yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • oylar (17)
  • medya (2)
  5

  25. Bu ürünü ben yazın ilk çıktığı zaman satın almıştım fakat elimdeki diğer misel su (diadermine) bitmeden açmadım. Daha dün açtım, iki kere kullandım. Herkes kullandı hatta unutuldu bu ürün ama ben çok beğendiğimden hemen ilk yorumumu yapmak istedim.

  Öncelikle kokusuz ve yapış yapış değil diadermine’e kıyasla. Olumlu bir özellik çünkü yapış yapış şeyleri yüzüme sürerken hemen bitse de yıkasam gerginliğiyle yalapşap uyguluyorum. Ayrıca gözleri de hiç yakmıyor, irite etmiyor ki en güzel özelliği bu bence. Artık cildim için yağ + jel temizleyici kullansam da gözümde yağ bulanıklık oluşturduğu için misel suya devam ediyorum. Önceki gözümde ciddi anlamda yanma yapıyordu ama bu çok nazik bir temizleyici. Kokusu yok, hissi yok. Varla yok arası, su gibi. Performansına gelince, Çift fazlı olmamasına rağmen güzel çıkardığını düşünüyorum ama ben eyeliner ya da kat kat maskara kullanmıyorum. Hafif makyajı çıkarmada başarılı. 

  Genel olarak çok sevdiğim bir ürün oldu. Sadece gözümde kullanacağım ve 400 ml olduğundan beni uzun süre götürür. iyi ki almışım diyorum.

  30 mayıs 01:20

  24. Bu ürünün 400ml boyunda bir çift fazlısı bir de standart misal su olanı bulunuyor. Ben standart olandan daha çok memnun kaldım çünkü çift fazlısından daha güzel rimel temizlediğini düşünüyorum. İkisi de sivilceye sebep olmadı. İkisi de olmazsa olmaz değil. Yoluma yağsız olanla devam ederim.

  6 mayıs 01:23

  4

  23. Bugün gratis indiriminden 13.95e aldığım ve içeriğinde siyah çay özü olan micellar su. Denemek için gelir gelmez makyajımı temizledim ve sonuçtan çok memnun kaldım. Çıkması gerçekten çok zor olan maybelline lash sensationalı bile gayet güzel çıkardı ve kalıntı bırakmadı. Ayrıca yağlı his de bırakmıyor.

  23 nisan 17:21

  22. almış bulunduğum için bitirmek zorunda kaldığım bir temizleme suyu. yüzümü çok iyi temizlemiyordu. defalarca silmeme rağmen hala kalıntı görüyordum. bir daha almam. şimdilerde bio-der kullanıyorum 2.silişte tüm makyajım arınıyor kendimi daha temiz hissediyorum :)

  10 nisan 16:31

  21. Kesinlikle çıkarmayan, cildi geren temizleme suyu. Gözümü defalarca oyarcasına silmeme rağmen hala kalıntı vardı. Fiyatına aldanmayın. Özellikle hassas ciltler uzak durmalı . Bioderma’ya devam. 

  10 nisan 15:53

  4

  20. Ben daha önce garnieri kullanıyordum memnundum. Merak ettiğim için aldım bundan da gayet memnunum ben göz makyajı yapıyorum ağırlıklı olarak onu çıkarmakta başarılı. Ama benim cildim yağlıya dönük karma bu yüzden garnierin yağlı yapısından daha iyi geldi ama kuru bir cilde sahip olanlar için çok iyi olmayabilir.

  2 nisan 21:00

  19. Normalde niveanın makyaj temizleme sularını çok beğenmem. Bu yeni temizleme suyuna ise bayıldım. Gerçekten makyajı derinlemesine temizliyor. Kır bırakmıyor. Parasını hak eden bir ürün.

  22 mart 17:46

  18. İlk kullanımda gözlerimi cayır cayır yakan makyaj temizleme suyu. Garnier ve lorealden bir farkı olduğunu düşünmüyorum, üçü de gözümü yakıyor. Ayrıca maskarayı da tamamen çıkartmıyor.

  22 mart 09:42

  3

  17. Her zaman severek kullandığım lorealin micellair makyaj temizleme suyunu almak üzere watsonsa girdim ve çalışan kadının tavsiyesi ve indirimde olduğunu söylemesiyle şans verdiğim ürün. Benim makyajımı (cc krem maskara) çıkarıyor çıkarmasına ama benim gözlerimi ve cildimi yaktı ve tahriş etti, (diadermine makyaj temizleme suyunda da aynı problemi yaşadım) yüzüme kimyasal bir şey sürüyormuş gibi hissettim. Bu benim cildimin hassaslığından da kaynaklanıyo olabilir ama lorealde asla böyle bi problem yaşamamıştım. Bi daha almayı asla düşünmediğim ürün. Geçenlerde görkem karmanın önerdiğini görünce de hayli şaşırdım.

  12 mart 13:01

  16. Hani vardır ya, makyaj temizlerken pamuğa ürün dökülür ve göz kapağının üstünde birkaç saniye bekletilir. Heh, bu ürün tam o hareketlik işte. Yarım yamalak sürülmüş maskarayı bile 1 dakikaya yakın bekletmeden çıkaramaz, sağa sola bulaştırır delirtir insanı. Ama 2 pamuğa dökün, şöyle bi 30-40 saniye bekletin gözkapağınızda sonra tek hamlede en ağır makyajı bile çıkarabiliyor.

  Birkaç ay önce gratis indiriminde son saniyede görmüştüm ve evde bir damla micellar suyum yoktu. "Bi deniyim ya garnierden tiksiniyorum artık leş gibi yapmaya başladı" diyerek almıştım.

  Bence gayet iyi çıktı. En azından bende garnier gibi yapış yapış, katmanlı bi cilt yaratmıyo. Sonrasında da avene ile yıkayıp nemlendiriyorum. Yetiyor bana

  8 şubat 13:10