girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (35)
  • medya (0)

35. Benim için youtube uyku sırasında çalan playlistten ibaret ve bu kadını, ürüm yorumlarını, sesinin tonunu ve mizacını seviyorum.

bugün 05:16

34. new well'den önce ve new well'den sonra olarak Niyans in motion durumu var bende.

ürün yorumlarını severdim ama new well'i övmeyecektin be kızım! Ayrıca konuşurken ağzına ıslak terlikle vurup "Az nefes alarak konuş" demek istiyorum.

dün 16:54

33. İnstagram hikayesinde boş vermeyip oy vermeye ülkemize geri döndüğünü paylaşmış youtuber. Helal olsun diğer youtuberlara örnek olsun valla

dün 12:24


32. Youtuber. Tati gibi olacak derken tabi ki de asla olamayacağını youtubeda popüler olalı kısa bir süre olmasına rağmen aldığı gereksiz reklamlarıyla kanıtlamıştır. Anlatmak istediğimi tam anlamıyla anlatmak için kıyaslama yapıyorum, ilayda oymak’ ın tersi olarak fiziksel olarak doğal gözükse de içsel olarak ne yazık ki öyle olduğunu düşünmüyorum. Doğal olmak bağırıp çağırıp, abartılı tepkiler vermek değildir. Bir ürüne hakaret etmek de seni dürüst yapmaz, çünkü asıl hakaret edilmesi gereken ürünü översen eğer, diğer herhangi bir ürünü kötülemene kimse tarafından inanılmaz, ne çıkarla kötülediğini de övdüğünü de anlayamayız. birden göklere çıktı ve birden gözden düştü çocuk olmayan, her söylenene inanmaya müsait olmayan izleyicilerinin gözünde bence.

17 haziran 16:56

31. Ürünleri iyi incelediğimi düşünüyordum ama üzgünüm Nihancığım malesef senle anlaşamayacağız.

Bir kere New Well reklamı yaptığın yetmezmiş gibi içten içe marka bağımlılığı olduğunu düşünüyorum. UD ve Blazin karşılaştırdığı videosu var ben bideoda bahsettiği şeyi tam anlamadan cahilce bir yorum yaptım. Evet suç tabiki bende haliyle o da cevap verdi açıkladı tartıştık kendi aramızda buraya kadar sorun yok ancak daha sonraki dupe videosunda benimle geçen diyalogdan bir gönderme yapması beni oldukça irite etti.

"Urban Decay'i bir sanatçı olarak göremeyiz belki ama Kat Von D'yi görebiliriz."

Yani ne diyebilirim Nihan ablam ben senin videolarını oldukça sever ve izlerdim 

12 haziran 03:19

30. Benim için samimiyetini kaybetmiş youtuber. New well fondöten videosunu sponsorlu çektiği için biz ciddiye almıyor olabiliriz ama bu videoları gören yaşı küçük izleyiciler sponsorlu/sponsorsuz ayrımını yapamayabilirler. Hadi bunları da geçtim, kendi videosunda sponsorlu olduğundan beğenmiş gibi yapabilir. Ama beğenmediğini söyleyen bir youtubera yorum olarak "tatlım 5 kişilik ürün sürdün yüzüne" yazmasının, içeriği yağlı boyadan farksız fondötenin(!) tek sorunu çok sürülmesiymiş gibi savunmasının bir açıklaması yok bence. Yazdıklarım 4 ay öncesi falan bu arada, keşke daha önce görseydim.

(link: https://youtu.be/Dy5dRnfMpeY Bahsettiğim video)

edit: şunu yazmayı unutmuşum. W7 markasındaki naked, abh muadili paletleri "bu bana hırsızlık gibi geliyor" diyerek yerin dibine sokmuş youtuber, dermacol çakması pazarlarda naked8, the balmy'lerin yanında satıldığını gördüğüm fondötene ses çıkarmıyor. Sponsor gücü demek ki....

11 haziran 17:57 11 haziran 20:21

29. new well övdüğü videoda sponsorlu olduğunu belirten youtuber.

vala sizi bilmem ama ben sponsorlu olan hiçbir videoyu ciddiye almıyorum. aaa tavsiye etti koşuyum alayım falan yok. sonuçta para kazanmak için bu işi yapıyor bu insanlar ve bu yüzden arada sponsorlu içerik almaları gayet normal geliyor.

asıl tehlikeli olanlar sponsorlu videoyu, sponsorlu olduğunu belirtmeden yayınlayan youtuberlar. o ne sinsiliktir o. sen ben anlıyoruz da yazık küçük küçük kızlar izliyor onlar anlamıyor.

11 haziran 16:13


28. öncelikle okuduğum bir önceki girdiye bakarak ve videoyu izleyerek yorum yapıyorum.kesinlikle bu kadının samimiyetine inanmıyorum ve paragöz olduğunu düşünüyorum.max factor'un healthy skin fondotenine yermiş yeriştirmiş doymamış kötüleye kötüleye videonun sonunda çöpe atma hareketi yapıyordu.şimdi gelmiş new well'i övüyor.Hatta kapatıcı,bebek poposu gibi bir cilt diyor.Eee sen max factorun kapatıcılığına uuu fondoten çok kapatıcı kulanılmaz yakından çok kötü diye diye bitiremedin videoda.5 avuç fondoten sürmüştü suratına sonra çok ağır duruyor demişti haksız bir yorumdu sponsorlu olmayınca demek ki kötülemek için napsam demiş resmen.

11 haziran 15:56

27. Gerçekten yaptığı işe emek veriyor. Bir ürünle ya da markayla ilgili ne kadar bilgi verilebilecekse hepsini videoya dahil ediyor. aç youtuber tayfasından da değil. Kendisinin de dediği gibi en erken değil en iyi yorumlayan olmak istiyor ve bunu başarıyor. Kendi adıma teşekkür ederim; uygun fiyatıyla göz boyayıp çöp olan ürünleri, yüksek fiyatını gerçekten hak eden ürünleri, bu para buna verilmez be dedirtenleri en dürüst haliyle anlattığı için. 

5 haziran 14:21

26. nihan'cım biraz sakin canım. tivitırda o gün dönen ne kadar espri ne kadar kalıp varsa instagram postunda ya da videonda "hepsini kullanayım da mizahşörlüğüm görünsün" kasıntın çok yoruyor. çok zeki, çok mizahşör, çok politiksin. hepimiz inanıyoruz buna da tivitırı instagrama taşıma artık. her mecranın kendine ait bir dinamiği var ama sen instagrama zorla tivitır profilini de eklemek istiyorsun falan karman çorman, çok yorucu bir şey çıkıyor ortaya sonra. tivitırda olan tivitırda kalsın.

25 mayıs 12:01