girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (79)
  • medya (2)

79. Kendisini ilk kez bugün izlediğim ve aşırı itici bulduğum youtuber. O kadar itici buldum ki düşünün aylar sonra sözlüğe girdi girdim dayanamayıp. Tabi çözüm çok basit, kendisini izlememek ve takip etmemek. O kendisinden hoşlanmayan bir takipçisi olmadığı için mutlu, ben mutlu.

9 kasım 00:33

78. Bu hanımın kanalına " Makyajsiz halinizi makyajlı halinizden çok daha güzel buldum " diye yorum yapıyorum .bu benim için nacizane edilmiş bir iltifat. Çünkü doğal haliyle güzel olan biri benim için çok şanslı sayılır .Kendisi " O zaman kanalı bırakıp gideyim ." Diye ters bir cevap veriyor . Sonuna da hiç emoji koymuyor ki oradaki hastalıklı cevabı iyice karsisindakine dokunsun. Ve bu hanım son videosunda olumsuz yorumlarin kendisini ne kadar dusurdugunden bahsediyor. Ben de diyorum ki ."Geçen ben size böyle güzel bir yorum yaptığımda ters cevabinizla modumu dusurmustunuz ancak ben size hiç bir olumsuz yorum yapmadan sessizce takipten çıktım yalnızca , başkalarını kötü kalplilikle ve bunu kötü yorumlarla yansitmakla eleştirmeden önce kendi verdiğiniz olumsuz geri dönüşlere bakip öz eleştiri yapın " bunun üzerine tatlı bir cevap vermek yerine yine bir paragraf yazı yazıp hala videolarimi izlemenize şaşırdım sizinle aynı frekansta değilim ben , bu yalnizca espiriydi diyor. Ben esprini anlamayacak en son kişiyim nihan. kendini çok zeki sanıyor ve ona göre sürekli saldırı şeklinde savunuyor olabilirsin ama kendinden başka kimseyi kandiramiyorsun böylece . çevrendeki insanlar kötü enerjinden ve altı boş ozguveninle yaptığın saldirilardan zeka seviyeni ve karakterini tartabiliyordur zaten .

9 kasım 00:10 9 kasım 00:47

77. bir ürün alırken girip bakıyorum yorumlamış mı diye.malum alım gücü cidden düştü.derinlemesine araştırma yapmadan almamak lazım.dobra ve komik bir insan olduğunu,işini hakkıyla yaptığını düşünüyorum.izlemesi de sıkıcı değil bence.

6 kasım 20:08


76. Bir ürünü almadan önce mutlaka ne söylediğine baktığım içerik üreticisi. Makyaj artisti olmadığı için ürünü kullanıcı gözüyle deneyip yorumluyor ve dürüstçe anlatıyor. 

6 kasım 15:49

75. sevmeyenlerinin niyans'ın mizahını anlamadıkları için irrite olduklarını düşünüyorum.

bence çok cesaretli ve güvenilir.yapmacık gelmiyor bana.incelemeleri yerinde. ha makyaj kaldıran bir göz yapısı yok belki ama işini iyi yapıyor.

6 kasım 09:53

74. geçenlerde bir marka paylaşımı sonrası kendisine işbirliği teklif etmiş. bu da çok mutlu oldum işbirliği teklifi aldım diye falan diye story atmıştı işte detay hatırlamıyprum pek.

sık sık orda burda trendyol ve trendyolla yukarı kaydırmalı kıyafet işbirliği yapan influencerlara iğneleme yapıyor daaaa şimdi bir dakka niyancım sen bu iğnelemeleri yapmadan trendyol sana gel sana ücretini verelim sen de kıyafeti giyip kaydırmalı story at dese kabul etmeyecek miydin yani? bal gibi de edecektin. kim olsa eder. ben de ederim. herkes de eder. trendyol da belli ki güzel ücretler veriyor. ha trendyol teklif getirir sen kabul etmezsin ya da "trendyol teklif getirse kesinlikle kabul etmem" diyebilecek kadar emin olursun kendinden sonra çık eleştir ok eywallah. trendyol senle çalışmak istemediği için eleştirebiliyorsun trendyolu, çok farklı bir influencer olduğun için falan değil yani. farkına var da bi onun önce. ikiyüzlülük yani bu. daha önce de söylemiştim sanırım ama tivitırı instagrama taşımayı bırak artık. hem insta dünyasından ekmek yiyip hem de ekmeğini yiyemediğin noktalarda o ekmeği tivitırdan yemek istiyorsun. karman çorman bişi oluyor sonra. kasma.

6 kasım 09:42

73. "Kocamı da al!" Dediği kısımda bana kahkaha attırmış youtuberdır. Izlemek istemeyen için özet: biri dm atıp fotoğrafta giydiği kıyafeti istemiş. O da tanışıyor muyuz diye sormuş. Karşı taraf "hyr" demiş. O zaman neden vereyim deyince, çünkü beğendim cevabını almış.

Burada sevilmedigini biliyorum ama ben tarzını beğeniyorum. Konuşma hızı da bana normal geliyor. Zevk meselesi sonuçta.

Tamamını izledim geldim. içerik üretene de, izleyene de, marka temsilcilere de sallamış. Bana dokunduğu noktalar çok doğru geldi. evet biraz çat çat konuşan biri ama söyledikleri de doğru. Biraz cesur bir abla. Izleyen ne demek istediğimi anlar.

6 kasım 00:35 6 kasım 00:56


72. Sanırım burada hakkında yapılan yorumları okumuş. 26 dakikalık bir sitem videosu çekmiş. Ben seviyorum bu kadını. Bazen çok hızlı konuşuyor ama zamanla alışılıyor. Ürün yorumlarına da güveniyorum doğrusu.

5 kasım 23:33

71. Kendisini beğenerek takip ediyorum. Youtube'da gerçekten kaliteli işler yapıyor. Boş video çekmiyor yani, zaten işi olduğunu söylüyor bence hakkını da veriyor. Video içinde daha önceden yaptığı 3-4 makyaj denemesini de gösteriyor. Yüklediği her videosunu izliyorum yağmur vardar gibi.

Ama instagram storylerinde bazı insanlara alakasız tavır, çıkış yaptığını gördüm. En son biri mesaj atmış üstündekini bana verir misin diye. Atarlanmış bayağı, tamam belki durumu olmayabilir kadının -ki kadının durumu yoksa ondan yardım istemesi de saçma- bu kadar atarlanması saçma. Neden durumunuz yok mu diye de sormamış, bildiğin bu mesajı atmayın, ben utandım ben diye story atmış. Ne gereği var yani.

20 ekim 18:38 20 ekim 20:03

70. Tati olmaya niyetlenip danla biliç olmaya yol alan youtuber. 

Çok öncelerden takip ediyordum kendisini, ilk zamanlar “aman yorum yapın sizin yorumlarınız çok önemli benim için, aman takip etmişsiniz beni layık gördüğünüz için teşekkür ederim” ler dilinden düşmeyen kız ne hale geldi şaşkınım. Reklam yapıyorsun diyen takipçisine seni burda engelliyorum, youtube da da abonelikten çık lütfen eğlenmeni istemem diyen, siz tırnaklarınızı kemirerek benim pr ımı eleştirirken ben o reklamın parasını yiyorum diyen biri kendisi.( reklam yapmayan youtuber demiş bi süslü şu kanser yapan alüminyum folyolu fondöteni de gerçekten beğendiğini düşünüyorsanız bişey diyemiyorum tabi) 

Bu antipatik tavırlarından dolayı başta yazdığım Tanım danla biliç’e haksızlık olabilir belki bilemiyorum, en azından o bu işe bu şekilde başlayıp devam etti.

20 ekim 17:26