sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (96)
 • medya (4)

96. ürün yorumlarını genel olarak beğendiğim ama baya kötü makyaj yaptığını düşündüğüm güzellik youtuberı

17 aralık 20:07

95. fdfsfd (link: https://www.suslusozluk.com/niyans-in-motion?i=911996 şu) girdimde bahsettiğim trendyol reklamlarıyla dalga geçme olayı sonrasında kendisi de artık bir trendyolcu olmuş fddsadfd eeee nihancım ben demiştim "teklif gelince reddedecek olsan ok dalga geç de eminim teklif gelse üzerine atlarsın o yüzden şimdi boş yapma" diye. hem ne demiş atalarımız sınanmadığın günahın masumu değilsiniz yani diyor ki teklifi gelmemiş, parası alınmamış viralle herkes dalga geçer iş ki dalga geçtiğin virale hayır diyebil. lol.

ilgili medya:
1
17 aralık 08:56

94. takibe değer bulduğum tek youtuber zannımca. gerek objektifliği, gerek ürünleri yorumlarken kullandığı nokta atışı tabirler, gerek işini severek ve zaman ayırarak yapması, gerek diğer diğer youtuberlar gibi ezberden konuşmak yerine uzun uzun araştırması emek vermesi, gerek tokgözlülüğü ile benim gönlümü kazanmıştır. sırf izlenmesini arttırmak için saçma sapan içerikler üretmeyip çizgisinde devam etmesi ve markalardan ürün beklemek yerine incelenmesi istenen ürünleri cebinden alıp inceleyerek insanlara gerçekten yardım etme amacı taşıması benim için evet bu olmuş dedirten özellikler.

ben de göz makyajlarını çok beğenmiyorum bu arada ama bu daha çok göz yapısıyla alakalı gibi geliyor bana. zira popüler diğer bir çok makyaj youtuberı da makyaj yapmayı bilmiyor ama o kadar müsait göz yapıları var ki yaptıkları başarısız makyajlar harika ve çok uğraşılmış duruyor. ki daha çok ürün yorumlama odaklı videolar çektiği için makyajdaki başarısıyla çok da ilgilenmiyorum.

son videosunda procsinin ürünleri hakkındaki gerçeği tabiri caiz ise çatır çatır söylediği için de teşekkür ediyorum kendisine burdan.

3 aralık 19:30 3 aralık 22:26


93. marka inceleme videolarını gayet başarılı buluyorum. zaten az takipçisi olduğu için marka gönderimi olan fazla bir ürünü yok. incelemek istediği markanın ürünlerini bizzat kendisi alıp anlatıyor. genellikle far paletlerini incelediğini gördüm. onun dışında kendisinin biraz stil yenilemesi yapmaya ihtiyacı var. aslında alımlı ve seksi bir kadın. ama kendisinin de bir videosunda dile getirdiği gibi fazla bir arabik havası var. bu nedenle daha modern, cool ve sade parçalar seçmeli. fakat işe acilen saçlarından başlamalı. saçları boyadan dolayı fazla bakımsız duruyor. önce onları sağlıklı hale getirip modern bir kesim yaptırırsa daha hoş olur. bir de nedense insanın en kıymet bilir, ne yaparsan yap hep arkanda durur arkadaşı gibi bir izlenim edindim. arkadaş olalım mı diyesim var.

27 kasım 14:46

92. ilk defa sarhosken benimle hazırlanın videosuyla gördüğüm youtuberimsi kişi.

Pucca ve tayfası muhtemelen twitterdan ve dizüstü edebiyattan yeterince nasiplenememiş olacak ki son zamanlarda para eden ne varsa onlara yönelmişler.

Puccanın kardeşi merveyi videoda aşırı sempatik ve komik bulurken niyans in konusmasını, mimiklerini araya girip girip bir seyler anlatmaya calısmasını acayip itici buldum.

Ürün incelemesini bilemem ama eğer makyaj yapmanın m sinden bile anlamayıp makyaj kanalı formatıyla sırf youtuberlik ekmeğini bir de ben yiyeyim diye kanal açtığını düşünüyorum ben, bazı makyajlarını izlediğimde ekrana blending brush fırlatasım geliyor çünkü.

27 kasım 14:16

91. nasıl ki aşkım irem'in o ağır konuşmasından sıkılıp hızı 1.25e alıyorsam, bu kadında da yavaş be bi dur diyip hızı 0.75e alıyorum.

az sonra dövecekmiş gibi havası olmasa vakit geçirmek için izlenebilir belki.

27 kasım 12:20

90. sevmekle sevmemek arasında çok gidip geldiğim biriydi ki sebebini buldum. bana eskiden çok sevdiğim, en yakınlarımdan olan ama artık tövbe görüşmediğim bir arkadaşımı çok fazla hatırlatıyor.

o arkadaşım herkese ağzına geleni söyleyip, bunu samimiyet/dobralık adı altında yapıp, aynı minvalde -hakkettiği- karşılık verilince çıngar çıkarırdı. nişanlısı sırf bu insan aşağılama merakı yüzünden terapiye gitti, bu hanım kızımızdan da ayrıldı bir süre. hasılı, kimseye saygı göstermeyip kendisine saygı gösterilmesini avaz avaz emreden insanlara has o iticiliği görüyorum kendisinde. bir de yine bu arkadaşım, birileriyle arası bozulunca hemen mini klikler oluşturup taraflar yaratmaya da pek meraklıydı, bir benzerini niyans'ın şikayet ettiği videosunda gördüm gibi hissettim. yolu açık olsun, benim bunları ne reelde ne sanalda kafam kaldırmıyor artık.

27 kasım 02:06


89. İnstagramda storysini gördüm de o nasıl bir makyaj hakikaten öyle ya tam bir “bunu yapmayın” makyajı olmuş Nihancım youtubeun “gelinin kız kardeşi makyajı nasıl yapılır” gibi bir içeriğe ihtiyacı yok tatlım atarını giderini de tivitırdan gösterebilirsin hem?

26 kasım 23:06

88. cok kotu makyaj yapiyor. en kotu makyajlarindan birini gormek icin son videosuna bakabilirsiniz. kirmizi ruja mavi gri parlak far olmus mu ya? tam bir gelinin kiz kardesi.

ayrica normalde de makyaj yaptigi zaman fari dagitmiyor, elime firca alip karistirasim geliyor bazen o derece.

urun tavsiyeleri icin izliyordum zaten, ama artik hem hizli konusmasina hem de agir makyajlarina katlanamiyorum. bir de atarlarina tabii. butun youtuberlar dunyanin en zor isini yapiyor zaten (!)

26 kasım 20:46

87. kısa süre takip edip takibi bıraktığım youtuber. çok fazla hırslı geldi bana. bu da iticilik yarattı. 

inceleme videolarından da verim almadım. en objektif youtuber olucam hedefini koyduğunu söylemişti ancak doğrusu ben, bunu yapabildiğine de kâni olmayınca takipten çıktım. 

26 kasım 19:51