4.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (39)
  • oylar ()
  • medya (9)

39. bu benim ilk note ojem. tek katta rengini veren, ama iki katta gerçek potansiyeline ulaşan, nispeten biraz daha uzun kuruma süresi isteyen, tarçın-marmelat rengi arası cici bir oje. tam bir sonbahar rengi. işin ilginç kısmı, bu renge benzer bir muadil gördüğümü hatırlamıyorum diğer markalarda.

ilgili medya:
1
8 eylül 08:49

38. kına renginin oje olmuş hali sanki, benim favorim note caramel içindeki o kızıllık bunda yok tam bir toprak rengi

23 ağustos 15:12

37. Geçen sene oley kiremit rengi diye gözümden kalpçikler çıkararak almıştım lakin büyük hayal kırıklığı oldu. Bi oje 1 ay içinde ağdalaşır mı yahu? 

23 ağustos 01:09


36. Note’un ojeleri pek benim tırnaklarımda pek olmuyor maalesef uçları hemen yamuluyor bükülüyor, rengini vermesi için min2 kat gerekiyor, geç kuruyor baya vs. Ancak bu ojenin rengine gerçekten aşık oldum Hm’nin bilinen kiremit renginden ikinciyi almak istemediğim için (14-15 tl insaf) bunu denemiştim ancak bu da gol olmadı, mecbur aynı rengi farklı bir markadan araştırıcam ve içinde dörtte biri falan hala dururken çabuk kurudu bende. Kısacası çok güzel olan rengi dışında bir artı yönü olduğunu düşünmüyorum

22 ağustos 13:25

35. Rengini her surdugumde muhakkak goren soruyordu ama surdukten sonra tirnak uclarindan hemen kendini atmasindan dolayi bunu bitirdikten sonra gidip muadili gosterilen golden rose ojeyi satin alacagim.

22 ağustos 13:21

34. Rengini çok beğenerek aldım fakat benim tırnaklarımı bildiğiniz hastalıklı gibi gösteriyor. Gözüm alışır dedim umudumu kaybetmedim ama en son kuzenimin senin ellerine ne oldu ya ne çirkin duruyor ojen demesiyle ağlaya ağlaya yollarımı ayırdım.

21 ağustos 21:31

33. bunun rengine bayılıyorum ölüyorum bitiyorum ama note ojelerin hepsinde olan problem bunda da var. aşırı saydamlar ve tek katta rengini vermiyor. ikinci kata geçince fırçanın kenarlarının iki kere geçtiği yerler üç kat oluyor ya hah işte oralar aşırı belli oluyor. umarım anlatabilmişimdir anltamadıysam özetle sürümü pek rahat değil ve o rengi elde etmek zor oluyor diyeyim.

21 ağustos 19:24


32. bu ojenin rengine bayılıyorum tam bir sonbahar rengi bana göre ama fırçası bana aşırı büyükmüş gibi geliyor ve sürerken sürekli taşıyorum ya da benim de beceriksizliğim olabilir bilemiyorum unutmasam da bir ara tekrar denesem çünkü rengi mükkemmel.

21 ağustos 19:09

31. rengi ve yapısı cok guzel olmasına karsın 1 gunu soyulmadan tamamlayamadıgım oje

21 ağustos 02:39

30. birçok ten rengine gideceğini düşündüğüm, sıcak bir tarçın rengi olan, bittikçe alınası bir oje. ben çok sevdim, indimsiz 5,90 ₺'ye aldım, biraz içim acıdı ama, sürekli kullanacağım için mühim değil :) bendeki duruşunu medyaya ekleyeceğim.

ilgili medya:
1
20 ağustos 23:48