sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (54)
 • oylar (7)
 • medya (2)

54. Öncelikle ürün asla işlevsiz değil görevini yerine getiren bir ürün ancak birkaç handikapı var. Onlardan ilki kokusu, felaket rahatsız edici bir kokusu var.

Bunun dışında opak ojelerde işe yarıyor ancak ben günlük hayatımda tırnağı ful kapatan kat kat ojeler sürmüyorum. Onun yerine yarı opak ve tırnağın kendi halinden bir tık parlak gösteren ojeler kullanıyorum. Bu ürün ise yarı opak ojeleri yerinden oynatıyor sürdüğün anda ve tırnakta yamalı yamalı bir görüntü oluşturuyor o nedenle sevemedim. Ve bence bunu sürdüğüm zaman ojenin parlaklığı bir tıkta olsa kayboluyor ve o görüntüyü de sevemiyorum.

Sonuç olarak kat kat oje sürülen günlerde oldukça kurtarıcı ama onsuz nefes alınmayacak bir icat değil malesef

10 kasım 2018 17:01

53. ürünü 7,90'a almıştım. belki kampanyalarla daha uyguna da bulabilirsiniz. işlevi gerçekten güzel, beğendim. yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve genel olarak memnun olduğumu söyleyebilirim. hani ucunu kaçırıp birkaç kat da sürseniz bana mısın demiyor. yalnız bir dezavantajını söylemek isterim ki, bir diğer süslünün belirttiği gibi tırnak uçlarında soyulma yapıyor.

9 kasım 2018 13:48

52. Gerçekten ojeleri hızlı kurutuyor, ama yarısına geldim ve yapış yapış ağır kıvamlı bir şey oldu anlamıyorum. Sürülme ve hatta fırçaya ürünü alabilme bile zorlaştı...

9 kasım 2018 12:14

51. Çok severek kullandığım ve gerçekten ojenin kalıcılığını arttırdığına inandığım top coat. Fakat bendeki nedense yarısına geldiğinde yapısı değişti ağdalaştı sürülmüyor artık sanırım sorun bendekinde :(

9 kasım 2018 09:13

50. Buna neden daha önce yorum yapmamışım bilmiyorum. 2 senedir kullanıyorum. Hayatımda spotifydan sonra verdiğim en güzel 7 lira yemin ederim. Şuan 10 tl falan oldu ama hiç önemli değil gerçekten o kadar ki işe yarıyor benim için. Az önce üç kat oje sürdüm, 1 dakika kadar kendilerine gelmelerini bekledim ve üzerine bu top coat ı geçtim. Gönül rahatlığıyla uykuya gidebilirim çünkü sabaha asla yastık izi olmayacağını biliyorum. Gerçekten gözüm kapalı öneriyorum. Ayrıca ojenin tırnaktaki ömrünü de uzatıyor daha ne yapsın :D

9 kasım 2018 00:39

49. Ürün ojeyi hızlı kurutma konusunda başarılı, vaadini yerine getiriyor, lakin ikinci gün tırnak uçları soyuluyor. Aslında ojenin ucu dışında bozulma olmuyor isterseniz 4,5 gün dursun ama o uçların soyulması bence kötü gösteriyor. Tekrar alacağım bir ürün değil çünkü golden rose alternatifi çok çabuk Sakızlaşsa da asla uçlardan soyulma yapmıyor. 

8 kasım 2018 23:29 9 kasım 2018 01:14

48. Sen daha önce nerelerdeydin deyip sarıldığım oje kurutucu. Ben gündüz de oje sürsem gece yattığımda mutlaka yastık veya yorgan izi çıkardı ama bu kurutucuda böyle birşey söz konusu olmuyor. Yatmadan 15 dakika önce bile sürsem sabah kalktığımda sanki yeni sürmüşüm gibi ojelerim parmaklarımda duruyor. Buradan anladığım kadarıyla fiyatı eskisine göre bayağı artmış ama olsun problem değil bittikçe alırım. Burada bu ürünü yorumlayıp benim de almama vesile olan herkese teşekkür ederim.

8 kasım 2018 22:39

47. asla vazgeçemediğim ürün. kendisini 3-4 yıldır kullanmaktayım ve üstüne başka bir top coat tanımıyorum. 5 dk içerisinde kurutuyor, ojenin bozulma süresini geciktiriyor ve güzel bir parlaklık veriyor. tek eksisi giderek artan fiyatı, ilk almaya başladığım zamanlar 2-3 tl gibi bir şeyken şimdilerde yanlış hatırlamıyorsam fiyatı 7 tl civarında. yine de çok uzun süre gittiği için verdiğim paraya değer.

31 temmuz 2018 14:46

46. İlk defa kullanıp gayet başarılı bulduğum bir ürün. Bu markanın tırnak koruyucu çeşitletini zaten yıllardır kullanıyordum ama şu top coat olayına sadece parlatıcı etki gözüyle bakıyordum. Zira o paraya gider bir oje daha alırım mantığı vardı. Sonunda aldım kullandım ve bütün problemlerim çözüldü. Şöyle ki vakitsizlikten gece sürdüğüm ojeler sabaha iz olmuş hale geliyordu. Bu top coat sayesinde gerçekren hızlı kurudu ve iz olmadı. İkinci sorunum ise çok sık el yılamaktan ojelerim ikinci günü bulmadan soyulmaya başlardı hep. Bu sayede o problem de ortadan kalktı. Ellerim yine hep suda ama ojelerim ilk günkü gibi. Olumlu yorum yapanlar abartmıyormuş demek. Bundan sonra asla eksik etmeyeceğim.

30 temmuz 2018 15:02

45. Her oje sürüşümde kullandığım, daha iyisini bulana kadar olmazsa olmazım olan top coat. Gece yatmadan önce sürülen ojenin sabah yüzüne bakılmayacak hale gelmesinden bıktıysanız kesinlikle öneririm. Tek sıkıntısı fırçasının şişe için yeterince uzun olmaması ve bunun dipte kalan ürünü kullanmayı epeyce zorlaştırması.

10 temmuz 2018 19:54