5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21)
  • oylar (1)
  • medya (4)

21. En sevdiğim ojelerimden biri. Genel kanının aksine iki katta gayet opak olduğunu ve çok kolay sürüldüğünü düşünüyorum.

ilgili medya:
1
22 mart 15:09

20. rengi mükemmel olan fakat dışındaki hiçbir özelliğini beğenmediğim oje. ilk olarak fırça şekline bir anlam veremedim, fırçada hiçbir ovallik yok tamamen köşeli. ikinci olarak 2 kalın katta opağımsı oluyor en ideal görüntü için 3. katı da gerektiriyor ve çabuk kurumuyor bir katı sürüp bi süre beklemek gerekiyor. son olarak da sürdüğümün ertesi günü soyulmaya başlıyor. e ne anladım ben bu işten..

22 mart 13:13

19. Rengini rafta beğenerek almıştım ama tırnaklarıma sürünce kına yakmışım gibi durdu. Ayrıca yapısı çok kötü bence 3 katta ancak renk veriyor ve 3 kat olmasına rağmen dolgun durmuyor. 

22 mart 00:57


18. sözlük sayesinde keşfetmiştim. en sevdiklerimdendir kendisi. hem yapısı hem rengi on numara

21 mart 23:28

17. ya kızlarr bunu beğeneceğinizi biliyordum biliyordum. şu an bu var tırnaklarımda. bu renk bir ojeyi çok istiyordum, noteda bulunca kapmıştım. ben daha çok kiremit rengi diye düşünüp aldım. tam kiremit de değil ama güzel ve farklı bir renk bence. sakın tek kat sürmeyin. yapısı çok ince, ilk gün tek kat sürmek zorunda kalmıştım ve rengine bakıp kusasım geldi resmen. erkek arkadaşım bile kendini tutamayıp ne iğrenç bir renk demeye çalıştı. ama lafı ağzına tıkadım o ayrı. hiç yapmadığım bir şey yapıp kız grubuma foto atacaktım sizce de kötü mü diye. çünkü kötü olmamalı, çünkü çok sevmiştim. ikinci katta gayet hoş oluyor. yaz için de kış için de ideal.

21 mart 14:58 21 mart 14:59

16. Favori oje listemde ilk beşe girer. yapısı çok ince, tek katta renk vermiyor ama ikinci kat sürümü gayet rahat. çabucak kuruyor. tarçından daha çok içinde pembelik-kızıllık barındıyor. ellerime en çok yakıştırdığım renklerden biri. sürdüğümde elimle bütünleşmiş gibi hissediyorum. beyaz tene çok yakıştırıyorum. yapısını çok beğendiğimden bu serinin diğer renklerine de şans vericem. fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 4.5 tl civarıydı.

13 mart 07:49

15. inanılmaz güzel bir kiremit rengi bu oje. demin sürdüm, iki dakikada bir ellerime bakıp "ayyy ne güzeeeelll" diye mayışıyorum. amma velakin sürmesi biraz meşakatli. ojenin yapısı çok akışkan ve fırçası biraz geniş. gerçi benim buna benzer genişlikteki fırçalara sahip ojelerim var, onlarda bu kadar zorlanmamıştım. tırnaklarımın çok geniş yapılı olmayışı ve ojenin akışkanlığı duble etki yaptı sanırım. ama rengi çok iyi gerçekten. kıvamı da belki kullandıkça düzelir diye umuyorum şimdilik.

edit: iki kat sürmeme rağmen (ki sürmek zorundasınız yoksa rengi tam belli olmuyor) çok hızlı bir şekilde yanlardan soyuldu. büyük aşkımız şimdi seviyeli bir ilişkiye dönüştü. söndü ateşimiz. 

15 şubat 23:16 27 şubat 16:00


14. nefffffis bir tarçın/şeftali rengi. kare tırnaklarda efso duruyor. sürdükten sonra sapık gibi tırnaklarıma bakıyorum, öyle güzel rengi var. benim için tek sıkıntısı fırçası çok geniş, sürerken çok zorlanıyorum.

4 şubat 14:06

13. Çok beğenerek kullandığım ve arkadaşlarımında bende görüp aldığı oje. Arkadaşlarımla apayrı ten renklerine sahip olmamıza rağmen hepimizde farklı ve güzel durdu. Yalnız tek sevmediğim noktası kalıcılığı. İkinci gün uçlarından gitmeye başladı.

25 ocak 22:25

12. saçlarınız kızıl tonlardaysa mutlaka almanızı önerdiğim oje. tek sorunu şu geçen hafta aldım şimdi sürerken farkettim ki yarısı yok. cidden yok ve ilk benim kullandığıma da eminim sümüklenme şey yoktu. napıyosun note gramajdan mı çalıyosun anlayamadım.

25 ocak 22:15