sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (59)
  • oylar (10)
  • medya (2)

  59. uzun zamandır aradığım, artık üretiminin durduğunu söyledikleri ama geçenlerde tesadüfen gratis online üzerinde görüp satın aldığım hızlı oje kurutucusu. abartmıyorum öğlen bile oje sürmüş olsam ertesi gün sabah tırnaklarımda yastık-yorgan iziyle uyanan bir insandım. bu ürünü henüz bir kere kullanabildim, hafif kıvamlı bir bordo oje sürüp 10 dakika kadar bekledim ve üzerine ilgili üründen tek kat geçtim ve sonuçtan oldukça memnun kaldım. sonrasında bulaşık yıkamama, uyuyup uyanmama rağmen ertesi gün ojelerim jilet gibiydi ve pasparlaktı. ojelerimin üçüncü günündeyim, şimdiye kadar uçlardan hafif bozulmasını beklediğim ojelerim sapasağlam duruyor.

  23 mayıs 14:11

  58. Oje kurutucu. İyisin hoşsun ama yarıdan fazlasını kullandım ve artık fırça ürüne değmiyor. Aynı şey ojeler için de geçerli. Çok mu zor uzun bir fırça yapmak sayın oje üreticileri?

  6 mayıs 14:16

  5

  57. Ablamın düğünü için 7 tl gibi bir fiyata almıştım geçen sene. İşlevini gayet yerine getiren bir ürün. Bir yandan oje sürüp bir yandan da gelen giden misafirlere kosturmama rağmen hiç bir dağılma vs olmadı çok memnun kaldım günümü kurtardı diyebilirim.

  6 mayıs 14:03

  5

  56. Öncelikle daha önce herhangi bir top coat kullanmamıştım. Ama bu yıl beni bir oje merakı sardı. Şuan 50 den fazla ojem var. Ki yıllardır hep temel renkler vardı. Sadece onları kullanırdım. Tabi bu oje merakımla birlikte hergün başka oje sürmek istiyorum.ama yani ojenin kuruması da tam bir işkence. Özellikle tam opaklık istediğimde kat kat sürdüğümde. Bende tamamen süslüden araştırarak bir kaç deneme yaptım. Mesela saç spreylerinin de ojeyi kuruttuğunu okudum, hemen denedim. Evet etkisi oldu ama sür çık, sür yat bişeycikler olmadı da diyemem. Böyle olunca bunun üstünü çizdim. Sonra önerilen iki marka vardı. Biri bu, diğeri de golden rose un quik dryı. Ama nk çok daha fazla övülüyordu. Hemen aldım tabi. 15 lira fiyatı vardı. Ürünün şuan yarısındayım. Burda kendisinin katılaştığını okumuştum ama benimkisinde böyle birşey olmadı şuanlık. Ojeyi sürüyorum kaç kat süreceksem. İki üç dakika bekliyorum ki oje de bi otursun, yerleşsin. Daha sonra bu ürünü bol bol sürüyorum. Gerçekten de beş dakika bile sürmüyor kuruması. Şöyle söyliyim yatağa girip yatağın içinde ojemi sürüp yatıyorum. Sabah kalktığımda hiç bir iz yok. Hatta dün ojemi sürdüm, sürdüğüm oje note un kurumayan ojelerindendi bir de, ve duşa girdim. Kaynar suyun altında bile bozulmadı ojem. O yüzden kesinlikle tavsiye ederim. Bu arada soyulma, kalıcılık gibi problemleri ben gözlemleyemedim çünkü ben bazen günde iki kere ojemi değiştiriyorum. Ama çabucak kurusun, uğraşmayım diyorsanız buna bakın. Başka bir markaya ihtiyaç duymazsınız. 

  6 mayıs 13:38

  5

  55. EN HIZLI KURUTAN VE VAADINI GERÇEKLEŞTİREN, ŞİMDİYE KADAR DENEDİĞİM TEK KURUCUTU. ÇOK SEVİYORUM, ÇOK MEMNUN KALDIM. YASTIK İZİNDEN BİR TEK BU KURUTUCU İLE KURTULDUM. SONUNA GELEMEDEN KIVAMI BİRAZ DEĞİŞİYOR AMA BEN BİRAZ HIZLI TÜKETTİĞİM İÇİN ÇOKTA FAZLA ÜRÜN ZİYAN OLMADI.

  İKİ GÜN ÖNCE ALDIM 15TL OLMUŞ FİYATI, DİYECEK BAŞTA BİR ŞEY BULAMIYORUM...

  19 nisan 15:10

  54. kurutma özelliği müthiş olan top coat. ama gelin görün ki ürün bitmeden kıvamı değişiyor, fırçaya da alınmaz hale geliyor. artık ürünün sonlarına geldiğimde sürmeye çalışırken öyle yapış yapış ağdalı bir hale gelmiş ki altındaki ojeyi taşıyıp yamalandırdı. ojelerimi hep yatmadan önce sürdüğüm için işime çok yaramasına rağmen yarısından sonrasının kullanılamayacağı düşünüldüğünde fiyatı fazla. benzer başka ürünler aramaya başladım.

  10 mart 18:40

  53. fiyatı 15 küsür olmuş gratiste. bir kaç ay önce 7 liraya aldığımı hatırlıyorum.

  tanım :fiyatı 2 katına çıkmış ve yapısı çabuk bozulan oje kurutucu.

  10 mart 18:32

  52. Gerçekten ojeleri hızlı kurutuyor, ama yarısına geldim ve yapış yapış ağır kıvamlı bir şey oldu anlamıyorum. Sürülme ve hatta fırçaya ürünü alabilme bile zorlaştı...

  9 kasım 2018 12:14

  51. Çok severek kullandığım ve gerçekten ojenin kalıcılığını arttırdığına inandığım top coat. Fakat bendeki nedense yarısına geldiğinde yapısı değişti ağdalaştı sürülmüyor artık sanırım sorun bendekinde :(

  9 kasım 2018 09:13

  50. Buna neden daha önce yorum yapmamışım bilmiyorum. 2 senedir kullanıyorum. Hayatımda spotifydan sonra verdiğim en güzel 7 lira yemin ederim. Şuan 10 tl falan oldu ama hiç önemli değil gerçekten o kadar ki işe yarıyor benim için. Az önce üç kat oje sürdüm, 1 dakika kadar kendilerine gelmelerini bekledim ve üzerine bu top coat ı geçtim. Gönül rahatlığıyla uykuya gidebilirim çünkü sabaha asla yastık izi olmayacağını biliyorum. Gerçekten gözüm kapalı öneriyorum. Ayrıca ojenin tırnaktaki ömrünü de uzatıyor daha ne yapsın :D

  9 kasım 2018 00:39