4.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (28)
  • oylar (11)
  • medya (6)

28. Sonbahar rengi denmiş ama ben bu cayır yaz günlerinde de sürüyorum gayet hoş gideri var yani. yaz dolayısıyla ellerim de biraz karardı haliyle. Beyazken ellerime daha çok yakıştırıyorum ben. Yalnız üçüncü katta ancak şişede gördüğünüz rengi elde edebiliyorsunuz ve geç kuruyor. Çok geç kuruyor ve kalıcılığı da ikinci gün uçlarından soyulmaya başladığını göz önüne alırsak baya bi kötü. Açıldıktan sonra yapısının da çabuk bozulduğunu söyleyebilirim. Ben bu sebepten mecburen biri bitmeden diğerini aldım 

10 ağustos 18:19 10 ağustos 18:20

5

27. Koyu nude diyebilirim bu oje hakkında. Elleri çok güzel çok bakımlı ve hatta seksi (gizlinot: swh) gösteriyor. Ben evde olduğunu bilmeden gidip aynı renkten bir tane daha almışım. Ama sorun yok kesinlikle kullanıp bitiririm. Ama çok istikrarlıymışım. yalnız bence note ojeleri bir tık daha kalıcı olabilir.

10 ağustos 17:03

2

26. Rengi gerçekten çok güzel ama fırçası adeta ince uzun bir dikdörtgen. Düz fırçaları severim ama insan biraz olsun kavis verir fırçaya. Sürümü çok zorlaştırıyor. Kuruması hızlı ama bir günü bile tamamlamadan tırnak uçlarından soyuluyor. Feci dayanıksız. Bittikten sonra büyük ihtimal buradaki bir süslümüzün golden rose'un, muadil olarak gösterdiği ojesini alırım. 

ilgili medya:
1
10 ağustos 16:45


1

25. Bu kadar beğenilmesine şaşırdığım ojedir. 

Rengini beğenip satın almıştım ama kuruduktan sonraki saatler içinde soyulmaya başlıyordu. Bakın ertesi gün bile değil. Birkaç kere şans verdim hep aynısı olunca direkt çöpe attım. 

Aynı renkte olan ve soyulmayan oje için golden rose - rich colour - 142'yi tavsiye ederim. Müthiş. 

ilgili medya:
1
4 temmuz 11:47

5

24. Flormar penthouse faciasından sonra note ojeler arasında penthouse rengine yakın bir renk ararken karşıma çıktı.(aradığım rengi değil bu bebeği buldum) Ayak tırnaklarıma tek ellere 2 kat sürdüm. Gözlerimi alamıyorum ojeden. Fırça ise benim için muazzam(tırnak şeklimden dolayı) yaza kışa her mevsime yakışır bir renk.

4 temmuz 10:54 4 temmuz 10:55

23. Renk olarak harika olmasına rağmen minimum 2 kat sürmek gerekiyor base coat , top coatta işin içine girince 4 kat ediyor buna rağmen tırnaklarımda sadece 1 gün dayandı.1 gün sonunda uçlardan soyulmaya başladı. Rengi için alınabilir dayanıklılıktan sınıfta kaldı.

2 temmuz 14:29

22. En sevdiğim ojelerimden biri. Genel kanının aksine iki katta gayet opak olduğunu ve çok kolay sürüldüğünü düşünüyorum.

ilgili medya:
1
22 mart 15:09


21. rengi mükemmel olan fakat dışındaki hiçbir özelliğini beğenmediğim oje. ilk olarak fırça şekline bir anlam veremedim, fırçada hiçbir ovallik yok tamamen köşeli. ikinci olarak 2 kalın katta opağımsı oluyor en ideal görüntü için 3. katı da gerektiriyor ve çabuk kurumuyor bir katı sürüp bi süre beklemek gerekiyor. son olarak da sürdüğümün ertesi günü soyulmaya başlıyor. e ne anladım ben bu işten..

22 mart 13:13

20. Rengini rafta beğenerek almıştım ama tırnaklarıma sürünce kına yakmışım gibi durdu. Ayrıca yapısı çok kötü bence 3 katta ancak renk veriyor ve 3 kat olmasına rağmen dolgun durmuyor. 

22 mart 00:57

19. sözlük sayesinde keşfetmiştim. en sevdiklerimdendir kendisi. hem yapısı hem rengi on numara

21 mart 23:28