3.9
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (99)
  • oylar (8)
  • medya (2)

99. maalesef göz altlarımda beyaz noktalar oluşturan kapatıcı.

18 haziran 15:46

98. ürünü sıktıgınızda cok fazla ürün geliyor bereketsiz.her seferinde fazlasını peçeteye siliyorum.note concealer renkleri çok açık pembe alt tonlu.çizgilere malesef doluyor ama göz altlarını aydınlık göstermesini sevdim.

30 mayıs 07:34

97. Kalın yapılı,kapatıcılığı yüksek bir concealer.Dikkatli uygulamak gerekiyor.Yoksa kalıp gibi durabiliyor.Gün içindeki kalıcılığı da başarılı.İndirim dönemlerinde şans verilebilir.

25 nisan 14:33


96. uygun fiyatlı kapatıcılar arasında kesinlikle en iyilerden. ancak elimdekinin bitmesine çok az kaldı ve ben tekrar almayacağım. neden? ambalajından nefret ediyorum. ucundaki demir şey!! düştü ve kalan kısım sürekli akıttı. ayrıca bastıra bastıra gelmediği için ortadan kestim içinde bir ton ürün vardı. aylardır kulak çöpüyle kullanıyorum. tahminen son 1 haftası kaldı. ambalajı değişse tekrar alabileceğim aydınlık veren güzel bir ürün. ben umursamam derseniz tavsiye ediyorum.

12 nisan 18:31

95. bb olmasına rağmen oldukça kalın yapılı bir kapatıcı. note'un bb kreminde renkler ne kadar koyuysa bu concealerın renkleri de açık. note renk skalası konusunda gerçekten başarısız. ürüne gelirsek, kapatıcılığı yeterli ama eğer göz altlarınız fazla morsa correctorsız güzel bi görüntü vermiyor. ve ürün zaten yoğun ve kalın yapılı olduğu için başlığıyla sürünce soğuk etkisiyle daha da katı bi hal alıyor, yedirmesi zor oluyor. bu yüzden ben başlığını çıkararak ve elimde ısıtarak kullandım.

12 nisan 10:43

94. renkleri çok açık olan ama sürdükten sonra tamamen cildinizle bütünleşen bi kapatıcı. kuru göz çevresi olanların uzak durması gerekiyor. pudra bitişli ve sabitleme ihtiyacı duymuyosunuz, kapatıcılığı da güzel fakat kabı çok kullanışlı değil. çantaya atarsanız çok çabuk açılıp her yeşe bulaşabilir.

9 nisan 23:36

93. Kullandığım ilk ve tek göz altı kapatıcısı. Normalde bb krem, fondoten, pudra vs cildime sürmeyi sevmem fakat uyku düzensizliğim yüzünden göz altlarım morardığı için almıştım bu ürünü. Göz altlarım öyle hastalıklı gibi durmasa da yorgun duruyordu ve renginden memnun değildim. Açık buğday tenliyim ve göz altlarım da kuru. Hala çok teşekkür ediyorum kendisine, yüzüme bakıp sana bu olur diye 02 rengini vermişti ve nasıl uygulayacağımı göstermişti. Hala her bittiğinde başka markalara bakmadan direk gidip alıyorum. Çizgilere dolmuyor, sabitleniyor ve aşırı kapatıcılığı olmasa da bana yetiyor (hayvanlar üstünde test yapmadığını söylemiş miydim). Sadece ucundaki demir aplikatörü çıkartıp yüzük parmağıma az bişi alıp sürüyorum ve yetiyor. Çıkarmadığımda sanki ürün kontrolünü sağlayamayıp daha fazla alıyorum ve cildime yedirmekte zorlanıyorum ama bu çok küçük bi eksi olduğu için indirimde gördüğüm an yedekliyorum.

edit: o kadar övdüm övdüm şimdi düştüğümüz hale bak. şu girdiyi yazalı kaç ay oldu bilmiyorum ama söylediğim her şeyin tersi olmaya başladı malesef. hem göz altlarıma doluyor hem de artık morlukları kapatmadığını düşünüyorum. yüzüme sürdükten sonra yediremiyorum ve kalıp gibi duruyor. eğer bu sorunların çözümünü bilen varsa ve bana yazarsa şimdiden çok teşekkür ederim.

1 nisan 10:57 18 haziran 20:16


4

92. göz altlarında fazla sorunu olmayanların kullanacağı bir kapatıcı olabilir ama fazla çizgilere dolması ve kalın yapılı olması sebebiyle önermiyorum.

26 mart 17:10

91. Gözaltlarınıza uygulamanızı önermediğim ürün. Kurutuyor ve çizgilere doluyor çünkü.

3 numarası bana çok açık geldi. Esmerim. Aydınlatmak istediğim bölgelere sürerek bitirdim sayılır. İyice nemlendirmeniz gerekiyor cildinizi. Ondan sonra kullanabilirsiniz.

Cruelty free bir ürün, vegan olduğunu düşünüyorum ama sertifikası yok. Hayırlısı.

Ben şahsen çok memnun kalmadım. Bence almayın.

26 mart 15:52

90. Benim hep nemlendirici kullandığım hafif yeşilimsi ve çizgili göz altlarımda hiç hoş etkiler yaratmamış bir concealer. Kapatması çok güzel, ben beğendim ama yapısı çok kalın, çizgilere doluyor, ve gün sonuna doğru pütür pütür oluyor. Gün içinde de ben buradayım diye bağırıyor zaten hiç doğal değil. Bir daha asla almam zaten çöpe atacağım bunu da.

26 mart 01:49