yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (64)
  • oylar (28)
  • medya (1)
  3

  64. bu ürünün marketlerde ve kozmetik mağazalarında fiyatlarının yarı yarıya değiştiğini tek farkeden ben miyim? bunun sebebini bana açıklayacak bir süslü var mıdır, belki de bilmediğim bir sebebivar ama baya baya watsons ve gratislerde iki katı fiyatına satılıyor.

  (link: https://www.migros.com.tr/nivea-yatistirici-yuz-yikama-kopugu-kuruhassas-cilt-150ml-p-20c3f58 migros)

  (link: https://www.watsons.com.tr/p/nivea-visage-mousse-yuz-yikma-kopugu-kuru-hassas-150-ml-16703 watsons)

  şaşkınım. başka bu türde olan ürünler var mı bildiğimiz? belki de bir başlık açmalıyız kimsenin kazıklanmaması için.

  21 kasım 14:46

  63. Satın alma tercihlerimde listenin baş sırasında bir ürün değildi. Migrosun yüzde 50 indiriminde fiyati bana uygun geldiği için denemek amaçlı aldım. Tam benlik bir ürün olduğunu keşfetmemle stokladım. Üründen beklentinize göre aslında güzel mi değil mi belirleyebiliyorsunuz. Hergün makyaj yapmıyorum. Genelde bir bb krem hafif bir rimel sürüp geçiyorum. Zaten daha ağır makyaj yapanların da bu ürünü makyaj çıkarmak için kullanması fazla zorlama olacaktır. Hafif makyajı gayet guzel temizliyor. Ben daha çok sabahları kullanıyorum. Benim için cok pratik oluyor. Hızlı bir şekilde evden çıkmam gerek yüz yıkamak bir işkencedir benim için ama sabahları hemen köpüğü sık yıka. Tertemiz yapıyor cildi. Evet nemlendirmiyor fakat bana o temizlik hissini vermesi yeterli. Daha sonra bir nemlendirici ve güne hazırım. Bence yüzü çok güzel temizliyor.

  19 kasım 14:18

  5

  62. yaklaşık 1 ay önce roaccutane tedavim için çok ağır olmayan, kurutmayan bi ürün ararken rastgele denk gelip aldığım köpük

  çoğu kişi temizlemesi yetersiz dese de ben çok çok memnunum üstelik sadece bi pompası yeterli oluyor çok uzun süre kullanılabilir

  hem cildimi asla kurutmuyor, hemde istediğim temizliği bana veriyor

  fiyat performans açısından son derece mükemmel

  5 kasım 13:21 5 kasım 13:25

  5

  61. Yaklaşık 1.5 ay önce migros'ta indirimli fiyatı 9 tl civarıydı, indirimli ürün görünce değerlendiririm bir şekilde diyip aldım.

  Günde bir kere kullanıyorum sabahları kalkınca, 3 kez pompalamak yeterli oluyor, bütün yüze yetiyor.

  Hoş kokulu, kullandıktan sonra yumuşak bir cilt bırakıyor.

  Ayrıca tıraştan önce de kullanıyorum. Sakalı köpükle temizleyince tıraşı daha kolay oluyor.

  Güzel ürün ama bu aralar biraz pahalandı sanki.

  12 ekim 00:58

  60. kuru/hassas ciltler için olanını kullanıyorum. indirimde iki tanesini baya ucuza almıştım ve çok uzun bir süre gidiyor. az bir miktar almak yeterli oluyor. tek başına makyaj çıkartmaz ama makyajımı temizledikten sonra bir de bunu kullanıyorum ve güzel bir temizlik hissi veriyor. cildimi aşırı kurutmadı, sadece çok hafif bir gerginlik hissi oluyor ama geçiyor bir süre sonra. sivilce de çıkartmamasını çok sevdim. ancak kokusu beni rahatsız etti sanki deterjanımsı bir yanı var. o yüzden bitirdikten sonra tekrar almayı düşünmüyorum

  11 ekim 14:02

  59. Ürünü köpük formülasyonunda olması ve vaat ettiği o yatıştırıcı özellik için alıp denedim. Öncelikle cildim kuru- karma, ürünü kullandıktan sonra cildimde gerilme ve kuruluk yaşadım; yatıştırıcı özelliği var olduğu yazan bir üründen böyle bir sonuç almamalıydım. Ürün fiyat olarak uygun  olsa da tam olarak temizlediğini düşünmediğim ve yüzümü kurutup gerdiği için bir daha kullanmayı düşünmüyorum.

  8 eylül 19:04

  58. Cildim karmadır.Teyzemde hassas ciltler için olanını görüp bir kere kullanmıştım ve cildimi ferahlatmıştı bu yüzden karma ciltler için olanını aldım.Daha ilk kullanımda suratımda sivilce çıkmasına sebep oldu.Benim suratımda sivilce ayda yılda bir çıkar bu yüzden hemen bıraktım kullanmayı ve anneme verdim onun suratında sivilce oluşumu yapmadı gayet memnun kaldı.İnsandan insana değişiyor tabii.

  16 ağustos 22:30

  57. pembe olanını kullanıyorum. ben indirimlerde 10 TLye düşüyordu. 4-5 kere almışımdır. Genelde pamukla makyajı silmeden önce bununla yüzümü yıkarım ki göz makyajını özellikle rimeli biraz yumuşatsın diye. bu açıdan çok başarılı. onun dışında aman aman temizlik hissi yok. O yüzden biraz kaliteli, işe yaradığını hissedebileceğim bir yüz temizleme köpüğü arıyorum süslüler bilen duyan varsa çok sevinirim

  28 nisan 22:55

  56. Annemin aldığı ı nivea kremlerin yanında verilen temizleyici köpük. Hem bu ürünü hem de canlandırıcı olan çeşidini kullandım ancak temizlemesi yetersiz bir ürün. Kuru ciltler için olmasına rağmen yüzümü gerdi. Bitsin diye sabah yüzümü yıkarken kullanıyorum. Para verip alacağım bir ürün değil.

  22 mart 18:36

  3

  55. İlk satışa sunulduğunda 6+ liraya aldığım, o zamandan bu yana karma cilt için üretilen çeşidini kullandigim ürün. makyaj temizleme amaçlı kullanmıyorum ondan ziyade sabah uyandığımda yuzumu masaj yaparak bu ürünle temizliyorum. yarattığı soğutucu ve canlandıran ferahlık hissini seviyorum. gözeneklerimi başarılı şekilde açıyor ve geçici bir yüz parlakligi sağlıyor. Günde bir kez kullanıyorum ve memnunum. Fiyat-performans acısından hak ettiğinden biraz daha pahalı, indirim dönemlerinde tercih ediyordum fakat son zamanlarda cruelty-free markaları tercih ettigim için bir kez daha satın almayı düşünmüyorum.

  12 mart 23:37 13 mart 03:16