girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (62)
  • medya (2)

62. burada kendisinin (yazar: niyans) olduğunu düşünüyorum.

23 eylül 20:41

61. Umarım burayı okuyordur çünkü kendisinin işine gelmeyen yorumları silmek gibi bir huyu var, hazır yazarlığım onaylanmışken kendisine laflar hazırladım.

Niyansanım kendisini tati gibi konumlandırma çabasında. Ürün yorumlarken objektif olmaya çalışıyor gibi bir havası var ancak her eleştirinin ardından yaptığı “bu markanın da pr listesinden çıkarıldım kesin” yorumu aslında ne kadar bilinçli ve kontrollü eleştiri yaptığını da ele veriyor. Videolarını izlemek aşırı hızlı ve gerçekten çok konuşması nedeniyle çekilecek gibi değil. İnsanın nefesi daralıyor. (Diğer bir başak kablan vakası) makyaj videolarının zaten oluru yok. Kendisinin de aksi bir iddiası yok zaten ama gerçekten çok kötü makyaj yapıyor. Cilt bakım içerikleri yakın bir zamana kadar ilgimi çekiyor-du. Güneş kremlerinin önemine vurgusu, asit içerikli videosu vs bir şeyler biliyor imajı uyandırıyordu ta ki sephora’dan alınacaklar videosunu izleyene kadar. Bir yorumcunun da yazdığı gibi 1440 TL’lik la mer önererek mevcut piyasaya ilgisizliği fiyatı da geçtim o kadar lüks imajına rağmen içeriğinde hiçbir aktif içeriği bulunmayan mineral yağlı ve 20 dk’da kana karışıp toksik olan bir kremi savunması bende şu izlenimi uyandırdı. Hanımefendi Nötricinağ, diadermine vs market ürünlerinin pr listesinden çıkmayı göze alırken sephora, La Mer, darphin, estee gibi markalara bir yaranma çabası içerisinde. Yine bir yalan dolan, yine bir reklam odaklı yuğtubır tuzağı. Üzgünüm Ece targıt gibi meğer kendisi de fosmuş. Haydi selametle niyanscığım.

23 eylül 15:04 23 eylül 15:05

60. aslında çok çalışkan bulduğum youtuber. çekim kalitesi ve içerikleri gayet güzel. yurtdışı vlogunun çekimini özellikle çok beğendim.

ancak olumsuz yorumlara adeta çemkirme tadında "hahayt ağzınızı yırtarım" uslubunda cevapları ile karizmasını yerlebir ediyor. fikirlerini kamuya açıyorsan beğenmeyen de olacaktır küfür eden de. neden video çekiyorsunuz, sevdiğiniz rahat bir işten para kazanmak için. sonuçta kimsenin amme hizmeti verme gibi bir kaygısı yoktur. ayrıca güzellik / bakım temalı içerik üreten youtuber eksiğimiz de yok çok şükür.

şunu da unutmamak lazım youtube'dan çok önce de sözlükler / forumlar / insanlar hakkında yorumlar mevcuttu ve youtube devri bitince de olacaktır. herkes hayatsız o yüzden beni eleştiriyorlar şeklinde bir atarın bu sebeple bir dayanağı yok.

12 eylül 18:00 12 eylül 18:05


59. Süslü sözlük yazarları:niyans çok doğal kız ya dobra kız reklam yapmıyor diğer YouTuberlar gibi değil. 

O sırada niyans: (bkz: İlgili medya)

 Tanım:(6-7 senedir)twitter zamanlarından beri negatif elektrik saçan, sürekli insanlara kulp takan bir adet moda bloggerıydı. şimdi sürekli bağırarak sevimlilik kisvesi altında makyaj videoları çeken bir kişi olmuş . O bağırırken benim boğazım acıyor artık izlerken.

ilgili medya:
1
12 eylül 16:09

58. Tüm youtuberlar fenty geldikten ve pr pakedi aldıktan sonra video çekecekken nihan maşallah elindeki ürünlerle önizleme yapmış bize. Çok takdir ettim gerçekten. 

6 eylül 19:53

57. Niyan ya youtube hesabımda bir çok kişi takip ediyorum ama sadece onun bildirimleri açık pazartesi ve perşembe videolar yüklüyor. Bildiğim kadarıyla da zaten kozmetik firma çalışanıymış zamanın berhinde; izlemeyeniniz varsa bir ispanya vlogu çekmiş çok beğendim. Dronlarla çekim ve video editlemesini; tek güvendiğim fikirlerine inandığım youtuber. Hiç bir şeyi denemeden önermez. Defalarca denedikten sonra artısı eksisi işe yarar yaramaz açıkça söyler. Daha fazla izlenmesi ve keşfedilmesini gerektiğini düşündüşüm insan.

5 eylül 23:09

56. KENDİSİNİ GÜNEŞ KREMİ ALMAK İÇİN YAPTIĞIM ARAŞTIRMADA GÖRDÜM . İLK VİDEOSUNU İZLEDİM ÇOK HOŞUMA GİTTİ DAHA SONRASINDA TAKİBE ALDIM VE NE ZAMAN YENİ VİDEO ÇEKİP ATSA HEMEN İZLER HALE GELDİM. DİĞERLERİ GİBİ BEDAVADAN GELEN ÜRÜNLERE AAY ÇOK GÜZEL BİLMEM NE DEYİP YALANDAN ÜRÜN İNCELEMİYOR. GERÇEKTEN HAKKINI VEREREK VE ÇOĞU ZAMAN GİDİP KENDİ ALIP KULLANIYOR DAHA SONRA EĞER O ÜRÜNLERDEN FİRMA GÖNDERİRSE ONLARI DA HEDİYE EDİYOR. ŞAHSEN BEN KENDİSİNİ ÇOK SEVİYORUM VE ÖNERİLERİNE GÜVENİYORUM. BİRŞEY ALICAKSAM İLK ONUN KANALINA BAKIP İNCELEMELERİNİ İZLİYORUM. ÇOK DAHA FAZLA TAKİPÇİYİ HAKEDİYOR NİYANS'CIĞIM <3

5 eylül 12:14


55. hızlı konuşması açıkçası benim hoşuma gidiyor, mıy mıy konuşan 3 saat videoya giriş yapamayan youtuberlara katlanamıyorum çünkü. ayrıca içeriklerini gerçekten emek verip uğraşarak hazırladığını düşünüyorum. özellikle far paleti incelemeleri favorim.

4 eylül 21:32 4 eylül 21:34

54. İşinin hakkını veren kadın.

Her video için büyük emek sarf ettiğini düşünüyorum. İzlerken beni ürünlerin tüm yönüyle bilgilendiriyor ve biliyorum ki bu ürünleri gerçekten denedi ve bana izlenimlerini aktarıyor. Ayrıca izleyicilerden gelen talepleri dikkate alıyor, yeni ürünleri marka gönderilerini beklemeden kendi cebinden satın alıyor, ürünler ülkeye gelmiş mi gelmemiş mi bunun takibini yaparak tanıtıyor ve bilgilendiriyor.

Kısa zaman önce(gizlinot: 2 aycık) izlemeye başladım ve her videosunu eksiksiz izledim. Neden bu kadar tepki alıyor ve sevilmiyor anlamıyorum. Bir fazlası yok, abartısı yok, bayram da video yükleyeyim mi izler misiniz diye soracak kadar samimi halbuki.

Daha fazla abone sayısını ve izlenmeyi hak ediyor.

4 eylül 21:27

53. Şey değil mi bu ya videolarında nerdeyse çığlık atacakmış gibi konuşan, iki dakikada bir bağıran, beğenmezsem beğenmem derim diyip şu abuk sabuk fondotenin reklamını yapan yütüpçü

4 eylül 17:01