0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • oylar (0)
  • medya (3)

16. Favori oje listemde ilk beşe girer. yapısı çok ince, tek katta renk vermiyor ama ikinci kat sürümü gayet rahat. çabucak kuruyor. tarçından daha çok içinde pembelik-kızıllık barındıyor. ellerime en çok yakıştırdığım renklerden biri. sürdüğümde elimle bütünleşmiş gibi hissediyorum. beyaz tene çok yakıştırıyorum. yapısını çok beğendiğimden bu serinin diğer renklerine de şans vericem. fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 4.5 tl civarıydı.

13 mart 07:49

15. inanılmaz güzel bir kiremit rengi bu oje. demin sürdüm, iki dakikada bir ellerime bakıp "ayyy ne güzeeeelll" diye mayışıyorum. amma velakin sürmesi biraz meşakatli. ojenin yapısı çok akışkan ve fırçası biraz geniş. gerçi benim buna benzer genişlikteki fırçalara sahip ojelerim var, onlarda bu kadar zorlanmamıştım. tırnaklarımın çok geniş yapılı olmayışı ve ojenin akışkanlığı duble etki yaptı sanırım. ama rengi çok iyi gerçekten. kıvamı da belki kullandıkça düzelir diye umuyorum şimdilik.

edit: iki kat sürmeme rağmen (ki sürmek zorundasınız yoksa rengi tam belli olmuyor) çok hızlı bir şekilde yanlardan soyuldu. büyük aşkımız şimdi seviyeli bir ilişkiye dönüştü. söndü ateşimiz. 

15 şubat 23:16 27 şubat 16:00

14. nefffffis bir tarçın/şeftali rengi. kare tırnaklarda efso duruyor. sürdükten sonra sapık gibi tırnaklarıma bakıyorum, öyle güzel rengi var. benim için tek sıkıntısı fırçası çok geniş, sürerken çok zorlanıyorum.

4 şubat 14:06


13. Çok beğenerek kullandığım ve arkadaşlarımında bende görüp aldığı oje. Arkadaşlarımla apayrı ten renklerine sahip olmamıza rağmen hepimizde farklı ve güzel durdu. Yalnız tek sevmediğim noktası kalıcılığı. İkinci gün uçlarından gitmeye başladı.

25 ocak 22:25

12. saçlarınız kızıl tonlardaysa mutlaka almanızı önerdiğim oje. tek sorunu şu geçen hafta aldım şimdi sürerken farkettim ki yarısı yok. cidden yok ve ilk benim kullandığıma da eminim sümüklenme şey yoktu. napıyosun note gramajdan mı çalıyosun anlayamadım.

25 ocak 22:15

11. rengi çok güzel olan oje. sıcak tonlu tarçın renginde ancak kiremit rengine kaçmıyor. sürümü çok kolay çünkü geniş bir fırçaya sahip. iki katta rengini güzelce verse de ben üç kat sürmeyi seviyorum. bu rengi o kadar sevdim ki bu tonlarda bir far almak istiyorum. bana böyle sıcak tonlu tarçın rengi bir far önerebilecek olan süslüleri mesaj kutuma beklerim :)

11 ekim 2016 14:29

10. Tam bir sonbahar rengi. Bu markanın diğer ojelerine göre daha kalıcı geldi nedense, fakat ikinci günde tırnak uçlarından gitmeye başlıyor. Bu ojeyi peki nasıl keşfettim? Bir hafta önce (bkz: Melodi elbirliler ) in (bkz: Aslı Özdel)le olan şu (link: https://youtu.be/ZU94aPbChgo vlog)unu izliyordum, orda Aslı'nın ojeleri gördüm ve vuruldum ama numarasını hatırlamadığını note markasına ait olduğunu söyledi. Bende işsizlik bu ya araştırdım ve buldum ojeyi.(gizlinot: swh ) Şansıma ilk girdiğim watsons'da karşıma çıktı ve tek kalmıştı. Resmen beni beklemiş.(gizlinot: swh) Kısacası bulursanız mutlaka bir bakın süslüler, sürdüğüm günden beri herkes ne güzelmiş diyor.

10 eylül 2016 19:18 10 eylül 2016 19:19


9. rengi gerçekten muhteşem ama ben kendisine iyi baktığım halde 2.3.gün tırnak uçlarım beyazlamaya başlıyor. kesinlikle üstüne top coat isteyen bir oje.

14 mart 2016 11:56

8. Muhteşem renkte bir oje. Bu kadar joker bir renk olduğunu bilseydim çok çok daha önceden alırdım. Ne sıcak ne soğuk bence. Tamam sıcağa bir parça daha kayıyor ancak gerçekten bazen gülkurusu duruyor elde. Bu yüzden hemen hemen her kıyafetinizle uyum gösterecektir. Hele nefti yeşille falan inanılmaz güzel oluyor.

Oje iki katta opaklaşıyor. Ben hiç üçüncü katı çıkmadım. Bir parça yavaş kuruyor sanki. Ancak en kötü özelliği çabucak tırnağı terk etmeye çalışması. Benim tırnağımdan bir oje ben silene kadar çıkmaz. 1 hafta bozulmayan oje gördü bu gözler. Kaldı ki öğrenci evindeyiz, tüm bulaşıkları elde yıkıyoruz. Ancak bu oje bırakın bulaşık yıkamayı duş aldığımda tırnağımdan çıktı. Fakat rengini o kadar sevdim ki tazelemeyi göze alabilirim. Silip tekrar aynı rengi sürdüğüm oldu yalan yok.

Köşede duran 2-3 liranız varsa sırf rengi için bir şans verebilirsiniz.

13 mart 2016 23:33

7. Bende resmen açık gül kurusu duran oje.oysa ne ümitlerle almıştım

2 şubat 2016 18:43