sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
3.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (23)
 • oylar (13)
 • medya (2)

23. almış bulunduğum için bitirmek zorunda kaldığım bir temizleme suyu. yüzümü çok iyi temizlemiyordu. defalarca silmeme rağmen hala kalıntı görüyordum. bir daha almam. şimdilerde bio-der kullanıyorum 2.silişte tüm makyajım arınıyor kendimi daha temiz hissediyorum :)

10 nisan 16:31

22. Kesinlikle çıkarmayan, cildi geren temizleme suyu. Gözümü defalarca oyarcasına silmeme rağmen hala kalıntı vardı. Fiyatına aldanmayın. Özellikle hassas ciltler uzak durmalı . Bioderma’ya devam. 

10 nisan 15:53

21. Normalde niveanın makyaj temizleme sularını çok beğenmem. Bu yeni temizleme suyuna ise bayıldım. Gerçekten makyajı derinlemesine temizliyor. Kır bırakmıyor. Parasını hak eden bir ürün.

22 mart 17:46

20. İlk kullanımda gözlerimi cayır cayır yakan makyaj temizleme suyu. Garnier ve lorealden bir farkı olduğunu düşünmüyorum, üçü de gözümü yakıyor. Ayrıca maskarayı da tamamen çıkartmıyor.

22 mart 09:42

3

19. Her zaman severek kullandığım lorealin micellair makyaj temizleme suyunu almak üzere watsonsa girdim ve çalışan kadının tavsiyesi ve indirimde olduğunu söylemesiyle şans verdiğim ürün. Benim makyajımı (cc krem maskara) çıkarıyor çıkarmasına ama benim gözlerimi ve cildimi yaktı ve tahriş etti, (diadermine makyaj temizleme suyunda da aynı problemi yaşadım) yüzüme kimyasal bir şey sürüyormuş gibi hissettim. Bu benim cildimin hassaslığından da kaynaklanıyo olabilir ama lorealde asla böyle bi problem yaşamamıştım. Bi daha almayı asla düşünmediğim ürün. Geçenlerde görkem karmanın önerdiğini görünce de hayli şaşırdım.

12 mart 13:01

18. içeriğinde siyah ve yeşil çay ekstraktı ile gliserin bulunan micellair su. keşke ilk çıktığında alsaymışım diyorum, o kadar çok beğendim. garnier’deki gibi garip bir kalıntı bırakmıyor. yine uzun bir süre kullandığım bioderma’dan da çok daha iyi geldi benim cildime. göz makyajımı çıkarmak için pamuğu bir on saniye kadar gözümde bekletiyorum ve zorlamadan çıkıyor, ten makyajımı da bende çok güzel çıkardı. fiyatı da gayet uygun. eğer benim gibi waterproof olmayan maskara ve ince fondöten / renkli nemlendirici gibi ürünler kullanarak hafif makyajlar yapıyorsanız size fazlasıyla yetecektir. umarım nivea bu seriyi üretmeye devam eder. :)

not: maskara olarak maybelline lash sensational kullanıyorum.

4 mart 20:29 4 mart 23:52

17. Hani vardır ya, makyaj temizlerken pamuğa ürün dökülür ve göz kapağının üstünde birkaç saniye bekletilir. Heh, bu ürün tam o hareketlik işte. Yarım yamalak sürülmüş maskarayı bile 1 dakikaya yakın bekletmeden çıkaramaz, sağa sola bulaştırır delirtir insanı. Ama 2 pamuğa dökün, şöyle bi 30-40 saniye bekletin gözkapağınızda sonra tek hamlede en ağır makyajı bile çıkarabiliyor.

Birkaç ay önce gratis indiriminde son saniyede görmüştüm ve evde bir damla micellar suyum yoktu. "Bi deniyim ya garnierden tiksiniyorum artık leş gibi yapmaya başladı" diyerek almıştım.

Bence gayet iyi çıktı. En azından bende garnier gibi yapış yapış, katmanlı bi cilt yaratmıyo. Sonrasında da avene ile yıkayıp nemlendiriyorum. Yetiyor bana

8 şubat 13:10

16. Beğenmedim ;çünkü vaatlerini yerine getirmiyor. Ten makyajını eh işte çıkarsa da göz makyajını çıkarmada başarısız.2-3 kere üstünden geçerseniz sonuç alabilirsiniz.Ağır bir yapısı yok,yağlı his bırakmıyor.Yanma vs de yapmadı bende.

27 ocak 12:51

15. ben de indirimden aldım, normal fiyatını hak etmez. Makyajı güzel bir şekilde temizliyor hatta pek umutlu değildim ama waterproof maskarayı da kolayca çıkardı. Gözü biraz yakıyor. Yalnız ben bu ürünü kullanmaya başladıktan sonra çenemde ve yanaklarımda egzamaya benzer Kuruluklar oluştu. Belki benim şu an stresli bir dönemde olmamdan kaynaklanıyordur biraz daha kullanıp editlerim sorun kimdeymiş diye:) eğer kurulukların sebebi bu ürün değilse indirimlerde tekrar alacağımı düşünüyorum.

17 ocak 20:42

14. Normalde Nivea ürünlerini pek sevmem fakat buna bayıldım. daha önce kullandığım makyaj temizleme sularına göre çok daha başarılı.

göz makyajım için ayrı bir ürün kullanıyorum aslında fakat birkaç kere göz makyajımı çıkartırken de denedim bu ürünü. Neredeyse göz makyaj temizleyicileri kadar bir performans gösterdi, sadece maskara için bir pamukla daha geçiyorum kirpiklerimden normale göre.

400 mililitre ve son kullanım süresi 6 ay olarak belirlenmiş. 2 haftadır her gün kullanıyorum, daha o Nivea yazısına yeni yeni geleceğim. İndirimsiz fiyatı 30₺ civarında olması lazım.

Bitirdikten sonra tekrar alacağım şayet aklıma başka bir ürün takılmazsa. Gerçekten çok beğendim.

12 aralık 2018 20:44