yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • oylar (12)
  • medya (2)

  16. Karma bir cildim var. Yüzümde sivilce çıkardı. O kadar para verdim gerdanımda kullanayım nemlendirsin dedim. Orda da sivilce çıkardı. Dirseklerim ve diz kapaklarımda kullanırım artık.

  1 ekim 08:49

  15. Yüzümdeki lekelere 2 ay boyunca uyguladım fakat faydasini görmedim. Kalan kremi bacağımdaki kahverengi batık lekelerine uyguladim ve renkleri açıldı

  11 eylül 13:03

  14. Boyu minik ama bereketli sayılır. Normal fiyatından asla alınmaz, indirimdeyken bir şans verilebilir. Ben zaten bunu hep indirimde 75 lira civarında görüyorum. Çok koyu lekelerim yok ama yine de lekeler konusunda vaoov bir etkisini göremedim. Etkisini görebilmek için en az 1 ay düzenli olarak kullanmak gerekiyor bu tarz ürünleri zaten. Ayrıca yüzümde tek tük sivilce çıkarttı. Diğer süslülerin de dediği gibi, hiç bir işe yaramasa da en azından nemlendiriyor. Lekeler için bunun yerine daha etkili ürünler alınabilir.

  8 şubat 2021 23:29


  2

  13. Bu ürünü geçen sene görkem karmanın önerilerinde gördüm ve hemen deneme kararı aldım. 30ml ürün geçen sene 75tl den almıştım. Lekeleri aydınlatıyor evet ama büyük bir etkisi var mı sanmıyorum. Yağlı bir his bırakıyor kullanımdan sonra. Tekrar alır mıyım sanmıyorum

  21 ocak 2021 23:14

  12. bir süredir merak ettiğim ama fiyatından dolayı hep vazgeçtiğim ürünü, bugün (gbkz: gratis indirimi)nden, %75 indirim ile 35tl'ye aldım. artık kullanıp, yorumlarını yazmak kaldı.

  18 eylül 2020 11:51

  4

  11. Yorumlara bakarak aldığım bu ürünü kullananlar tamamen ikiye ayrılmış. Bir taraf fayda göremezken bir tarafta ise mucizeler yaratmış. Ben ikinci tarafta olan bir kullanıcı olarak iki aydır kullanıyorum ve fiyat performans açısından memnunum bu üründen. Yüzümdeki güneş lekelerini yok etti bile diyebilirim. Güzel bir nemlendirmeye sahip ancak etkisini sabah akşam düzenli kullanırdanız görebilirsiniz.

  13 haziran 2020 23:53

  10. Kullandığım süre boyunca cildim aydınlık görünümlü ve sabahları nemli bir şekilde uyanıyordum. Leke konusunda işe yaradığını düşünmüyorum aylardır düzenli kullanmama rağmen. Ama nemlendirmesi geçici canlılık vermesi gerçekten iyi

  11 haziran 2020 17:20


  9. Sadece çene bölgemde 2 senelik veya daha yeni sicilce lekelerim icin aldım. Nemlendirmesi gercekten cok başarılı nemlendirici kullanmama gerek kalmıyor. Nive'ya ait bir ürünün indirimsiz 150 tl hakettigini düşünmüyorum ancak 75 liraya ikincisini aldım. Lekelerimde blur etkisi ve cok hafif açılmalar var. Bitince yeni bir nemlendirici aramamak icin tekrar alırım.

  1 mayıs 2020 00:03

  3

  8. benim değil ama annemin kullanıp onun bana aktardığı kadarıyla leke giderici serum olarak olgun ciltlerde pek bir işe yaramayan, hele hele güneş lekesi gibi kolay kolay geçmeyen lekeler için işlevsiz denebilecek bir serum. o yüzden ben leke giderici kısmını es geçip, özellikle 50 yaşın üstündeki ciltlerde diğer etkilerine odaklanarak yorumlayacağım ürünü.

  annemin yoğun nem desteğine ihtiyaç duyan, kahverengi leke dediğimiz yaşla birlikte ortaya çıkan lekelerin kuru bir cildi var. kuruluk şikayeti yaşla birlikte artsa da, ben önceden de hatırlıyorum gençlikten beri zaten kuru bir cildi vardı. göz çevresindeki mimik çizgilerinin dışında da öyle kırışıklık şikayeti pek fazla yok. bir de annemden bana miras kalan kılcal damar çatlaması var ikimizde de. annemin cildinden genel hatlarıyla bahsettim ki, böylece etkileri konusunda daha net bir fikir oluşsun merak edip okuyanların kafasında.

  annem yaklaşık 4 haftadır bu serumu kullanıyor ve cildinde ilk gözlemlediği şey doku olarak eskiye oranla daha sıkı bir cilde sahip olduğu. mesela daha aydınlık, daha parlak oldu sanki cildim dedi bir gün bana bir de daha nemli bir his vermiş bu serum.

  biraz da serumun içeriği ve yapısından bahsedeyim. bir kere yapı olarak öyle yoğun bir yapısı olmadığından çabuk emiliyor. aynı zamanda da cildi gerip yapış yapış yapmayan bir yapıya sahip olması, sürdükten sonra kuru ve gergin bir his vermemesi açısından kullanımı da oldukça kolay. bu yönünü sevmiş annem o açıdasn gayet memnun yani. ayrıca içeriğini biraz incelendiğimde serum kolajen hyaluron, elastin ve melanin içermesi nedeniyle hücre yenilemeyi sağlaması açısından güzel bir içeriğe sahip denilebilir.. yalnız en başta da dediğim gibi, koyu leke gibi yaşa bağlı oluşmuş lekeleri giderme konusunda başarılı değil maalesef.

  genel olarak toparlamak gerekirse anladığım kadarıyla leke kısmını bir kenara atıp, sağlıklı bir cildin aynası olan nemden gelen ışıltı konusunda gerçekten başarılı. günlük kullandığınız kremle birlikte çok daha iyi sonuçlar almak mümkün tabii. bu serinin nemlendiricisi olmak zorunda değil mutlaka. bunlara ek olarak ciltteki böyle ufak tefek ton farklılıklarını da gidermesi gibi bir durum var. tamamen eşitleme diyemem ama daha az belirgin duruyor denilebilir.

  özetle; cildi nemlendirmeye yardımcı olma ve tek başına da hiç de fena sayılmayacak ölçüde nem verme kapasitesi olan bu serumu keşke leke giderici diye lanse etmeseydi nivea. annem gibi olgun ciltlerin daha aydınlık ve dingin bir cilde kavuşmasında işe yarayabilir. indirimsiz 150 lira gibi bir fiyatı var ama indirimlerde 50-70 lira arası bir fiyata düştüğünde özellikle alınıp denenebilir.

  ilgili medya:
  2
  21 nisan 2020 22:18

  7. Nemlendirmesi dışında hiç bir özelliği olmayan minicik bir ürün. Bloggerlar yüzünden heves edip aldım, düzenli olarak kullanıp bitirdim ancak kesinlikle lekeler üzerinde etkisi olmadı. Nemlendirmesi güzel ama o fiyata asla değmez süslü ailem, tavsiye etmem

  21 nisan 2020 21:04