sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (139)
  • medya (11)

  139. Videolarını ürün alıp almama konusunda kararsız biri olduğum için seviyorum sözlükte de görünce hadi instagram profiline bakayım bi’ dedim.

  Takibe aldığım ilk gün alkol aldığından bahsediyordu storylerinde.

  İkinci gün de üstüne basa basa alkol almasından bahsediyordu.

  Artık üçüncü gün de bıraktım. Alkole asla karşı değilim çok seven biriyim ama sürekli bunu vurgulaması çok ergence. Ergenlikte kendini kanıtlamaga çalışan gençler gibi davranıyor, yazık.

  bugün 01:31

  138. Bir çekiliş manyağı olduğum için YouTubeda çekiliş videosunu izledim. Amerikaya gitmiş kendine morphe, juvia, farsali, wet n wild  gibi markalardan alışveriş yapmış. Kendisinde iki tane var diye wet n wildı hediye ediyor. Hediye ettiği marka indirimde ortalama 20 liraya alınacak marka,  diğerleri Türkiye’de bile satılmayan marka. 

  21 haziran 17:22

  137. Ne zaman başlıklarda gorsem daha kotu bir youtube kanal ismi seçilemezdi diye düşünmekten kendimi alıkoyamiyorum. Sirf bu sacma kanal ismi yuzunden kızı hiç gormedim videolarini da izlemedim.

  17 haziran 13:23

  136. Çalışma tarzını gayet başarılı buliyorum. Araştırıyor, titizlikle inceliyor birçok youtuberın aksine. Bunu bi kenara koyacak olursak hareketleri, söylemleri bana aşırı abartılı geliyor. Upuzun komik olmayan ama komik olmaya çalışan cümleler kurması, yer yer mimikleri, isyankar halleri aşırı yorucu ve antipatik. Bir de görünüşünde bi orantısızlık var. Saçından dolayı sanırım kafası vücuduna göre büyük görünüyor 

  17 haziran 11:18

  135. Para kazansın kazanamasın demiyorum ama bundan bir süre önce trendyol ile papaz olmuştu aldığı bir koltuk yanlış renk geldi diye. Sonra da hikayelerde uygulamasını dahi kaldırdığını söyledi. Şimdi de işbirliği yapmışlar ve sanırım alacağı tepkileri adı gibi bildiğinden uzun uzun açıklama yapmış. Bir parça hoşuma gitmedi ama hala izlediğim tek içerik üreticisi kendisi. 

  14 haziran 22:52

  134. Bugün yayınladığı videoda çok gergin ve üzgün görünen youtuber. Alışık değiliz kendisini böyle görmeye. Yine de canı ne kadar sıkkın olursa olsun çalışmaya devam etmesini kendime benzettim. Umarım geçici bir şeydir de bu haleti ruhiyyeden bir an evvel sıyrılır. Seviyorum seni nihan.

  13 haziran 22:37

  133. akıllı, güzel, sivri, başarılı bir içerik üreticisi. hakkında yazılanları okuduğumda sanki -göz önünde olduğu için halka mal olmuş bir kişi haline geldiğinden her eleştiriye her isteğe cevap verme zorunluluğu olan kişi- beklentisini fark ediyorum. bence bu yıpratıcı. evet bazı cevaplar bana göre de gereksiz, bana göre de abartı. ama o ben değil, ben o değilim. sürekli olarak başkalarını kendimize benzetme güdümüzü bir kırabilsek de kozmetik üzerine olan bir videoyu sadece o ürün hakkında bilgi almak amacıyla izleyebilsek.

  9 haziran 12:52

  132. Yorumlarına güvendiğim biriydi hatta bununla ilgili aynı başlıkta girdim de vardır ama artık kendisi ayaklı loreal olmaya karar verdiği için samimiyetini kaybedenler klübüne hızlı bir giriş yaptı. Saygısızlığına ve megolamanlığına dürüst ürün yorumları nedeniyle katlanıyordum. Bu ülkede influencer sıfatı alanların ortak özelliği azıcık para görünce etik değerleri bir kenara koymak oluyor. Parayla satın alınamayacak objektiflikten süslü sözlük sayesinde mahrum kalmıyoruz. Güle güle niyans artık benimle değilsin.

  8 haziran 20:03

  131. ee zaten artik bir vlogger or bloggerin seklinden, tarzindan hangi markalarla isbirligi yapip yapmadigini anliyoruz, bunu soylemeyi ayrica arti olarak gostermesini sacma buluyorum. Gercek, objektif yorumlar yapabilir ama kesinlikle itici. 

  8 haziran 14:31 8 haziran 14:32

  130. Sevmiyorum. Samimi olmadığı için değil, kimsenin kimseye samimiyet borcu yok ama sürekli isyan halinde olması, didaktik tonda seslenmesi, had bildirmeye çalışması yorucu. Sürekli "bizi bi salın" diyor, e salsın kendini? Uzun yıllar tıp fakültesi üzeri doğuda bir hastanede mecburi hizmet yapmıyor, pek âlâ salabilir kendini. youtube dediğimiz gayriciddi bir ortam, iş sözleşmesi, fesih halinde kendisine uygulanabilecek cezai şartlar yok, giriş çıkış serbest, youtube'da içerik yüklemek veya sosyal medya kullanmak herkes için serbest ve pek çok insan ütü yaparken ses olsun, vakit geçsin diye izliyor. Bu halde why so ciddiye almak? 

  Evet saçma yorumlar var, evet kızın teki sesini beğenmemiş, evet hadsiz bir yorum ama sesi ve yüzü dışında gerçekten bir değer katıyor mu? "Ben bu kadar ürün alıyorum çünkü bu benim işim siz almayın" kamu spotuna sıkça yer veriyor, çok haklı almaya özendirmek istemiyor ama bu sırada dayanamayıp gülüyorum, işi için ne fedakarlıklar ne cefa, o kadar ürünü arkasındaki masaya yığmak, zor... "Sürdüğüm fondöten turuncuya döndü, göz altımda katmanlandı" gibi her insanın iyi kötü yapabileceği gözlemleri servis etmenin içerik olarak değeri nedir? 

  Bence salsın, kendini bu kadar ciddiye almak yersiz. 

  Ayrıca new well önerdiği zamanlar olmuş, ben yetişemedim. Silmiş sanırım, çok ciddiye aldığı işini, emeğini neden silmiş anlayamadım.

  6 haziran 13:17 6 haziran 13:34

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar