girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (40)
  • medya (1)

40. " Kendilerini daha da geliştirebilmek için dünya diline daha hakim oluyorlar.. " söz öbeğini kullanmış kimse. gülsem mi ağlasam mı, nerden başlasam nereye varsam. En iyisi gidip dünya diline biraz daha hakim olayım.

24 haziran 16:58 24 haziran 17:39

39. Şurupları savunan yorumunu burda görünce düşene bir de ben vurayım dedim. Güneş kremleri videosunda zinc oxide'ı bakır oksit diye Türkçe'ye çeviren youtuber. Takipten çıkmıştım o zaman. Bilmiyorsan içerik yorumu yapma ki bu konuda egitimi olmadığı gibi bilgisi de yok içerik listesini ekranın yanına koy bilen anlayan baksın.

24 haziran 09:49

38. Cansu Dengey olumlaması yapmış bir de ay kıyamam

23 haziran 22:06


37. i̇yi ki de ny'da kaldılar da senin gibi olmamak için kendilerini daha geliştirebilecekleri dünya diliahsjdhjsdh ay daha fazla dayanamayacağım. new well fondötenini övdükten sonra üstüne bir de böyle sığır bir yorum yaparak gözümde tamamen bitmiş youtuber. Kendini geliştirmek bu değil nihancım.

ilgili medya:
1
23 haziran 16:52 23 haziran 16:53

36. Benim için youtube uyku sırasında çalan playlistten ibaret ve bu kadını, ürüm yorumlarını, sesinin tonunu ve mizacını seviyorum.

23 haziran 05:16

35. İnstagram hikayesinde boş vermeyip oy vermeye ülkemize geri döndüğünü paylaşmış youtuber. Helal olsun diğer youtuberlara örnek olsun valla

22 haziran 12:24

34. Youtuber. Tati gibi olacak derken tabi ki de asla olamayacağını youtubeda popüler olalı kısa bir süre olmasına rağmen aldığı gereksiz reklamlarıyla kanıtlamıştır. Anlatmak istediğimi tam anlamıyla anlatmak için kıyaslama yapıyorum, ilayda oymak’ ın tersi olarak fiziksel olarak doğal gözükse de içsel olarak ne yazık ki öyle olduğunu düşünmüyorum. Doğal olmak bağırıp çağırıp, abartılı tepkiler vermek değildir. Bir ürüne hakaret etmek de seni dürüst yapmaz, çünkü asıl hakaret edilmesi gereken ürünü översen eğer, diğer herhangi bir ürünü kötülemene kimse tarafından inanılmaz, ne çıkarla kötülediğini de övdüğünü de anlayamayız. birden göklere çıktı ve birden gözden düştü çocuk olmayan, her söylenene inanmaya müsait olmayan izleyicilerinin gözünde bence.

17 haziran 16:56


33. Ürünleri iyi incelediğimi düşünüyordum ama üzgünüm Nihancığım malesef senle anlaşamayacağız.

Bir kere New Well reklamı yaptığın yetmezmiş gibi içten içe marka bağımlılığı olduğunu düşünüyorum. UD ve Blazin karşılaştırdığı videosu var ben bideoda bahsettiği şeyi tam anlamadan cahilce bir yorum yaptım. Evet suç tabiki bende haliyle o da cevap verdi açıkladı tartıştık kendi aramızda buraya kadar sorun yok ancak daha sonraki dupe videosunda benimle geçen diyalogdan bir gönderme yapması beni oldukça irite etti.

"Urban Decay'i bir sanatçı olarak göremeyiz belki ama Kat Von D'yi görebiliriz."

Yani ne diyebilirim Nihan ablam ben senin videolarını oldukça sever ve izlerdim 

12 haziran 03:19

32. Benim için samimiyetini kaybetmiş youtuber. New well fondöten videosunu sponsorlu çektiği için biz ciddiye almıyor olabiliriz ama bu videoları gören yaşı küçük izleyiciler sponsorlu/sponsorsuz ayrımını yapamayabilirler. Hadi bunları da geçtim, kendi videosunda sponsorlu olduğundan beğenmiş gibi yapabilir. Ama beğenmediğini söyleyen bir youtubera yorum olarak "tatlım 5 kişilik ürün sürdün yüzüne" yazmasının, içeriği yağlı boyadan farksız fondötenin(!) tek sorunu çok sürülmesiymiş gibi savunmasının bir açıklaması yok bence. Yazdıklarım 4 ay öncesi falan bu arada, keşke daha önce görseydim.

(link: https://youtu.be/Dy5dRnfMpeY Bahsettiğim video)

edit: şunu yazmayı unutmuşum. W7 markasındaki naked, abh muadili paletleri "bu bana hırsızlık gibi geliyor" diyerek yerin dibine sokmuş youtuber, dermacol çakması pazarlarda naked8, the balmy'lerin yanında satıldığını gördüğüm fondötene ses çıkarmıyor. Sponsor gücü demek ki....

11 haziran 17:57 11 haziran 20:21

31. new well övdüğü videoda sponsorlu olduğunu belirten youtuber.

vala sizi bilmem ama ben sponsorlu olan hiçbir videoyu ciddiye almıyorum. aaa tavsiye etti koşuyum alayım falan yok. sonuçta para kazanmak için bu işi yapıyor bu insanlar ve bu yüzden arada sponsorlu içerik almaları gayet normal geliyor.

asıl tehlikeli olanlar sponsorlu videoyu, sponsorlu olduğunu belirtmeden yayınlayan youtuberlar. o ne sinsiliktir o. sen ben anlıyoruz da yazık küçük küçük kızlar izliyor onlar anlamıyor.

11 haziran 16:13