0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar ()
  • medya (1)

4. Görkem karman önerisiyle ve büyük bir beklentiyle almıştım. Görkem paylaştığı postta temizlenmesi en zor eyelinerının bile temizlendiği söyledi. Sonuç hayal kırıklığı. Ovalamadığım sürece kesinlikle çıkmıyor. Göz makyajımı çıkartması için kaç tane pamuk harcadığımı sayamıyorum ve ona rağmen kalıntı kalıyor. Tek güzel yanı yağlı bir his bırakmaması onun dışında benim için sınıfta kaldı

3 ekim 01:40

3. Diğer yazarların aksine bende kuruluk yapmayan miceller su. Normalde Bioderma sensibio kullanıyorum. o bende biraz kuruluk hissi bırakıyor ama bu ürün biodermaya kıyasla hiç kuru bir his bırakmadı. Temizlemesi, bıraktığı his vs. biodermanın bir tık altında, garnierin ise üstünde bence. Waterproof makyajı çıkarır iddialarını maybelline lash sensational maskarayla denedim, gayet de başarılı çıkardı. Hiç kirpiğim dökülmedi. Yalnız ovalama gerektirmiyor iddiaları şov olmuş, her micel su gibi, gözde bekletseniz dahi, maskara ve koyu renk likit mat rujlar için biraz ovalama gerektiriyor. Bu ürünle makyajımı temizleyip devamında tonikleyince pamuğa hiçbir şey gelmedi, ten makyajında da gayet başarılı yani. Ürünün tek handikapı pamuğu iyice ıslatmanız gerekiyor. Az bir şey maskaramı çözsün temizleyicisi değil yani. Hassas tenler için de uygun, parfüm içermiyor demişler. Sahiden tamamen kokusuz bir ürün. Gözlerimi de yakmadı. Ben gayet sevdim, f/p olarak başarılı ürün olmuş.

ilgili medya:
1
20 eylül 15:56

2. Sürekli aynı şeyi kullamayı sevmiyorum, makyaj temizleme suyum bittiği dönem de bu çıkmıştı o yüzden aldım. Makyajı güzel çıkarıyor. Fakat sanki biraz kurutuyor cildimi. Emin olamıyorum ama. Üstüne sadece suyla yıkıyorum yüzümü. Bence temiz oluyor çünkü en son pamukla tekrar sildiğimde bir şey gelmiyor. Fena değil yani ama kuruluk hissini sevmediğim için tekrar almam galiba.

13 eylül 00:47


1. Ürünün doğru adı: micellair. Kimse de doğru yazmamış :(

Expert versiyonunu kullanıyorum. Yıllarca Garnier kullandıktan sonra ilaç gibi geldi. Makyajı gayet güzel çıkarıyor ama "ovalama gerektirmez" iddiası var, yalan! Ovalamadan sadece far gibi toz ürünleri çıkarabiliyor. Rimel, ruj için biraz Uğraşmanız gerekiyor. Fondöten kullanmadığım için o konuda bir fikrim yok. Tekrar alır mıyım, bilmiyorum. Bence ortalama bir ürün.

Ukteci: (yazar: Aylakmadonna)

11 mayıs 12:28 11 mayıs 12:37