sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
3.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (15)
 • oylar (10)
 • medya (2)

15. Hani vardır ya, makyaj temizlerken pamuğa ürün dökülür ve göz kapağının üstünde birkaç saniye bekletilir. Heh, bu ürün tam o hareketlik işte. Yarım yamalak sürülmüş maskarayı bile 1 dakikaya yakın bekletmeden çıkaramaz, sağa sola bulaştırır delirtir insanı. Ama 2 pamuğa dökün, şöyle bi 30-40 saniye bekletin gözkapağınızda sonra tek hamlede en ağır makyajı bile çıkarabiliyor.

Birkaç ay önce gratis indiriminde son saniyede görmüştüm ve evde bir damla micellar suyum yoktu. "Bi deniyim ya garnierden tiksiniyorum artık leş gibi yapmaya başladı" diyerek almıştım.

Bence gayet iyi çıktı. En azından bende garnier gibi yapış yapış, katmanlı bi cilt yaratmıyo. Sonrasında da avene ile yıkayıp nemlendiriyorum. Yetiyor bana

8 şubat 13:10

14. Beğenmedim ;çünkü vaatlerini yerine getirmiyor. Ten makyajını eh işte çıkarsa da göz makyajını çıkarmada başarısız.2-3 kere üstünden geçerseniz sonuç alabilirsiniz.Ağır bir yapısı yok,yağlı his bırakmıyor.Yanma vs de yapmadı bende.

27 ocak 12:51

13. Normalde Nivea ürünlerini pek sevmem fakat buna bayıldım. daha önce kullandığım makyaj temizleme sularına göre çok daha başarılı.

göz makyajım için ayrı bir ürün kullanıyorum aslında fakat birkaç kere göz makyajımı çıkartırken de denedim bu ürünü. Neredeyse göz makyaj temizleyicileri kadar bir performans gösterdi, sadece maskara için bir pamukla daha geçiyorum kirpiklerimden normale göre.

400 mililitre ve son kullanım süresi 6 ay olarak belirlenmiş. 2 haftadır her gün kullanıyorum, daha o Nivea yazısına yeni yeni geleceğim. İndirimsiz fiyatı 30₺ civarında olması lazım.

Bitirdikten sonra tekrar alacağım şayet aklıma başka bir ürün takılmazsa. Gerçekten çok beğendim.

12 aralık 2018 20:44

12. Uzun süredir aradığım makyaj temizleme suyunu buldum. Bence yağlı ciltler için ideal, göz makyajını 1 pamuk ile tamamen temizleme imkanı veriyor. Ardında hiç kalıntı bırakmıyor gerçekten. Üstte yorumlarda gördüğüm kadarıyla kuru ciltlere iyi gelmemiş olduğunu anladım, çünkü aşırı yağsız bişey. Göz altlarımda minik yağ torbacıkları oluşturan makyaj temizleyicilerine göre çok daha iyi. İndirimde 13.45 e aldım, fiyat olarak da gayet güzeldi bence yağlı ciltler bi baksın derim.

2 aralık 2018 22:32

11. rıfat yüzüak'ın ,instagram çekilişinde nivea'nın yeni çıkan 3'lü makyaj temizleme serisini (makyaj temizleme suyu, göz makyajı temizleyicisi ve makyaj mendili) kazanmıştım. öncelikle en sevdiğim bu başlıkta ismi geçen büyük boy micellair su oldu. göz makyajı için olan bence kötü çünkü kalıntı bırakıyor, onla kıyasladığımda bu ürün fazlasıyla iyi. sadece bol miktar kullanmanız gerekiyor, öyle bir iki damlayla makyajınız çıkmaz. onun dışında ne lash sensationalda ne de likit kırmızı rujlarda çıkarırken sorun yaşamadım. mendilleri ise günlük kullanımda tercih etmediğim için tatile giderken çantama atmıştım bu sebeple çok kullanışlı olmuştu benim için. şu an hala büyük boyunu kullanıyorum ve gayet memnunum. la roche aşığı olmasaydım bu ürünle devam edebilirdim hayatıma.

28 kasım 2018 15:10

4

10. cilt makyajımızı çıkarırken çok güzel bir temizleyici ancak yoğun göz makyajlarını çok iyi çıkarmıyor. indirimde fırsat verilebilecek bir ürün olduğunu düşünüyorum. günlük, sade makyajları iyi çıkardığını söyleyebilirim.

28 kasım 2018 10:37

9. gözde başarılı olmayan ancak cilt makyajını çıkartmada gayet yeterli olan bir misel su. gözleriniz hassassa denemeyin bile, ten makyajını ve kalıcı likit mat rujları rahat çıkarıyor. bioderma seviyesinde değil ama garnierden yüz temizlemede bir tık üst diyebilirim.

27 kasım 2018 18:01

4

8. *Nivea’nın bu serisinde biraz daha küçük boy olan göz makyaj temizleyicisi, bide şimdi bahsedeceğim tüm yüz için olan daha büyük makyaj temizleyicisi var.

*Bundan önce garnier’in sarı olan makyaj temizleme suyunu kullanmıştım. Onun yapısı daha ağır ama makyajı daha etkili bir şekilde çıkartıyordu bence ama ikisinin de performansı üst seviyelerde. Ben göz için değilse de yüz için bunu çok başarılı buldum çünkü kullandığımda ferahlık hissi veriyor ve asla yakmıyor.

*Bundan önce bir de bu serinin pembe olan+gül suyu tonik etkilisini kullanmıştım. Ona hiç bulaşmayın derim. Benim cildim aşırı aşırı hassas olmamasına rağmen beni deli gibi yakmıştı.

27 kasım 2018 16:55

3

7. Bütün Nivea ürünleri gibi bu da gözlerimi yaktı. Her üründe sıfır kalıntılı temizlik etkisini göstermiyor ama performansı fiyatına göre kötü değil. Temizlemesine 5 üzerinden 4 diyebilirim. Gözlerimi yaktığı için tekrar almam.

24 ekim 2018 20:45

4

6. Hiç kuruluk yapmadı ve makyajımı çok güzel çıkardı. Göz makyajını da zorlamadan temizledi. Yağlı bi his bırakmadı asla. Ben gayet beğendim. İndirimde bakılması gereken ürünlerden olduğunu düşünüyorum.

21 ekim 2018 17:48