3.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (86)
  • oylar ()
  • medya (3)

86. kokusu muhteşem. keşke daha kalıcı kokusu olsa da üstüme sıksam. :d kokuyu iyi absorbe ediyor. f/p olarak çok iyi. içeriği fazla kötü de değil. tavsiye ederim

30 eylül 16:44

3

85. Astımım olduğu için kullandığım deodorant. Çok fazla kalıcı olduğunu söyleyemem. Ancak çok güzel ve temiz bir kokusu var. Yoğun bunaltan bir yapısı yok.

27 eylül 09:50

2

84. ben nedense çok beğenemiyorum bir etkisi yokmuş gibi geliyor. Daha gaz formunda olan Nivea deodorantların etkisi daha çok 

Düzenleme: beğenemediğimi söylemem Bilgi değilmidir?

22 eylül 21:24 1 ekim 12:41


5

83. nefes darlığım nedeniyle gazlı deodorantlara asla ısınamayıp bunu kullanmaya başladım ve yaklaşık 4 yıldır kullanıyorum. arada başka ürünler denediğim de oldu ama hep buna geri döndüm. hem kokusu çok güzel, ferah, hem de ter kokusunu gerçekten engelliyor.

22 eylül 20:56 23 eylül 15:42

82. Aluminyumsuz diyerek aldığım sıvı deodorant.

Güzel kokuyor bildiğimiz nivea kokusu fakat her gün sıkmak gerekiyor ve deotak’a alışmış biri olarak unutuyorum.o yüzden spor zamanı ya da yoğun bir günün sabahı ayağıma sıkıyorum ve bir zararını görmedim.çünkü neden olmasın.

*imla kabiniymiş,komik. :)

22 eylül 19:54 24 eylül 22:11

5

81. Keşke bir de çantaya atmalık mini boyu olsa dediğim, müptelası olduğum ürün. Cam olması hem çok güzel hem de çantaya attığında bir zulüm :( çok aşırı ağır :( ama muhteşem temiz ve fresh kokuyor. Benim için terlememi önlemiyor. İlk sıktığımda da biraz yapış yapış oluyor ama ben çok severek kullanıyorum. 

22 eylül 19:08

80. üzerindeki alüminyumsuz yazısı ile beni cezbetmiş olsa da ilk kullanışımda pek randıman alamadım ve aradan bir kaç ay geçtikten sonra bir kez daha şans vermek istedim. ama yok süslüler ne teri önlüyor ne de kokuyu. tamam zaten teri önlesin demiyoruz ama ter kokusundan beter bi koku çıkıyo ortaya her bir koltuk altına da 3-4 fıs sıkmama rağmen. şimdilerde kıyafetlerimin üzerine ya da dolabıma sıkıyorum fresh kokusu hoşuma gidiyor çünkü.

19 eylül 23:39


79. Özellikle temiz içerikli cilt bakım ürünlerini tercih etmeye çalışırım ve gratiste işk görüşte aşk yaşadım ve aldım. Kokusu hafif ancak yaz aylarında kullanılabilecek bir ürün değil bence. Ancak terlemenin pek de mümkün olmadığı kış aylarında ben memnun kaldım. Bir de isananın med'ini kullanmıştım. İkisi de aynı derecede etki ediyor bence ama isana daha çabuk bitiyor. Süslülerden temiz içerikli daha dayanıklı roll on ya da deodorant önerisi bekliyorum.

Not:sebamed de denedim niveadan bir tık daha iyi. Üçünden karşılaştırırsak sebamed tercih ederim ama pahalı :-(

19 eylül 18:06

78. Senelerce terlememenin iyi birşey olduğunu sandım/sandık. Ve senelerce içinde alüminyum tozu/tuzu barındıran ürünleri kullandım/kullandık. şimdi dönüp bakıyorum da vücudumuza bilmeden ne çok zarar vermişiz. Geç de olsa artık bu konuda bilinçlendim. Terlemenin aslında olması gereken şey olduğunu, bunu engellemememiz gerektiğini biliyorum. Terlemeyi değil, ter kokusunu önleyici ürünler kullanıyorum ki bunlardan bir tanesi de nivea fresh natural deodorant. Anneme, babama, erkek arkadaşıma da oturdum anlattım hatta alışsınlar diye birer tane hediye aldım. Erkek arkadaşım kokusunu çok seviyor. Beğenerek kullanıyor. İndirimde görünce de stokluyor :) isananın da var buna benzer bir ürünü onu da denemek için aldık. Hemen hemen aynı verimi aldık. Benden naçizane tavsiye; terleyin, iyi birşey. Ama ter kokmak istemiyorsanız koltuk altınızı temiz tutun. Duş alın hergün. İlla kendinizi deli gibi köpürtün, keseleyin demiyorum. Birde böyle ter kokusunu önlemede yardımcı ama terlemenizi engellemeyen ürünler kullanın. Mis kokulu kalın. Sevgiler :)

19 eylül 00:47 19 eylül 01:32

77. birkaç yıldır müptelası olduğum deodorant. adana’da yaşıyor olmamın da etkisiyle o kadar hızlı bitiriyorum ki, her indirimde 3-4 tane stokluyorum. içeriği muadillerine göre çok temiz, kullanımı pratik, leke de bırakmıyor. 

ben iklim nedeniyle yazları her gün, yağlı saçlarım nedeniyle de kışın gün aşırı duş almak durumunda olduğum için koku önleme performansından da memnunum.

19 eylül 00:26