girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • medya (0)

7. Kokusunu ve dokusunu çok sevdiğim, komik bir benzetme olsa da su gibi bir dudak nemlendiricisi.

Etkisi tabii ki bir blistex değil ama kendisinin zaten tedavi edici özelliğinden çok nemlendirme özelliği var. 

Mat rujların altına efsane oluyor ve birkaç saat çizgilenmeyi önlüyor.

Dediğim gibi kokusu ve dokusu rahatsız etmeyip hafif olduğu için sürekli kullanabiliyorum. Kabı da güzel.

13 mart 20:39

6. Pot o miracle ve blistex kullanmış biri olarak söylüyorum ki bu ürün ikisine de bin basar. Dudaklar iyice ürünü emiyor daha sonrasında dudağınıza biraz kese yapar gibi elinizle ya da bir peçeteyle temizlerseniz ölü derilerini bir bir döküldüğünü görürsünüz.

17 şubat 22:33

5. Nivea'nın işe yarayan tek lip balm'ı.Kavanozlusundan med repair'e her çeşidinden denedim ama olmuş diyebildiğim bir tek bu ürün oldu.

17 şubat 22:19


4. isana hydro care ile tek farkı fiyatı olan dudak nemlendiricisi. hatta isana daha bile iyi geldi benim dudaklarıma.

6 ekim 2017 19:12

3. nivea'nın bittikçe sürekli olarak aldığım ve işe yarar bulduğum tek lip balmı. renksiz, çok hafif kokulu, tadı yok, gereksiz parlaklık vermiyor, sim ve boya içermiyor, hafif dokulu.

6 ekim 2017 18:41

2. Kesinlikle makyaj altına kullanımlık olduğuna ben de katılıyorum. Emilmesini beklemeye bile gerek olmadan bazı rujları direkt üstüne sürüyorum. Tedavi edici olarak kullanımda ise hiçbir işe yarayacağını düşünmüyorum. 

5 ekim 2017 21:51

1. 3.cusunu kullandigim lip balmlarimdan biri. Hani makyaja baslarsiniz dudaklarinizi nemlendirirsiniz ya makyaj bitene kadar nemi emmesi icin. Hah iste bu lipbalm o lipbalm. Cok guzel nemlendiriyor ama kalici degil nemi. Tam ruj altina surmelik. Rujunuzun matligini bozmuyor 2-3 saat kadar cizgilenmeyi engelliyor. Bittikce aliyorum almaya da devam edecegim. Seviyorum merkez

26 mayıs 2017 11:49