yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (166)
  • medya (15)

  166. "söz gümüşse sükut altındır"

  "insanın başına ne gelirse dilinden gelir"

  "kimse sınanmadığı günahın müslümanı değildir"

  influencerlık sektörü tivitırda büyük büyük yazıp millete carlamaya benzemez nihancım, burası er meydanı.

  (gerçi kendisi bir influencer değil ya, bu girdide kendisinden blogger olarak bahsedilecektir)

  trendyola "komik, kafa kız" gözükecem diye kendi kendine çok yükselmişti zamanında. ona ne oluyorsa ağzından düşürmüyordu "merak etmeyin trendyol linki değil" trendyol aşağı trendyol yukarı. kendisi de trendyolun kendisiyle çalışacağına ihtimal vermediği için sayıyordu da sayıyordu. ben de bir girdi yazmıştım "insan teklif gelse kabul etmeyecek olursa laf sayar. teklif gelse kabul edeceğin işe sırf sana o an teklif gelmiyor diye laf saymak etik değil" diye. ve beklenen(ya da beklenmeyen) oldu nihan hanım trendyol ile komisyonlu çalışmaya başladı. ama ne başlamak! kim beklerdi ki trendyol linkleriyle dalga geçen kız tüm influencer tarihinin en çok trendyol linki veren influencerı olsun. haftada 2-3 kez falan trendyoldan yeni 5-10 parçalık alışveriş yapıyor. üç storysinden biri trendyol. niyans20 kodu aşağı niyans20 kodu yukarı. komisyon alıyormuş hanfendi. alsın tabi alsın da komisyon alacak diye bu kadar abartmak da ne bileyim. trendyola günde 4 saatini verdiğine yemin edebilirim, tabi kanıtlayamam orası ayrı.

  kendisini "kendisini bile isteye döt eden blogger" olmasından dolayı kutluyor, sivri diline mukayyet olmazsa kendi kendini daha çoook rezil edeceğini hatırlamak istiyorum. lol.

  16 eylül 10:02

  165. sadece ürün yorumlaması gereken youtuber. ürün yorumlarının tarafsız olduğunu düşünüyorum ve güveniyorum.

  sadece loreal konusunda abartmış olabilir. öyle bir hissiyat oluşturdu bende

  10 eylül 17:05 10 eylül 18:16

  164. Hiç içten ve samimi bir şekilde güldüğü anlar olup olmadığını merak ettiğim kadın

  10 eylül 16:34

  163. Allah affetsin ama çok kötü giyiniyor sanki. Hele ki kombin videoları. Aldıklarını göstersin ama asla kombin yapmamalı. Kombinlerin çoğunu ortaokul kızları bile beğenip giymez

  10 eylül 11:14

  162. Ben bu kadının videoları için çok emek verdiğini ve kaliteli içerikler ürettiğini düşünüyorum.Dobra biri gibi geliyor bana biraz bu yüzden yapmacık olduğunu düşünmüyorum diyeceğim ama videolarının başında sanki kamera kayıtta değilmişçesine kendi kendine konuştuğu anları editliyor bu durum çok klasikleşti artık ve renkli tv ekranı durumu :/

  2 eylül 12:40

  161. euphoria makyajı videosu tam bir rezalet yaptığı makyajın maddy ile alakası bile yok zaten. dizinin konusundan bile bahsetmedi ve dediki;" göz makyajları için izleyin." makyajını yapamamasına bahanesiyse maddy'e baktığı içinmiş sürekli.

  düzenleme: medya eklemeyi beceremeyişim(gizlinot: swh)

  ilgili medya:
  1
  2 eylül 11:08 2 eylül 11:13

  160. tatlı su hayvan hakları savunucusu youtuber. et yemiyorum çünkü hayvanlar yiyecek değil dost, hayvanları katlediyorlar bayram diye vb. bilimum söylemiyle hayvan haklarını önemsediğini ve koruduğunu dile getiriyor. ancak bunun hemen ardından maybelline, loreal reklamı yapıyor. çünkü o "ekmek parasını" kazandığı markalar hayvanları yaptıkları deneylerle vahşice katletmiyorlarmış gibi. para kazanmak söz konusu olunca hayvan dostlarımız birden unutuluveriyor nedense. ikiyüzlülük bir yaşam biçimi haline gelmiş. kendini bu ülkenin elit kesimi olarak gören ancak trend olan ne varsa o şeyin formuna bürünen bu insanlar kanserli hücrelerden farksızlar. keşke azalarak yok olsalar...

  24 ağustos 20:57

  159. ay bişey diycem geçen aklıma geldi güneş kremine fondöten koyultucu karıştırıp güya mineral filtreleri boyadığını sanıyor ama böyle yaparak hem kremin yapısını bozuyor hem de kremin koruyuculuğunu düşürüyor yapmayın güneş kremine hiçbir şey karıştırmayın.

  sen git o kadar güneş kremi bilmem ne mineral filtre de sonra bunu yap. yani gerçekten o kadar belliydi ki o konu hakkında hiç alakası olmadığı. bazı insanlar cilt bakımı ve sağlık konularıyla ilgilenmemeli bence.

  24 ağustos 01:59

  158. euphoria maddy makyajıyla şu ana kadar izlediğim en kötü makyajı yapmış youtuber. tamam farklı renkler farklı bir şeyler denemiş ama hiç mi göze hitap etmez? ne neon makyajlar gördük. bu kadar kötüsünü ilk defa görüyorum.

  23 ağustos 22:45

  157. dünyadaki en demode pembe tonları bulup bulup ruj diye sürüyor, çıldırıyorum. isterse yaşam koçu olsun ama makyaj işlerine kafa yormasın. valla gerek yok.

  19 ağustos 13:41

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar