yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23)
  • oylar (11)
  • medya (0)
  3

  23. Bir haftadır falan kullanıyorum. Öncelikle iyi yönlerinden bahsedeyim. Birçoğumuzun kabusu olan yağ bezesi sorununa sebep olmadı. Azami miktarda da nemlendirme sağladı ve hızlı emildi. Kapatıcı altında da bir sorun çıkarmadı, yokmuş gibiydi diyeyim. Yani ne iyi ne kötü.

  Ama vaatlerinin birçoğunu yerine getirmediğini söyleyebilirim. vaatlerini aşağı yazayım.

  -Yoğun nemlendirme sağlar. ( Asla asla asla yoğun nemlendirme söz konusu bile değil. Kuru göz altlarınız varsa değil nemlendirme, bir iki damla su serper o kadar.)

  -Koyu halka görünümünü azaltmaya yardımcı olur. ( Şimdi yalan olmasın, benim morluk problemim pek yok. Uykusuz kaldığımda falan koyulaşır bazen. O nedenle bunu yerine getirip getirmediğini saptayamadım.)

  -Makyaj altında kuruluk hissi bırakmaz. ( Benim yüzüm yağlıya dönük karma olduğu için zaten genel bir kuruluk problemim yok. ama kremin de öyle yoğun nemlendirici olmadığını söylemiştim ya, eğer cildiniz kuru ise krem yeterli gelmeyeceğinden kapatıcınız parça parça durabilir. )

  Normal fiyatı 50 küsur lira falan olması lazım, indirimle 20-30 tl arasına bulabilirsiniz. Çok kuru göz çevreniz yoksa idare eder sizi. Ama bana kalırsa bunu alacağınıza daha uygun bir alternatif önerebilirim size. Bee beauty'nin q10 göz çevresi kremi bundan daha iyi. İndirimde nivea'dan daha uyguna alabilirsiniz. O daha iyi nemlendiriyor bence.

  29 haziran 12:42

  4

  22. Seyahatlerde kullanmak üzere çantaya atmalık bir göz kremi arayışındaydım, indirimde 19 liraya aldım (migros). Nemlendirmesini beğendim. Baya beğendim. İlk sürüşte beyazlık bırakıyor ama pıt pıtla dağıtınca saniyesinde dağılıyor beyazlık. Göz kreminden nemlendirme dışında bir beklenti zaten olmaması gerektiği taraftarıyım. Milia da yapmazsa tekrar alırım. Fiyat performans açısından güzel bence.

  25 aralık 2018 17:30

  1

  21. Bu ürünü kullancağınıza alın mutfaktan zeytin yağını sürün gözünüze o kadar daha iyi. Korkunç bir ürün.

  6 aralık 2018 15:12


  20. 25+ Yas sonrası için işe yaramayacak göz kremi. Uygun fiyatlı olması dışında bi artısı yok fakat fiyatı uygun dahi olsa işe yaramayacak bir şeye para vermek istemediğim için bir daha almayacağım üründür.

  20li yaşlar başındaysanız alıştırma için kullanabilirsiniz. İndirimde 15 tl fiyatı var.

  5 aralık 2018 13:44

  1

  19. Bir krem düşünün ki hem nemlendirmiyor hem de göz altınızda yağ bezesi yapıyor. Göz çevresindeki koyu halkaların görünümünü azaltma vaadini geçtim, ki hatırlayınca kahkaha atasım geliyor, cildi makyaja hazırlama vaadini bile yerine getiremiyor. Para verdim madem bitene kadar kullanayım mantığıyla kullanmaya devam edenlere söylüyorum, lütfen göz çevrenize bu ürünü sürmekten vazgeçin. Cildiniz bu kreme verdiğiniz 10 liradan çok daha değerli.

  1 aralık 2018 05:17

  18. İndirimden almamıştım. Bu sebepten ötürü işe yarıyor olmasını çok isterdim.  Benim gözlerimi yakıyor, nem sağlıyor ama emilmesi uzun sürüyor. Milla oluşmasın diye kapatıcı altına kullanmak için almıştım ama emilmesini beklemektense sürmemeyi tercih ettim. Yüz kremim bitmişti. Şimdilik yüzümü nemlendirerek bitirmeyi deniyorum 

  11 ağustos 2018 22:15 16 ağustos 2018 23:51

  17. Göz altım: mor, normalden kuruya ama kuruya çok daha yakın, dış köşeleri diğer taraflara göre bir tık daha pigmentasyona meyilli ve hassas.

  Bu kremin morluklara hiç etkisi yok. Nemlendirmesini ben f/p olarak iyi buluyorum. Kapatıcı(gizlinot: Maybelline age rewind) altında nem için yeterli bence. Kremsiz kapatıcı sürdüğümde tam bütünleşmiyor ama önce bunu sürüp emildikten sonra kapatıcı sürünce daha iyi duruyor.

  Ben sadece nem arıyorum başka derdim yok bütçemi de göz kremine ayırmam diyorsanız seversiniz.

  3 ağustos 2018 00:04


  4

  16. Herkes çok kötü yazmış şaşırdım. Çok sorunlu bir göz altım yok fakat bu fiyata zaten nemlendirme dışında çok da bir şey istmek yanlış olur. Gözlerimi yakmıyor, kapatıcımın altında birikmiyor, nemlendiriyor bence yeterli. Yaşımdan dolayı göz kremine çok bütçe ayırmak istemediğimden ben seviyorum.20-25 yaş aralığındaysanız , aşırı kuruluk probleminiz yoksa öneririm zira indirimde 13₺

  2 ağustos 2018 23:57

  15. 20 yaşında göz kremi kullanmaya başlayan ve bu zamana kadar 2 göz kremi ancak bitirebilen biri olarak bu ürünün inanılmaz ağır bir yapıda olduğunu düşünüyorum. bundan önceki göz kremlerimin ikisi de jel yapıdaydı, bunun gibi göz altına tereyağı sürüyormuş hissi vermiyordu. nemlendirme deseniz o da yok bu yüzden makyaj öncesi iyi bir krem kategorisine de giremiyor. bir an önce bitse diye bekleyeceğim.

  10 temmuz 2018 21:59

  14. Göz kremi kullanmaya başlama yaşımın gelmesiyle sırf uygun fiyatlı diye alıp hiçbir faydasını görmediğim üründür. ‘Sadece nemlendiriyor o kadar’ demeyi isterdim ama onu bile yapamıyor. Göz altlarıma concealer uygularken kırışıklıklara dolmasın diye son çare uygulamam da işe yaramadı ve çöpe gitti dostlar.

  13 haziran 2018 04:14