yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (170)
  • medya (14)

  170. izlediğim sayılı YouTuber'dan biridir. Nihan hanım gerek giyim tarzı, gerek makyaj stili, cilt rengi ve yapımızın aynı olması, Instagram hesabındaki kitap önerileri gibi konularda ortak beğenilerimizin çok olmasından dolayı takip ettiğim ve sevdiğim biridir. güncel videolar çekiyor. bir ürün görüp acaba yorumlayan var mıdır? diye düşündüğümde aklıma gelen ilk isim.

  21 ocak 22:18

  169. Kim ne derse desin loreal maaşa bağlamış kendisini. akıyor maşallah.

  21 ocak 17:19

  168. Kendisine çok güvenmene rağmen son videosuyla beni hayal kırıklığına uğratan youtuber. Kendisinden sonsuz övgülerle bahsettiğim bir girdi de bulunuyor aşağılarda. Peki ne oldu? Son videosunda sebile'nin ürünlerini incelemiş ve incelerken övmek adına o kadar zorlamış o kadar kasmış ki hayretler içerisinde kaldım. Şöyle bir şey dediğini duydum, "bazı fırçalar bileğinize ağırlık yapar ya, kullanamazsınız. Bu fırçalar öyle değil." "Neğğ?!" Oldum bunu duyunca. Kullanamayacağınız kadar bileğinize ağırlık yapan bir fırçaya denk geldiniz mi siz? Ben gelmedim. Daha sonra karıştırma fırçasını incelerken tamamen alakasız bir şekilde birden rt'nin bir Karıştırma fırçasını eline alıp bundan daha güzel dedi. Rt fırçalarını kalitesi ve başarısıyla biliriz zaten, sırf so fly'ı zorla övmek adına yaptığı bu kıyaslama bana sahte ve gereksiz geldi. Ne fırçalar ne de süngerle ilgili tek bir eleştirisi bile olmadı ki mutlaka vardır bir negatif yönleri. Video sonunda ise karıştırma fırçası 45 tl olan markaya istinaden "bu fiyata bu kaliteyi bulmak zor" dedi ve benim gözümde yeri baya sarsıldı. Kendisi eklips ve nascita için bu sözleri söyleyen insandı zira..

  20 ocak 21:32 21 ocak 00:05


  167. youtubeta en en güvendiğim kişi. ancak ama ancak sadece ürün incelemeleri ve yorumları için izliyorum çünkü makyaj ve kombin yapmada pek başarılı değil kendileri.

  6 ocak 02:23

  166. Çok öyle influencer takip eden biri değilim. Ama Nihan benim için gerçekten çok özel. Bildirimleri açık olan tek influencer. Bi şey almadan önce yorumunu dinlediğim tek youtuber. Enerjisi ile neşesi ile beni kendine bağladı resmen. Videolarını izlemeden instada stalklamadan duramaz oldum. Hattaaaa RUYALARIMA GİRMEYE BAŞLADI. Neden bu kadar çok seviyoruz peki? Çünkü birileri drugstore ürünlerinden bi haber gibi davranırken, "markalardan gelenler" videolarında "duş jellerinizden niye göndermediniz" tarzı arsız serzenişlerde bulunurken Nihan uygun fiyatlı güzel bir ürünle karşılaşınca çok mutlu olduğunu söylüyor, markalardan gelenler tarzı videoların hangi amaçla yapıldığını, markaların neden influencerlara ürün yolladığını uzzzzuuun uzadıya anlatıyor ve kalbimizee taht kuruyordu.

  O suçladığınız ve "maskara sürerek para kazanıyor" dediğiniz influencerlar olmasa zar zor bütçe ayırıp aldığımız 3-5 şeyi deneyerek bulmak zorunda kalırdık ve paramız çöp olurdu. Nihan dışında sırf reklam için ürün öven insanları yerebilirsiniz ama yine de kazandığı paradan influencerları sorumlu tutamazsınız. YouTube'a veyamarkalara kızın kızacaksanız. Parayı onlar veriyor çünkü. Öğretmen maaşının, asgari ücretin sorumlusu influencer kızlarımız değil varolan sistemdir. Kaldı ki Nihan en suçlanmayacak youtuberdır bence. Ayrıca güzellik kanalı olmasına karşın daha farklı içeriklerle izleyicilerin kültür seviyesini artırmak için çabalıyor. Kitap önerisi, belgesel önerisi,film dizi önerisi,podcast önerisi yapıyor. MAKYAJ İHTİYAÇ DEĞİLDİİİR diye bağırıyor ve inatla makyaj koleksiyonu videosu çekmiyor özenilip ulaşılacak bir seviyeymiş gibi görülmesin diye. Cilt,saç bakımı hakkında ne zaman video çekecek olsa "ben dermatolog değilim şu değilim bu değilim bunlar benim deneyimlerim ve bunları aktarıyorum" diyerek başlıyor. Sevmiyorsa sevmiyorum diyor. Yüksek fiyatlıysa iyidir anlayışında da değil. Bu kadının neyini sevmiyosunuz neyini eleştiriyosunuz ger çek ten anlamıyorum! Kendisine BA YI LI YO RUM.

  6 ocak 02:09 6 ocak 02:10

  165. Tanım: Youtube Türkiye'deki en iyi makyaj/ürün inceleme/stil kanalı.

  Youtube'ta takip ettiğim hatta "yandaki zil işaretini" açtığım tek kişi. Muhabbetini, ürün incelemelerini ve sektörü takip edişini, tarafsızlığını seviyor ve kendisini şiddetle destekliyorum. Hem youtube hem de instagramda yazdıklarımı cevapsız bırakmıyor. Kendisini takip eden insanları ciddiye alıyor. Son videosunun alnı olsa da öpsem. Sen link ver biz kaydıralım canım!

  15 kasım 2019 00:10

  164. Aynı anda Sosyolog, kültürel antropolog ve toplum psikolojisi uzmanı influencerımız envy’nin ne olduğunu açıkladıktan sonra kendisi gibi normal kızların chanel çanta takmasının kıskanıldığından dem vurmuş. 

  İnsanlar son derece vasıfsız şahıslar olmanıza rağmen maskara sürerek parayı cukkalamanızla ilgili eğleniyor olmasınlar sakın? Tespitlerinizi z*çarken ülkenin gerçeklerinden de haberdar olsanız keşke.

  Örneğin bir ilkokul öğretmeni 4 yıl okuduktan sonra devlete girememesi halinde özel sektörde ortalama aylık 3000 Tl civarına çalışmakta ve senin gibi ağzı cakcak laf yaptığı için birşey olamadım maskara süreyim bari diyenlerin ayda kazandığı parayı 1 yılda kazanmakta.

  Hadi canım gelsin o da çeksin video ozaman da klasik savunmaları. Emin ol çekseler açlıktan ağzınız kokar, new well’den reklam dilenirsiniz.

  Böyle bir konuda Kapanışının da foreo reklamı ile yapılması Da güzel oldu.

  Gidin (bkz: Burtegram) gibi kanalları izleyin, foreo tarzı aletlerle ilgili dermatoloğunun görüşlerini de paylaşıyor, faydalı olur.

  14 kasım 2019 20:54 14 kasım 2019 21:20


  163. son videosunda nefret ettiğiniz insanları takip etmeyin, girip profiline de bakmayın, etkileşimini arttırmayıp direkt engelleyin diyerek haklılığıyla gönlümde yer edinmiştir.

  14 kasım 2019 19:23

  162. İçki muhabbetleri ve Loreali övüp övüp bitirememesi sıktı artık. 

  5 kasım 2019 18:58

  161. Türkiye'deki açık ara en iyi youtuber! (gizlinot: Linç ekibi/Selam)

  Saç, makyaj, giyim zevklerimiz kesinlikle uyuşmuyor olsa da tarafsız ürün yorumlarına(gizlinot: Loreal hariç), yaptığı işi ve takipçilerinin beklentilerini ziyadesiyle ciddiye almasına büyük saygı duyuyorum.

  Uzun araştırmalar sonucu hazırladığı Detaylı bilgi içeren doyurucu içeriklere, her markaya eşit seviyede olmakla beraber marka ve segment (gizlinot: Drugstore, midend, highend) takıntısı olmaksızın her marka ve ürünü denemesine ve ürün denemelerinde bahsettiği her ürünü uygulamalı olarak göstererek videoya dahil ettiği görüntülere, aldığı notlara da, Çılgıncasına tüketime yönlendirmeyen kontrollü tavrına da saygı duyuyorum.

  *bir izleyici olarak bizi ilgilendiren kısım sadece burasıyla sınırlı.

  •zira hiç kimsenin hayatını eleştirme ve linç etme hakkına sahip değiliz. Yine de şunu söylemeliyim ki videoların dışında gördüğüm, güçlü, ne istediğini bilen, sivri nihanı da seviyorum. 

  -videolarda sıkça kullandığı '2000 years later / one eternity later' stokları olmasa ve komşulardan ya da trafikten gelen sesle (bizim duymadığımız) kavga edip kedileriyle (abdüş-frida<3) konuşmasa izlemesi daha keyifli olabilir. 

  25 ekim 2019 02:58 25 ekim 2019 04:01

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar