sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (117)
 • medya (8)

117. hemen hemen kaçırdığım herhangi bir videosu yoktur. severek izliyorum ama birşey var anlatamadığım. yüzü vücuduna göre daha olgun geliyor. yüzü 30-35 ama vücudu 18-20 gibi.

(bkz: çocuk kadın)

15 mart 12:07

116. "kanalıma abone olursanız beni çok mutlu edersiniz" derken takındığı sevimli tavrı, hakaret içermeyen eleştirilere cevap verirken de sürdürmesini dilediğim youtuber.

13 mart 21:25

115. normalde bana hitap edebilecek birisi değilken yanlışlıkla çok sevdiğim youtuber. konuşması çoğu insan tarafından rahatsız edici bulunmuş,haklılar. benim içeriğini çok sevdiğim sırf konuşması yüzünden izleyemediğim youtuberlar var. fakat bu kadından hiç rahatsız olmuyorum. ürün yorumlarını çok güvenilir buluyorum kesinlikle işime çok yarayan muazzam kimsenin yapmadığı kadar ayrıntılı  ve başarılı inceleme videoları var.

Not: elleri acayip güzel değil mi ya?

13 mart 17:46

114. Nascita italyanca'da doğum demek. İtalyanca'da c harfinden sonra h harfi olmazsa ş olarak okunur. Yani "naşita". "Lasciatemi cantare" ile başlayan tatlı şarkıyı hatırla, laşatemi diyoruz değil mi? İşte bu da öyle. Düşündüğün gibi "Naskita" olarak okunsaydı yazımı da "moschino" gibi olurdu, yani c harfinden sonra h harfi olurdu. ama yok. 

12 mart 00:21

113. En sevdiğim makyaj vloggerı. Kendisini sadece youtube üzerinden takip ettiğim için gündelik hayatı nasıldır, youtube camiasındaki olaylara tepkisi bakış açısı ne yöndedir, instagram twitter gibi platformlarda ne paylaşır ne eder bilmiyorum ve çok merak da etmiyorum açıkçası. Kendisini özellikle bir ürün ile ilgili fikir almak istediğimde açıp izliyorum ama bunun dışında bazen vakit öldürmek için de açıp izlediğim bir makyaj kanalı. Kadının en azından espri anlayışı var bence, videolarını izlerken keyif alıyorum. Komik olmayan şeylere zorla gülen yapmacık birtakım youtuberlardan sonra doğal ve samimi geldi bana. Hal böyle olunca gözümde duygu özaslan, cansu akın gibi diğer bildiğim ve videolarını izlemiş olduğum makyaj vloggerlarından kat be kat izlenesi. Diğer sevme nedenlerime gelirsek; popüler çoğu makyaj youtuberına oranla çok daha düzgün bir diksiyonu ve akıcı konuşması var, hızlı hızlı konuşmasına rağmen oldukça mantıklı bir şekilde konuşmasıyla, iki kelimeyi bir araya zor getiren diğer vloggerlara sadece kelime haznesiyle bile fark atabileceğini düşünüyorum. (Biraz araştırınca boğaziçi mezunu olduğunu gördüm) Video içerikleri çeşitli, bazıları gibi dönem dönem sadece ne popülerse onu yapmak yerine belli bir düzen oluşturmuş örneğin ilk izlenim videosu adı altında gratis’in yeni getirdiği beaulis markasına kadar her şeyi hakkaten tüm ürünleriyle inceliyor. Tek makyaj videosu çekecekse gidip dolu dolu tüm adımlar için ürün alıyor, örneğin duygu bence o markanın farları iyi değil deyip far sürmezken niyans takipçilerine gösterebilmek adına iyi-kötü her şeyi kullanıp uzun uzun analiz ediyor. Sadece reklam olsun diye bir şeyi yapmacık olarak önerdiğini de düşünmüyorum, reklamsa söylüyor zaten ve denediği her şeyi kimsenin yapmadığı kadar detaylı olarak anlatıyor. Ayrıca disiplinli bir şekilde düzenli olarak video koymasıyla da takdirimi kazandı. Ama yaptığı makyajlar profesyonel ve yaratıcı mı? Hayır. O açığı kapayacak türk youtuber bulamadım sanırım henüz. 

Ve gece gece ders çalışmak yerine saatlerce makyaj videosu izledikten sonra anlamsızca ve viral almışçasına bir youtuber övmek konulu entrymin sonuna geldik.. neyse sonuç olarak seni severek izliyorum niyans, umarım böyle devam edersin.

22 şubat 03:10

112. Tutarlı olmayan hiçbir insana tahammül edemiyorum. Takip ettiğim iki makyaj kanalı vardı biri Merve kutlu (gizlinot: Ki Merve hakkında sözlükte olumlu yorum yazanlardan biriyim) diğeri ise Nihandı. Fakat ikisi de son zamanlarda kendi topuklarına sıktılar farkında değiller. İkisinin de aboneliğinden çıktım an itibariyle. (gizlinot: Kesin ikisi de ağlıyordur şu an abonelikten çıktım diye sfsfafsfa)

21 şubat 13:10

111. Makyaj kanalları içinde en izlenesi kanaldır bana göre. Yeni çıkan ürün ya da ülkemize yeni gelen marka incelemeleri gayet başarılı ve açıklayıcıdır. Hem high end hem de drugstore incelemeleri yeterli. Sponsorlu videolarında saklamadan bangır bangır sponsorlu olduğunu söylüyor.

Yeni bir şey alacak olsam nihan denedi mi acaba diye kendisinin videolarına bakıyorum.

Buradaki yorumların bir kısmında söylendiği gibi çok iyi makyaj yapamıyor, çok yaratıcı değil; ama zaten bunu kendisi de kabul ediyor.

17 şubat 18:38

110. Yaa başlarda ben bu kızı bi sevmiştim. Şimdi allah için çok disiplinli, farklı ürünler deniyo falan... ama nihan gerçekten anladık; en çılgın sen, en dobra sen, en laf cambazı sen, en cool sen, en içmeyi seven sen, en hayattan keyif alan sen... en en en... yaa bunların hiçbiri ile bir derdim yok fakat sürekli üstten üstten, ergenler gibi “bakın nasıl da içiyorum, güzelleşiyorum, bakın ne kadar modern bir kadınım, bakın kocamla ne büyük, ne güzel bir aşk yaşıyorum” lar bayağa aşırı ... eşinle kendi dilinizde çok eğleniyor olabilirsiniz ama gerçekten antipatik görünüyor. sosyal medyada hakarete varan, hadsizce yorum yapanlara ben de uyuz oluyorum ama anacım sen de aynısını yaparsan onlardan ne farkın kalır?! Halbu ki şurada ki yorumlara bile azıcık baksan, çok ortak söylem var. Bu kadar da “aman zaten meyve veren ağaç taşlanır” diyip,kontrolünü kaybetmek yerine, bi kulak ver... “Görmek istemeyen takip etmesin” dersen,” sen de eleştiriye tahammül edemeyeceksen bu işi yapma ” deyiveriyor insanlar işte!

17 şubat 00:12

109. tek makyaj koton videosu’nu merve kutlu ve niyans aynı gün yayınlamışlardı diye hatırlıyorum. Ama son dönemlerde merve kutlunun çok objektif davrandığını düşünmüyorum, tüm video boyunca beğenmese dahi bir kılıfa oturtarak beğenmiş gibi yaptı. Mesela fondöten için senin adın high coverage olmasa çok severdim vs vs. Ama nihan ( nihal de olabilir tam emin değilim) gerçekten beğenmediği şeyi çekinmeden söylüyor ve kameradan da görebiliyorsunuz ürünün onda nasıl durduğunu. O yüzden ben kendisine güveniyorum.

18 ocak 22:57

108. Bu kadının olayını anlayamadım ben, başta ne güzel yorumluyo diye izliyodum ama beğenmediği şeylerle alakalı bi sorun mu var diye düşünüyorum bi videosunda essence fresh and fiti hiç beğenmemişti hatta nefret etmişti ama merve kutlu ve diğer vloggerlar çok beğenmişti fondöteni yine bi süslünün dediği gibi the balmdan beğendiği bronzerı merve özkaynak dahil kimse beğenmedi düşünün yani.yine son videolarından birinde kotonun fondötenini yerden yere vurdu ama aynı gün şansa merve kutlu da aynı videoyu yayınladı o çok sevdi ve yaşadığı sorunla karşılaşmadı büşra yılmaz da çok beğenmişti acaba diğerleri mi makyajdan anlamıyor yoksa nihanın mı bi alakası yok anlayamadım cidden

18 ocak 12:24

ilginizi çekebilecek benzer başlıklar