sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
3.9
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (13)
 • oylar (8)
 • medya (2)

13. Normalde Nivea ürünlerini pek sevmem fakat buna bayıldım. daha önce kullandığım makyaj temizleme sularına göre çok daha başarılı.

göz makyajım için ayrı bir ürün kullanıyorum aslında fakat birkaç kere göz makyajımı çıkartırken de denedim bu ürünü. Neredeyse göz makyaj temizleyicileri kadar bir performans gösterdi, sadece maskara için bir pamukla daha geçiyorum kirpiklerimden normale göre.

400 mililitre ve son kullanım süresi 6 ay olarak belirlenmiş. 2 haftadır her gün kullanıyorum, daha o Nivea yazısına yeni yeni geleceğim. İndirimsiz fiyatı 30₺ civarında olması lazım.

Bitirdikten sonra tekrar alacağım şayet aklıma başka bir ürün takılmazsa. Gerçekten çok beğendim.

dün 20:44

12. Uzun süredir aradığım makyaj temizleme suyunu buldum. Bence yağlı ciltler için ideal, göz makyajını 1 pamuk ile tamamen temizleme imkanı veriyor. Ardında hiç kalıntı bırakmıyor gerçekten. Üstte yorumlarda gördüğüm kadarıyla kuru ciltlere iyi gelmemiş olduğunu anladım, çünkü aşırı yağsız bişey. Göz altlarımda minik yağ torbacıkları oluşturan makyaj temizleyicilerine göre çok daha iyi. İndirimde 13.45 e aldım, fiyat olarak da gayet güzeldi bence yağlı ciltler bi baksın derim.

2 aralık 22:32

11. rıfat yüzüak'ın ,instagram çekilişinde nivea'nın yeni çıkan 3'lü makyaj temizleme serisini (makyaj temizleme suyu, göz makyajı temizleyicisi ve makyaj mendili) kazanmıştım. öncelikle en sevdiğim bu başlıkta ismi geçen büyük boy micellair su oldu. göz makyajı için olan bence kötü çünkü kalıntı bırakıyor, onla kıyasladığımda bu ürün fazlasıyla iyi. sadece bol miktar kullanmanız gerekiyor, öyle bir iki damlayla makyajınız çıkmaz. onun dışında ne lash sensationalda ne de likit kırmızı rujlarda çıkarırken sorun yaşamadım. mendilleri ise günlük kullanımda tercih etmediğim için tatile giderken çantama atmıştım bu sebeple çok kullanışlı olmuştu benim için. şu an hala büyük boyunu kullanıyorum ve gayet memnunum. la roche aşığı olmasaydım bu ürünle devam edebilirdim hayatıma.

28 kasım 15:10


10. gözde başarılı olmayan ancak cilt makyajını çıkartmada gayet yeterli olan bir misel su. gözleriniz hassassa denemeyin bile, ten makyajını ve kalıcı likit mat rujları rahat çıkarıyor. bioderma seviyesinde değil ama garnierden yüz temizlemede bir tık üst diyebilirim.

27 kasım 18:01

4

9. *Nivea’nın bu serisinde biraz daha küçük boy olan göz makyaj temizleyicisi, bide şimdi bahsedeceğim tüm yüz için olan daha büyük makyaj temizleyicisi var.

*Bundan önce garnier’in sarı olan makyaj temizleme suyunu kullanmıştım. Onun yapısı daha ağır ama makyajı daha etkili bir şekilde çıkartıyordu bence ama ikisinin de performansı üst seviyelerde. Ben göz için değilse de yüz için bunu çok başarılı buldum çünkü kullandığımda ferahlık hissi veriyor ve asla yakmıyor.

*Bundan önce bir de bu serinin pembe olan+gül suyu tonik etkilisini kullanmıştım. Ona hiç bulaşmayın derim. Benim cildim aşırı aşırı hassas olmamasına rağmen beni deli gibi yakmıştı.

27 kasım 16:55

3

8. Bütün Nivea ürünleri gibi bu da gözlerimi yaktı. Her üründe sıfır kalıntılı temizlik etkisini göstermiyor ama performansı fiyatına göre kötü değil. Temizlemesine 5 üzerinden 4 diyebilirim. Gözlerimi yaktığı için tekrar almam.

24 ekim 20:45

4

7. Eveet yine bir yorumumla karşınızdayım. Migros indirimi ile 13.45 liraya aldım efendim. Ürünün herhangi bir kokusu yok. Açıkçası güllü olan micellair ile karşılaştıracağım. Onun yorumu da var. (bkz: nivea micellair skin breathe gül suyu içeren çift fazlı makyaj temizleme suyu) Bu üründe en beğendiğim özellik gözlerimi yakmaması. Güllü olan aşırı derecede gözlerimi yakmıştı ve göz altlarımda hassasiyet yaratmıştı. Rimeli çıkarma konusunda gayet iyi, bu konuda bir problem yaşamadım. Kokusu olmaması açıkçası yine ayrı güzel. Göz altlarımda bir hassasiyet yaratmadı. Ancaak bir durum var ki likit mat rujumu çıkartamadı. Sanırım asıl eksisi bu. Güllü olan yağlı bir his bırakıyordu bunda böyle bir derdim olmadı. Güllü olan likit mat ruju tekte çıkarabiliyorken bu ürünün bunu yapamaması beni şaşırttı. Ürünün tek kötü özelliği budur bence. Koku hassasiyeti olan süslüler için sorun yaratmayacak bir ürün.

22 ekim 13:31 22 ekim 13:34


4

6. Hiç kuruluk yapmadı ve makyajımı çok güzel çıkardı. Göz makyajını da zorlamadan temizledi. Yağlı bi his bırakmadı asla. Ben gayet beğendim. İndirimde bakılması gereken ürünlerden olduğunu düşünüyorum.

21 ekim 17:48

5

5. Maybelline lash sensational maskarayı bile kolaylıkla çıkarabilen makyaj temizleme suyudur. 

Çift fazlı göz makyaj temizleyicisi kullandığım zaman yanaklarımda sivilcemsi kabartılar, komedonlar oluşuyor .( tam olarak yanaklarımda değil aslında elmacıklarımın üstünde yani göz altlarımın biraz daha alt kısımlarında oluşuyor bu komedonlar .)Bu sebeple göz makyajımı çıkarmak için bu ürün tarzında micellar sular tercih ediyorum. Bu güne kadar kullandıklarım arasında açık ara en başarılısı bu . Tanımda da söylediğim gibi lash sensationalı bile kolaylıkla çıkarıyor. Gözlerimi yakmıyor , makyajı da gayet güzel çıkarıyor. Ben bu ürünü sadece göz makyajımı temizlemek için kullanıyorum genellikle. Ten makyajımı yüz temizleme jelimle çıkarıyorum bu sebeple ten makyajındaki performansını bilemeyeceğim.  Bitirdikçe alacağım ürünlerden biri . Şu anda ikinci şişemi kullanıyorum . Son gratis indiriminde 13₺ gibi bir fiyata satın aldım . Özetle fiyat performans açısından çok başarılı bir ürün .

21 ekim 17:09

4. Deneyimlerime dayanarak hoşlanmadığımı söyleyebileceğim micellair sudur. Cildim normalde hassas değil ama gözümde tutup biraz bekledikten sonra göz çevremde hafif bir yanma hissettim. Ayrıca gözümde maybelline lash sensational maskara ve dudağımda da pastel likit mat 30 numara vardı ve ikisini de çıkarırken zorlandı ve ovalama gerektirdi. Şu anda göz altlarım hala siyah siyah ve kirpik diplerimde maskara olduğunu aynaya bakınca çok net görebiliyorum. Vaadettiği şeylerin hiçbirini yerine getirmedi ve kokusuz olması dışında bence başarılı bir micellair su da değil. Migros indiriminde standlara boy boy dizilmişken umarım alacak olanlar bu girdiyi göz önünde bulundurur.

ilgili medya:
1
21 ekim 16:58