter her gün duş alındığı düşünülürse hele. bereketli bir ürün de değil çünkü.

  5 ocak 21:46

  3

  184. duş jelinin yanında hediye ürün olarak almıştım. nivea'nın kremlerinin kokusunu seviyorum ama kullanım sonrasında cildimde yağlı bir his bıraktı hep. bi kutusunu yaklaşık 6 ayda bitirdim sanırım, düzenli kullanmadığım için. tekrar almayı düşünmüyorum.

  5 ocak 15:26


  3

  183. kışın duştan çıktığım saniye donduğum için kremlenmem falan mümkün olmadığından denemek için aldım. nemlendirmesi pek yeterli değil ama pratik. kışın idare etsin diye kullanılabilir. güncel fiyatı 40 küsür tl.

  8 kasım 2019 22:06

  182. pek işe yaradığı söylenemez

  18 eylül 2019 14:34

  4

  181. yazın değil belki ama kışın gerçekten pratik bir ürün. öyle duştan çıktıktan sonra saatlerce kremlenmek istemediğimde işimi görüyor. ilk başta bir normal cilt, bir de kuru cilt için olmak üzere sadece iki çeşidi vardı yanılmıyorsam. daha sonra kuru cilt için ballı, kakaolu, aloe veralı diye farklı çeşitleri de çıktı hatta. markette gördükçe farklı çeşitlerini alıp kullandım, ama normal cilt için olanı en sevdiğim, gerçekten vücuduma nem verdiğini hissettiğim tek çeşidi oldu. deniz mineralli olduğu için kokusu da, nemlendirmesi de benim cildime göre başarılıydı. özellikle de kışın. yalnız sözde kuru ciltler için olan, üstünde besleyici yazan lacivert ambalajlı olanın klasik nivea kokusu dışında hiçbir esprisi yok. duşta vücuduma sürüp, durulanıp çıkıyorum, ama hiç sürülmemiş gibi. diğeriyle akşam aldığım duşla, sabaha kadar nemli bir cilt elde ediyorum çünkü. o açıdan arada ciddi bir fark var.

  sözün özü normal ciltler için olan çeşidini kesinlikle öneriyorum. diğerinden memnun kalmayanlar ürün hakkında kesin karar vermeden önce bir de bunu denesinler derim.

  17 eylül 2019 23:17