yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (71)
  • oylar (39)
  • medya (1)
  3

  71. Yüzü temizleme konusunda diğer yüz temizleme ürünlerinden fazlası kesinlikle yok ama temizlemiyor da diyemem.

  Kuru ciltli olmam nedeniyle, diğer yüz yıkama ürünlerini kullandıktan sonra yüzümün aşırı derecede kurumasından rahatsız olduğum için bu ürünü almıştım. Gerçekten de yüzümü kurutmadı. Birkaç hafta mutlulukla kullandıktan sonra ürünün başlığıyla ilgili bir problem gördüğüm için aniden kullanmayı bıraktım: ürünün kapağını kullanım dışında sürekli kapalı tuttuğum halde ürünün başlığında, dışarı köpüğü veren kısımdan içeri doğru uzanan sarımsı lekeler görmeye başladım. Sanırım nemin verdiği yetkiye dayanarak bu tarz bir yosunlaşma/bakterileşme yaşadı. Sık sık yıkamaya çalışsam da o görüntü gözümün önünden gidemediği için kullanmaya devam edemedim.

  Geçenlerde şans vermek için tekrar aldım ama şimdilik hala diğer yüz kurutan ürünlerle yüzümü temizleyip sonrasında iyice nemlendirmek bana daha çekici geliyor. 

  25 haziran 13:02

  4

  70. A101 lerde 16 tl , kozmetik mağazalarında indirimsiz 20 tl civarı, trendyolda ise 30 tl ye satılan temizleyicidir. (gizlinot: Trendyol :p)Bir süredir heimish temizleyicimle aşk yaşıyorum ancak öncesinde temizleyicim bittiği zamanlarda yenisini sipariş verip gelene kadar marketten alıp kullandığım zamanlar oldu. Sanırım iki şişe falan kullanıp bitirdim. Ben beğeniyorum  . germiyor, ekstra kurutmuyor, rahatsız etmiyor, makyajı öncesinde arındırırsanız kalıntıları vs. hiç de fena temizlemiyor.İndirimde görürsem yine alırım mutlaka.

  7 haziran 22:55

  3

  69. Deterjan kokan, köpük olan fakat yüze sürdüğünüzde tekrar suya dönen aşırı gereksiz yüz temizleyememe köpüğü. Bitiririm ama 1 tl bile olsa tekrar almam.

  7 haziran 21:33


  2

  68. kuru cildimi kupkuru yapan makyaj temizleme köpüğü. ayrıca yüzümü tam temizlemediğimi düşünüyorum. eski temzileyicimi kullandıktan sonra yüzümü toniklediğimde pamuğun renginde değişme olmazdı. bu köpüğü kullandıktan sonra ise yüzümden hala kir çıkıyor. bitsin diye bol bol sıkıyorum artık. bir daha almayacağım bir ürün oldu.

  9 mayıs 16:30

  3

  67. Cildim karma yağlı. Ben de deterjan gibi tüm yağı alıp götürmesin diye bunu tercih ettim. Karantina günlerinde makyaj yapmadığım için sabah akşam ducray kremden önce kullanıyorum. Gerilme hissini çok yaşatmıyor ama nemlendirici sürmek gerekiyor bence arkasından.

  4 mayıs 21:05

  66. indirimdeyken uygun fiyatı sebebiyle denemek için almıştım. sabahları yüzümü bununla yıkıyordum ki bence makyaj temizleyecek kadar kuvvetli bir temizleyici değil. cildim karma ve bazı bölgeleri gergi/kuruttu. ama köpük oluşu sebebiyle inanılmaz konforlu bir kullanımı var. ben cilt bakımı konusunda üşengeç bir tipim bu konuda beni cilt bakımı yapmaya itti diyebilirim çünkü hakikaten çok pratik. bir pompasıyla yüzünüzü köpürtüp bir suyla hemen durulayabiliyorsunuz. iki şişe kullanıp daha iyisini bulunca bıraktım fakat eğer kurutmasaydı devam edebilirdim.  

  12 nisan 15:04

  5

  65. Çok memnun kalmıştım kullandığım dönem, nivea yüz temizleme köpüğü konusunda gerçekten iyi, uygun fiyatlıda.

  12 nisan 05:13


  4

  64. Memnun olduğum ve kullanmakta olduğum yüz temizleme köpüğüm. Ben Miniso yüz temizleme cihazımla birlikte haftada 3-4 kere kullanıyorum. Cildimi çok çok az kurutuyor fakat nemlendiricim sonrasında yeterli geliyor. Yapısı ağır olmayan, ince bir ürün. Yani cildimde bir ağırlık hissetmiyorum, aynı şekilde kokusu hafif ve rahatsız etmiyor. Güzel temizlediğini de düşünüyorum. Ürünü kullandıktan sonra yüzümde bir rahatlama hissediyorum. İçeriği hakkında bir fikrim yok malesef. Fakat ben de herhangi bir iritasyona ve sivilceye sebep olmadı. Fiyat performans olarak memnun kaldığım ürünlerden biridir. Bittikçe alıyorum.

  12 nisan 03:05 12 nisan 03:06

  63. Niveanın kuru ve hassas ciltler için olan, temiz içerikli temizleme köpüğü.

  Kaç kutu bitirdim bilmiyorum

  Sabahları kullanıyorum, cildimi yumuşacık yapıyor ve olumsuz bir etkisi olmadı hiç.

  Makyajı tek başına temizlemez fakat sabahları cildi gece boyunca biriken kirden, tozdan temizlemek için yeterli

  26 mart 23:34 12 nisan 23:17

  3

  62. bu ürünün marketlerde ve kozmetik mağazalarında fiyatlarının yarı yarıya değiştiğini tek farkeden ben miyim? bunun sebebini bana açıklayacak bir süslü var mıdır, belki de bilmediğim bir sebebivar ama baya baya watsons ve gratislerde iki katı fiyatına satılıyor.

  (link: https://www.migros.com.tr/nivea-yatistirici-yuz-yikama-kopugu-kuruhassas-cilt-150ml-p-20c3f58 migros)

  (link: https://www.watsons.com.tr/p/nivea-visage-mousse-yuz-yikma-kopugu-kuru-hassas-150-ml-16703 watsons)

  şaşkınım. başka bu türde olan ürünler var mı bildiğimiz? belki de bir başlık açmalıyız kimsenin kazıklanmaması için.

  21 kasım 2019 14:46