sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (136)
  • medya (11)

  136. Para kazansın kazanamasın demiyorum ama bundan bir süre önce trendyol ile papaz olmuştu aldığı bir koltuk yanlış renk geldi diye. Sonra da hikayelerde uygulamasını dahi kaldırdığını söyledi. Şimdi de işbirliği yapmışlar ve sanırım alacağı tepkileri adı gibi bildiğinden uzun uzun açıklama yapmış. Bir parça hoşuma gitmedi ama hala izlediğim tek içerik üreticisi kendisi. 

  14 haziran 22:52

  135. Bugün yayınladığı videoda çok gergin ve üzgün görünen youtuber. Alışık değiliz kendisini böyle görmeye. Yine de canı ne kadar sıkkın olursa olsun çalışmaya devam etmesini kendime benzettim. Umarım geçici bir şeydir de bu haleti ruhiyyeden bir an evvel sıyrılır. Seviyorum seni nihan.

  13 haziran 22:37

  134. akıllı, güzel, sivri, başarılı bir içerik üreticisi. hakkında yazılanları okuduğumda sanki -göz önünde olduğu için halka mal olmuş bir kişi haline geldiğinden her eleştiriye her isteğe cevap verme zorunluluğu olan kişi- beklentisini fark ediyorum. bence bu yıpratıcı. evet bazı cevaplar bana göre de gereksiz, bana göre de abartı. ama o ben değil, ben o değilim. sürekli olarak başkalarını kendimize benzetme güdümüzü bir kırabilsek de kozmetik üzerine olan bir videoyu sadece o ürün hakkında bilgi almak amacıyla izleyebilsek.

  9 haziran 12:52

  133. Yorumlarına güvendiğim biriydi hatta bununla ilgili aynı başlıkta girdim de vardır ama artık kendisi ayaklı loreal olmaya karar verdiği için samimiyetini kaybedenler klübüne hızlı bir giriş yaptı. Saygısızlığına ve megolamanlığına dürüst ürün yorumları nedeniyle katlanıyordum. Bu ülkede influencer sıfatı alanların ortak özelliği azıcık para görünce etik değerleri bir kenara koymak oluyor. Parayla satın alınamayacak objektiflikten süslü sözlük sayesinde mahrum kalmıyoruz. Güle güle niyans artık benimle değilsin.

  8 haziran 20:03

  132. ee zaten artik bir vlogger or bloggerin seklinden, tarzindan hangi markalarla isbirligi yapip yapmadigini anliyoruz, bunu soylemeyi ayrica arti olarak gostermesini sacma buluyorum. Gercek, objektif yorumlar yapabilir ama kesinlikle itici. 

  8 haziran 14:31 8 haziran 14:32

  131. Sevmiyorum. Samimi olmadığı için değil, kimsenin kimseye samimiyet borcu yok ama sürekli isyan halinde olması, didaktik tonda seslenmesi, had bildirmeye çalışması yorucu. Sürekli "bizi bi salın" diyor, e salsın kendini? Uzun yıllar tıp fakültesi üzeri doğuda bir hastanede mecburi hizmet yapmıyor, pek âlâ salabilir kendini. youtube dediğimiz gayriciddi bir ortam, iş sözleşmesi, fesih halinde kendisine uygulanabilecek cezai şartlar yok, giriş çıkış serbest, youtube'da içerik yüklemek veya sosyal medya kullanmak herkes için serbest ve pek çok insan ütü yaparken ses olsun, vakit geçsin diye izliyor. Bu halde why so ciddiye almak? 

  Evet saçma yorumlar var, evet kızın teki sesini beğenmemiş, evet hadsiz bir yorum ama sesi ve yüzü dışında gerçekten bir değer katıyor mu? "Ben bu kadar ürün alıyorum çünkü bu benim işim siz almayın" kamu spotuna sıkça yer veriyor, çok haklı almaya özendirmek istemiyor ama bu sırada dayanamayıp gülüyorum, işi için ne fedakarlıklar ne cefa, o kadar ürünü arkasındaki masaya yığmak, zor... "Sürdüğüm fondöten turuncuya döndü, göz altımda katmanlandı" gibi her insanın iyi kötü yapabileceği gözlemleri servis etmenin içerik olarak değeri nedir? 

  Bence salsın, kendini bu kadar ciddiye almak yersiz. 

  Ayrıca new well önerdiği zamanlar olmuş, ben yetişemedim. Silmiş sanırım, çok ciddiye aldığı işini, emeğini neden silmiş anlayamadım.

  6 haziran 13:17 6 haziran 13:34

  130. Kendisine youtube dan gelen "bu kızın sesine sinir oluyorum ama içerikleri çok güzel" yorumuna aşırı atarlanıp storysinde paylaşıp "hangi level bi angutluk" gibi bi şey yazmış.

  Gelen yorumu savunmuyorum ama angutluk demek de ne bileyim...

  29 mayıs 16:10

  129. Keşke biri pembe tonlu rujların bu kadına yakışmadığını söylese... gerçekten yakışmıyor ya :( bazen hem pembe hem de parlak sürüyor Of yani. 

  29 mayıs 11:16

  128. Kendisini taa blog yazdığı dönemden takip ettiğim eskilerin bloggerı şimdilerin youtuberı. Hoopbikemer adında Bikotbitişört tadında bir blogu vardı. Bikotbitişört gibi bayağı espirili dille moda, kırmızı halı yorumlardı. Youtube’a başladığı ilk dönemlerde blog hesabı duruyordu ancak sonradan kaldırdı sanırım. Nihan’ı izliyorum ama blog dönemlerinden bu yana bana aşırı snob geliyor. Yotube’da Daha cana yakın takılsa da o snob havası instagram yorumlarında belli oluyor. 

  Çok ürün alıyor yorumluyor ama makyajı gerçekten kötü yapıyor. Bazen bronzer yanağında lak diye duruyor, bazen farlar hiç karışmamış oluyor. Kötü makyaj yapan birinin ürün yorumları ne kadar güvenilir olur bilemiyorum. Ürün yorumlarının daha güvenilir olması için kendini makyaj konusunda geliştirmesi lazım kesinlikle. Ha izliyor muyum izliyorum ama yüzde yüz güven vermiyor bu yüzden.

  Aşağılarda estee falan denilmiş de Kendisi eski bir avon çalışanı. Yani blog döneminden öyle hatırlıyorum umarım yanlış hatırlamıyorumdur. Avon dediysem avon satan teyze değildi tabii ki şirketin türkiye ayağında sanırım reklam ya da pazarlama kısmında çalışıyordu, bu kısımdan tam emin değilim ama. Zaten YouTube’a geç girmesinin sebebi de çalıştığı şirketle yaptığı anlaşma yüzünden olduğunu söylemişti. Başka bir markanın ürünlerinin tanıtımını veya reklamını yapamayacağı sözleşmesinde olan bir maddeymiş. Nihan hakkında bu kadar çok şey bildiğim için kendime şaşırdım şu an. 

  29 mayıs 01:05

  127. ne kadar güvenilir youtuberlardan olduğunu anlamak için tek yapmanız gereken videolarını en eskiden yeniye (link: https://www.youtube.com/user/niyans/videos?view=0&sort=da&flow=grid sıralamak), elinizi çabuk tutun silinmeden o videolar.

  estee lauder çalışanı zannediyordum. araya başka şeyler serpiştiriyor artık. beğenmediği, olumsuz yorum yaptığı estee lauder grubu ürünü (estee, bobbi, smashbox, mac vb.) görürseniz haber edin, meraklardayım.

  28 mayıs 23:39

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar