girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (84)
  • medya (3)

84. video konuları güzel gelmişti.. birkaç videosunu izledim.. çok yapmacık buldum.. kasa kasa konuşuyor sanki.. biraz da şımarık mı kibirli mi nedir.. iyi bi elektrik almadım yani.. o yüzden izlemeyi bıraktım..

53 dk önce

83. uzunca bir süre şikayet ettiği videoyu izledim. herkesin neye kızdığını anlamadığı açık. yardımcı olmak isterim çünkü videosunda da aynı şeyi yeniledi: sabahın köründe kalkıp gecelere kadar çalışıyormuş. bence insanlar bu söyleme gıcık oluyor, ben dahil. yani yaptığın iş taş taşımak değil. atım parçalamak veya bilimsel buluş değil. bunları yapabilirsin güzel kendini de eğlendiren bizi de eğlendiren uğraşlar. fakat yapıp da ben çok çalışıyorumm acaip çalışıyorum durumları insanlara itici geliyor.

bugün 13:30

82. Asla yanlış şeyler söylemese de sürekli mantıklı ve doğru şeylerden bahsetse de kendisi kadar bünyemde rahatsızlık hissi uyandıran, beni yoran biri yok sanırım ya. Demet Akalın’ın tivitlerini falan daha fireş okuyorum yemin ederim.

bugün 09:34


81. Icerigi ve guvenilirligi berbat otesi new well fondoteni para karsiligi oven youtuber.Baskaca bi cumleye gerek yok.Kendisi sanmiyorum ki bir dugune ya da ise giderken o urunu kullaniyor..

dün 15:39

80. Kendisini ilk kez bugün izlediğim ve aşırı itici bulduğum youtuber. O kadar itici buldum ki düşünün aylar sonra sözlüğe girdi girdim dayanamayıp. Tabi çözüm çok basit, kendisini izlememek ve takip etmemek. O kendisinden hoşlanmayan bir takipçisi olmadığı için mutlu, ben mutlu.

9 kasım 00:33

79. Bu hanımın kanalına " Makyajsiz halinizi makyajlı halinizden çok daha güzel buldum " diye yorum yapıyorum .bu benim için nacizane edilmiş bir iltifat. Çünkü doğal haliyle güzel olan biri benim için çok şanslı sayılır .Kendisi " O zaman kanalı bırakıp gideyim ." Diye ters bir cevap veriyor . Sonuna da hiç emoji koymuyor ki oradaki hastalıklı cevabı iyice karsisindakine dokunsun. Ve bu hanım son videosunda olumsuz yorumlarin kendisini ne kadar dusurdugunden bahsediyor. Ben de diyorum ki ."Geçen ben size böyle güzel bir yorum yaptığımda ters cevabinizla modumu dusurmustunuz ancak ben size hiç bir olumsuz yorum yapmadan sessizce takipten çıktım yalnızca , başkalarını kötü kalplilikle ve bunu kötü yorumlarla yansitmakla eleştirmeden önce kendi verdiğiniz olumsuz geri dönüşlere bakip öz eleştiri yapın " bunun üzerine tatlı bir cevap vermek yerine yine bir paragraf yazı yazıp hala videolarimi izlemenize şaşırdım sizinle aynı frekansta değilim ben , bu yalnizca espiriydi diyor. Ben esprini anlamayacak en son kişiyim nihan. kendini çok zeki sanıyor ve ona göre sürekli saldırı şeklinde savunuyor olabilirsin ama kendinden başka kimseyi kandiramiyorsun böylece . çevrendeki insanlar kötü enerjinden ve altı boş ozguveninle yaptığın saldirilardan zeka seviyeni ve karakterini tartabiliyordur zaten .

9 kasım 00:10 9 kasım 00:47

78. bir ürün alırken girip bakıyorum yorumlamış mı diye.malum alım gücü cidden düştü.derinlemesine araştırma yapmadan almamak lazım.dobra ve komik bir insan olduğunu,işini hakkıyla yaptığını düşünüyorum.izlemesi de sıkıcı değil bence.

6 kasım 20:08


77. Bir ürünü almadan önce mutlaka ne söylediğine baktığım içerik üreticisi. Makyaj artisti olmadığı için ürünü kullanıcı gözüyle deneyip yorumluyor ve dürüstçe anlatıyor. 

6 kasım 15:49

76. sevmeyenlerinin niyans'ın mizahını anlamadıkları için irrite olduklarını düşünüyorum.

bence çok cesaretli ve güvenilir.yapmacık gelmiyor bana.incelemeleri yerinde. ha makyaj kaldıran bir göz yapısı yok belki ama işini iyi yapıyor.

6 kasım 09:53

75. geçenlerde bir marka paylaşımı sonrası kendisine işbirliği teklif etmiş. bu da çok mutlu oldum işbirliği teklifi aldım diye falan diye story atmıştı işte detay hatırlamıyprum pek.

sık sık orda burda trendyol ve trendyolla yukarı kaydırmalı kıyafet işbirliği yapan influencerlara iğneleme yapıyor daaaa şimdi bir dakka niyancım sen bu iğnelemeleri yapmadan trendyol sana gel sana ücretini verelim sen de kıyafeti giyip kaydırmalı story at dese kabul etmeyecek miydin yani? bal gibi de edecektin. kim olsa eder. ben de ederim. herkes de eder. trendyol da belli ki güzel ücretler veriyor. ha trendyol teklif getirir sen kabul etmezsin ya da "trendyol teklif getirse kesinlikle kabul etmem" diyebilecek kadar emin olursun kendinden sonra çık eleştir ok eywallah. trendyol senle çalışmak istemediği için eleştirebiliyorsun trendyolu, çok farklı bir influencer olduğun için falan değil yani. farkına var da bi onun önce. ikiyüzlülük yani bu. daha önce de söylemiştim sanırım ama tivitırı instagrama taşımayı bırak artık. hem insta dünyasından ekmek yiyip hem de ekmeğini yiyemediğin noktalarda o ekmeği tivitırdan yemek istiyorsun. karman çorman bişi oluyor sonra. kasma.

6 kasım 09:42