girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (67)
  • medya (3)

67. Daha önce kendisi hakkında olumlu şeyler yazdığım bir girdim vardı düşüncelerim değişmedi ama kafama bir şey takıldı. Şimdi direkt tam cümleyi yazamayabilirim ama anafikirden kopmadan paylaşacağım; videolarında diyor ki "ben bir ürüne az para verdiysem ve ondan istediğim verimi alamazsam affetmem çünkü bir sürü uygun fiyatlı alternatif var neden bununla uğraşayım?" Bu düşünce bana pek mantıklı gelmedi. Çünkü ben, bir ürünü çok ucuza almışsam o ürüne karşı büyük bir sempati ve hoşgörü duyuyorum:d tozutuyor mu? Aman nolcak? Pigmentasyomu mu zayıf? Üst üste bir kaç kez sürerim vs vs. Ama pahalı bir ürünün hatasını kabullenemiyorum arkadaşlar. Flash tv'de (gbkz: besleme)sine eziyet eden üvey anne gibi "o parayı hak edeceksiğn köpeeeeğğkkk!!!!!" Diyorum.

:/

1 ekim 23:11

66. Buradan bayağı detaylı inceleme yaptığı izlenimi edindiğimden bazı ürün incelemelerini izledim. Beauty in melody'yi x50 tercih ederim ben bu kadına ya. Beceriksiz ve zevksiz bence, onun deyimiyle "kro" göz makyajları yapıyor ve üstüne bir de dağıtamıyor.

CİLt bakımında da guru olduğunu filan düşünüyor olmalı ama la mer mucizesine inanacak kadar cahil.

27 eylül 20:16 27 eylül 20:18

65. Ben kendisini çook seviyorum. Kimse onun gibi ürünleri ayrıntılı anlatmıyor. Göz makyajı yapacağı zaman kamerayı yakınlaştırması, bir paleti tanıtmak için farklı farklı göz makyajları yapması. Hatta bir far paletinin bir renginin swatch unu 5 farklı şekilde yapmıştı bazlı,bazsız,parmakla sürülüş vs. Hangi youtuber bunu yapıyor? 

Çoğu bin metre öteden çekip yüzüne beyaz ışığı dayıyor.

Makyaj youtuberlığının hakkını vererek yapan nadir kişilerden kendisi. özellikle far paleti fondöten incelemeleri başarılı(new well harici) gün sonunda fondötenin ne hale geldiğini yakınlaştırıp göstermesi falan güzel. 

27 eylül 13:24


64. Gerçekten neden bu kadar linç yediğini asla anlamadığım youtuber. Kadın uygun fiyatlı ürünler deniyor, o ürünlerin saatler sonraki duruşunu gösteriyor, artısını/eskisini belirtiyor, hangi ürünle nasıl uyum sağlar bunun incelemesini yapıyor, fikirlerini net bir şekilde söylüyor, işini ciddiye alıyor ama yine de yaranamıyor, yerden yere vuruluyor. Bazıları gibi mıymıy konuşmadığı, uygun fiyatlı ürünlere leşmiş gibi davranmadığı, her iki lafından biri "pahalı" olmadığı için mi bu kadar tepki alıyor? Kızlar siz sanırım kusursuzu arıyorsunuz ama üzgünüm ki öyle biri yok. Eğer bulursanız bana da haber vermeyi unutmayın.

27 eylül 12:40

63. burada kendisinin (yazar: niyans) olduğunu düşünüyorum.

23 eylül 20:41

62. aslında çok çalışkan bulduğum youtuber. çekim kalitesi ve içerikleri gayet güzel. yurtdışı vlogunun çekimini özellikle çok beğendim.

ancak olumsuz yorumlara adeta çemkirme tadında "hahayt ağzınızı yırtarım" uslubunda cevapları ile karizmasını yerlebir ediyor. fikirlerini kamuya açıyorsan beğenmeyen de olacaktır küfür eden de. neden video çekiyorsunuz, sevdiğiniz rahat bir işten para kazanmak için. sonuçta kimsenin amme hizmeti verme gibi bir kaygısı yoktur. ayrıca güzellik / bakım temalı içerik üreten youtuber eksiğimiz de yok çok şükür.

şunu da unutmamak lazım youtube'dan çok önce de sözlükler / forumlar / insanlar hakkında yorumlar mevcuttu ve youtube devri bitince de olacaktır. herkes hayatsız o yüzden beni eleştiriyorlar şeklinde bir atarın bu sebeple bir dayanağı yok.

12 eylül 18:00 12 eylül 18:05

61. Süslü sözlük yazarları:niyans çok doğal kız ya dobra kız reklam yapmıyor diğer YouTuberlar gibi değil. 

O sırada niyans: (bkz: İlgili medya)

 Tanım:(6-7 senedir)twitter zamanlarından beri negatif elektrik saçan, sürekli insanlara kulp takan bir adet moda bloggerıydı. şimdi sürekli bağırarak sevimlilik kisvesi altında makyaj videoları çeken bir kişi olmuş . O bağırırken benim boğazım acıyor artık izlerken.

ilgili medya:
1
12 eylül 16:09


60. Tüm youtuberlar fenty geldikten ve pr pakedi aldıktan sonra video çekecekken nihan maşallah elindeki ürünlerle önizleme yapmış bize. Çok takdir ettim gerçekten. 

6 eylül 19:53

59. Niyan ya youtube hesabımda bir çok kişi takip ediyorum ama sadece onun bildirimleri açık pazartesi ve perşembe videolar yüklüyor. Bildiğim kadarıyla da zaten kozmetik firma çalışanıymış zamanın berhinde; izlemeyeniniz varsa bir ispanya vlogu çekmiş çok beğendim. Dronlarla çekim ve video editlemesini; tek güvendiğim fikirlerine inandığım youtuber. Hiç bir şeyi denemeden önermez. Defalarca denedikten sonra artısı eksisi işe yarar yaramaz açıkça söyler. Daha fazla izlenmesi ve keşfedilmesini gerektiğini düşündüşüm insan.

5 eylül 23:09

58. KENDİSİNİ GÜNEŞ KREMİ ALMAK İÇİN YAPTIĞIM ARAŞTIRMADA GÖRDÜM . İLK VİDEOSUNU İZLEDİM ÇOK HOŞUMA GİTTİ DAHA SONRASINDA TAKİBE ALDIM VE NE ZAMAN YENİ VİDEO ÇEKİP ATSA HEMEN İZLER HALE GELDİM. DİĞERLERİ GİBİ BEDAVADAN GELEN ÜRÜNLERE AAY ÇOK GÜZEL BİLMEM NE DEYİP YALANDAN ÜRÜN İNCELEMİYOR. GERÇEKTEN HAKKINI VEREREK VE ÇOĞU ZAMAN GİDİP KENDİ ALIP KULLANIYOR DAHA SONRA EĞER O ÜRÜNLERDEN FİRMA GÖNDERİRSE ONLARI DA HEDİYE EDİYOR. ŞAHSEN BEN KENDİSİNİ ÇOK SEVİYORUM VE ÖNERİLERİNE GÜVENİYORUM. BİRŞEY ALICAKSAM İLK ONUN KANALINA BAKIP İNCELEMELERİNİ İZLİYORUM. ÇOK DAHA FAZLA TAKİPÇİYİ HAKEDİYOR NİYANS'CIĞIM <3

5 eylül 12:14