yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (31)
  • oylar (9)
  • medya (1)
  4

  31. bu ürünün içeriğini gördükten sonra gerçekten beklentim sıfırdı ama hem indirimde olduğu için hem de elimde pratik bir kil maskesi istediğim için bunu almaya karar verdim. normalde toz kil karışım kendim hazırlıyorum ve karma cildime haftada max 2 defa bunu uyguluyorum (ghassoul kili) ve bu cildimi mutlu etmeye yetiyor. ancak evde olmadığım ve kısa süreliğine geldiğim için tekrar o karısımla uğraşmak istemedim ve bunu aldım.

  bu maske değişik bir kullanıma sahip. 1 dk diyor ama ben yine de yüzümde 5 dk civarı bekletiyorum bu sırada azcık yanmayla beraber baya bir kurumuş oluyor. Gerçekten misler gibi kokuyor, normalde ürünlerde parfüm sevmesem de ne yalan söyleyeyim bunu uygulaması çok zevkli...

  Yıkadıktan sonra cildim yağından arınmış ama yine de yumuşacık oluyor. 3-4 defa uyguladım arada bir günlük boşluklarla ve asla sivilce yapmadı. gözeneklerimi de arındırdığını gözlemledim. hafif ama etkili ve cildi yormayan bir maske oluyormuş kendisi, iyi ki tanıştık. indirimlerde bir şans verip siz de tanışabilirsiniz süslüler.

  edit: böyle bir yanma yok arkadaslar. daha önceki kullanımlarımda çok hafif bir sızı vardı ama son kullanışımda yüzüme binlerce iğne saplanıyormuş gibi bir yanma... kendisi çöpü boylayacak gibi gözüküyor. kim ne derse desin cildi yakan ürünler etki ettiğini gösteriyor diyip kullanmaya devam edilmez. cildimiz bir bebiştir, ona göre davranmalıyızdır. bu dediğimi yazın bir yerlere, çok önemli...

  8 şubat 22:13 20 şubat 17:06

  30. Yazın aldığım, sebebini bilmediğim şekilde uzun süre öylece dolapta bekleyen, ve bir iki hafta önce kullanmaya başlayıp beğenmeyen çoğunluğun aksine memnun kaldığım ürün.

  Alkol sebebiyle çok temiz bir içerik olduğunu düşünmüyorum ancak ben sevdim.

  4 şubat 00:36

  3

  29. Elimde yeni formülasyonu olan detox maskesi. İçeriğini eskisine göre biraz değiştirmişler. Bu ürünü günlük cilt bakım rutinime soktuğumdan beridir etrafımdakiler cildimin güzelleştiğini söylüyor. Genelde çok maske vs. yapan biri değilim ardıç sabunu ve gül suyu günlük temizlik rutinimin başında gelir. Siyah noktalara iyi gelen bir ürün ararken watsonsda çalışan kadının tavsiyesi ile almıştım. Açıkçası siyah noktalara bir etkisi olduğunu düşünmüyorum. Gözenekleri de çok aman aman temizliyor gibi gelmedi bana. Ama annem cildimin güzelleştiğini, sivilcelerimin söndüğünü söylüyor sürekli. Bu konuda da haklı. Son birkaç gündür sağ yanağımda bir sivilce atağı vardı. (gizlinot: anında sivilce çıkarttığımı bildiğim için cipsin csinin yanından geçmeyen ben masterchips diye bir sevdaya tutulmuştum... neyse ki tutkulu bir yaz aşkı gibi kısa sürdü.) 3-4 sivilce birbiri ardına çıkmıştı ve korkunç görünüyordum. Şu anda sönmüşler, belli belirsiz izleri de geçmek üzere. Bunun dışında cildimin pürüzlerinin, pul pul dökülmelerinin ve ölü derilerinin gittiğini söyleyebilirim. Biraz da yumuşattı.

  İçeriği çok güzel değil bence. Gereğinden fazla parfüm/fragnance maddesi mevcut. Kokusu da ağır. İlk başlarda hoşuma gitmişti, ferah gelmişti ama artık midemi bulandırıyor. Maskeyi yıkadıktan sonra bile buram buram kokuyorum uzun süre. Tüm yüzüme uyguluyorum. Sürdükten sonra hafif bir yanma hissi yapıyor. 2-3 dakika tutup iyice duruluyorum. Cildime herhangi bir zararı dokunmadı şimdiye kadar ama bittikten sonra tekrar almam sanırım. Aktardan malzemelerimi alıp maskemi kendim yaparım daha iyi.

  12 kasım 2019 02:59


  4

  28. manolya özü ve beyaz killi yeşil olanı çok beğendim. Aşırı bir beklentim yoktu zaten. Çok hoş bir temizlik hissiyatı veriyor ve yağlı cildimi kurutuyor . Sivilceye sebep olmadı. 2-3 dakika bekletip yıkıyorum ben. Yüzümü de yakmadı hiç.

  22 eylül 2019 19:09

  27. Cildi ferhlatmayı ve temizlemeyi vaad ediyor ve bu konuda başarılı bir kil maskesi. Kokusundan hoşlandığım bir maske ve bu benim için pek önemlidir. Cildim asla alerjik reaksiyon göstermez o yüzden benim bir problemim olmadı ama anneme denediğimde gerçekten bir dakika olmadan yıkadı. Eğer almak isterseniz bir tanıdığınızdan denemenizde fayda var.

  17 ağustos 2019 00:09 3 eylül 2019 00:48

  26. çok güzel bir kokusu var, temizlemede fena değil ortalama bir ürün. fiyatı biraz yüksek, bir daha almam sanırım ama elimdekini bitiririm diye düşünüyorum.

  3 ağustos 2019 23:29 8 ağustos 2019 22:27

  25. Ürünün 3'ü bir arada olan versiyonunu aldım geçen hafta. O zamandan bu yana her banyoda denedim. Ama yani bence sorunları var genel özellikleri;

  1)burun pütürlerini azaltıyor

  2) siyah noktaya kesinlikle hiç bir etkisi yok

  3)parfümlu (eğer duyarlılığınız fazla ise dikkatli olmakta fayda var gerçekten)

  Peeling olarak denediğimde içindeki parçacıklar yüzümü çizmedi ancak bir etkide göstermedi. Bende herhangi bir sivilceye ya da alerjiye sebep olmadı. Yüzümü yakmadı fazla bekletince ve kurutmadı.Muhtemelen bir daha almam. Onun yerine organik kil maskeleri almak daha mantıklı geliyor bana.

  İndirimde 16 tl gibi bir fiyatı vardı.

  2 ağustos 2019 00:12


  5

  24. yüzümdeki fazla yağı alan ve bunu yaparken yüzümü kurutmayan maske.

  25 temmuz 2019 14:06

  5

  23. Karma ciltliyim özellikle yazın alnımdaki yağı alması ve kurutması için kullanıyorum memnunum ama onun dışında fazla bir temizleme özelliği yok

  25 temmuz 2019 10:58

  22. Yine ilk çıktığında 10 tl gibi bir fiyata alabiliyorken şu an iki katı fiyatına çıkan ürünlerden.

   Haftada bir veya iki cildimin ihtiyacına göre duş sonrası peeling amaçlı konjac sünger ile kullandım. Tanecikleri rahatsız etmedi klasik Nivea kokusu yine hakimdi. Tamamen kötü veya iyi diyemem ama sivilce yapmadan(gizlinot: 1 dakikadan fazla bekletmedim) dibine kadar kullanabildim. 

  Artan fiyatı ve ilk 5 içeriği tekrar almamam için yeterli. 

  16 temmuz 2019 01:20