yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (164)
  • medya (14)

  164. Tanım: Youtube Türkiye'deki en iyi makyaj/ürün inceleme/stil kanalı.

  Youtube'ta takip ettiğim hatta "yandaki zil işaretini" açtığım tek kişi. Muhabbetini, ürün incelemelerini ve sektörü takip edişini, tarafsızlığını seviyor ve kendisini şiddetle destekliyorum. Hem youtube hem de instagramda yazdıklarımı cevapsız bırakmıyor. Kendisini takip eden insanları ciddiye alıyor. Son videosunun alnı olsa da öpsem. Sen link ver biz kaydıralım canım!

  15 kasım 00:10

  163. Aynı anda Sosyolog, kültürel antropolog ve toplum psikolojisi uzmanı influencerımız envy’nin ne olduğunu açıkladıktan sonra kendisi gibi normal kızların chanel çanta takmasının kıskanıldığından dem vurmuş. 

  İnsanlar son derece vasıfsız şahıslar olmanıza rağmen maskara sürerek parayı cukkalamanızla ilgili eğleniyor olmasınlar sakın? Tespitlerinizi z*çarken ülkenin gerçeklerinden de haberdar olsanız keşke.

  Örneğin bir ilkokul öğretmeni 4 yıl okuduktan sonra devlete girememesi halinde özel sektörde ortalama aylık 3000 Tl civarına çalışmakta ve senin gibi ağzı cakcak laf yaptığı için birşey olamadım maskara süreyim bari diyenlerin ayda kazandığı parayı 1 yılda kazanmakta.

  Hadi canım gelsin o da çeksin video ozaman da klasik savunmaları. Emin ol çekseler açlıktan ağzınız kokar, new well’den reklam dilenirsiniz.

  Böyle bir konuda Kapanışının da foreo reklamı ile yapılması Da güzel oldu.

  Gidin (bkz: Burtegram) gibi kanalları izleyin, foreo tarzı aletlerle ilgili dermatoloğunun görüşlerini de paylaşıyor, faydalı olur.

  14 kasım 20:54 14 kasım 21:20

  162. son videosunda nefret ettiğiniz insanları takip etmeyin, girip profiline de bakmayın, etkileşimini arttırmayıp direkt engelleyin diyerek haklılığıyla gönlümde yer edinmiştir.

  14 kasım 19:23


  161. İçki muhabbetleri ve Loreali övüp övüp bitirememesi sıktı artık. 

  5 kasım 18:58

  160. Türkiye'deki açık ara en iyi youtuber! (gizlinot: Linç ekibi/Selam)

  Saç, makyaj, giyim zevklerimiz kesinlikle uyuşmuyor olsa da tarafsız ürün yorumlarına(gizlinot: Loreal hariç), yaptığı işi ve takipçilerinin beklentilerini ziyadesiyle ciddiye almasına büyük saygı duyuyorum.

  Uzun araştırmalar sonucu hazırladığı Detaylı bilgi içeren doyurucu içeriklere, her markaya eşit seviyede olmakla beraber marka ve segment (gizlinot: Drugstore, midend, highend) takıntısı olmaksızın her marka ve ürünü denemesine ve ürün denemelerinde bahsettiği her ürünü uygulamalı olarak göstererek videoya dahil ettiği görüntülere, aldığı notlara da, Çılgıncasına tüketime yönlendirmeyen kontrollü tavrına da saygı duyuyorum.

  *bir izleyici olarak bizi ilgilendiren kısım sadece burasıyla sınırlı.

  •zira hiç kimsenin hayatını eleştirme ve linç etme hakkına sahip değiliz. Yine de şunu söylemeliyim ki videoların dışında gördüğüm, güçlü, ne istediğini bilen, sivri nihanı da seviyorum. 

  -videolarda sıkça kullandığı '2000 years later / one eternity later' stokları olmasa ve komşulardan ya da trafikten gelen sesle (bizim duymadığımız) kavga edip kedileriyle (abdüş-frida<3) konuşmasa izlemesi daha keyifli olabilir. 

  25 ekim 02:58 25 ekim 04:01

  159. çok güzel ürün yorumluyor ve samimi dendiği için kanalına baktığım youtuber. new well reklamı yapıyor. bu yüzden samimi ve ürün yorumlama konusunda dürüst bulmuyorum.

  24 ekim 03:43

  158. Ben bu kadına bayılmayayım da ne yapayım?

  O kadar bilgi dolu -boğaziçi üni mezunu- o kadar samimi ki. Reklam yapmayan, sevmediğine sevmedim asla almayın diyen, sevdiklerini de önerdiklerininde sürekli kullandığını gördüğünüz özü sözü bir kadın. Karakter olarak, sevdiğimiz şeyler olarak ve tarz olarak birbirimize çok benzediğimiz için -ayrıca benim gibi kedi annesi, abdüş ve frida'ya buradan öpücükler- çok çok yakın buluyorum kendisini. Hatta bildiğiniz model alıyorum. Ben ki youtube camiasını 2013ten beri izleyen ve hem de içlerinde çalışmış biri olarak bknz; youtuber asistanı, mükemmeliyetçi oluşum sebebiyle de selebrity düşkünlüğü olmayan çünkü sürekli onlarla çalışan hatta insan sevmeyen beni kendine hayran etmiştir. Yaklaşık 3 aydır kendisinin izleyicisiyim fakat her Pazartesi ve Perşembe beni 18.00'da youtube'un başına sadece bu kadın oturtabilir. (Çalışırken bile bu kadar dakik oturmadım)   Kıssadan hisse, benim gibi insanların kendisini keşfetmesini çok istesem de aşırı bağlılık geliştirdiğimden kendisini saçma bir şekilde kıskanıyorum :d kimse izlemesin benden başka istiyorum valla yayılıp saçma sapan insanlar izleyecek diye ödüm kopuyor. Niyancığım bir gün asistanın olmaktan onur duyacağım vallahi para da istemiyorum sevdiğim işi sevdiğim insan için yapayım yiiteer, aklımdasın sevirem seni aybalam <3

  24 ekim 02:51 24 ekim 02:55


  157. Bana dokunmayan yılan bin yaşasın politikasıyla hareket eden kişi. dün 596₺ gelen faturasını paylaşmıştı. (link: https://twitter.com/niyans/status/1178712938225504258?s=21 Link ) eşinin de aynı şekilde yüksek gelmiş faturası. Bugün de Turkcell ensar vakfı destekçisi bırakıyorum diye paylaşım yapmış. Ensar vakfı olayı olduğundan bu zamana neredeyse dört yıl geçti ve iptal edecek olan hattını zaten iptal etti. Faturası kabarık gelince aklına dört yıl önceki Ensar olaylarının gelmiş olması çok komik. 

  ilgili medya:
  1
  1 ekim 18:38

  156. çok düzenli takip etmiyorum ama bazen sadece şu boş yapıp "hazırsanızzz başlıyoruzz" ardından gelen parmak şıklatması için açıp videolarının başını izliyorum. giriş kısmı sempatik geliyor 

  29 eylül 09:43

  155. kanalını ilk keşfettiğimde ürün yorumlarını severek izliyordum ancak zamanla tepeden bakan tavrı, gergin ve ukala konuşma tarzı, komik olmayan iğneleyici mizah anlayışı beni kendisinden aşırı soğuttu. ayrıca üzgünüm ama çok demode bir giyim ve makyaj tarzı var. ekürisi olan Zodyaklı denen abla da bununla aynı kafada, tamam en kültürlü en eğitimli sizsiniz herşeyin en iyisini bir tek siz biliyorsunuz sizin dışınızdaki tüm faniler kültürsüz ve cahil.

  29 eylül 09:39

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar