3.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (93)
  • oylar (4)
  • medya (2)

93. Bir heves aldığım ama kullandığımda memnun kalmadığım kapatıcı.Bir defa krem dahi sürsem göz altlarımı kurutuyor kabuk kabuk bir görüntü oluşuyor.Sevemedim en açık rengini aldım aydınlatma anlamında güzel fakat tek başına sürüp dışarı çıkmak imkansız benim için.

13 mart 20:39

92. kuzenimin tavsiyesiyle aldığım ama beğenmediğim kapatıcı. şöyle ki kapatıcılık özelliği iyi olmakla beraber gözaltınızda hiç doğal bir görüntü oluşturmuyor. yani ten makyajı yapmadan sadece kapatıcı kullanayım derseniz bu ürünü kullanmanızı tavsiye etmem.

12 mart 22:36

91. Hiç sevmediğim kapatıcı. Bu kapatıcının 3 rengi mevcut. Ben de esmer tenli olarak 03 numarasını satın aldım. Ama rengi bende çok açık ve gri durdu. Yapısı bb concelar ismine çok ters olarak çok kalın. Ben daha hafif birşey bekliyordum. Bir iki kere deneme amaçlı kullandım ama maalesef sevemedim. Bana göre kötü bir kapatıcı. Ha güzel bir özelliğinden bahsetmek gerekirse o da gözaltına serinlik veren ucundaki metal başlık.

ilgili medya:
1
12 mart 16:55


90. Küçük ama çok işlevsel bir ürün çok seviyorum. Minnacık miktarı bile tüm yüzü kapatıyor ve fondotene bile gerek kalmıyor. Ciddi anlamda bir sıra bu ürünle kafayı bozmuştum. Hem 1 numarası rengime çok güzel uyuyor, çoğu fondoten e taş çıkarır.

Tek sorunumuz uzun zamandır kullanmıyordum, aldım ve çok garip şekilde sıvı içinden su çıkıyor.Çalkalasam da bu etki geçmiyor, galiba ürünü değiştiler (gizlinot: neyi seviyorsam değişiyor zaten)

Bide kullanmadan önce cildinizi çılgın nemlendirmeniz gerek....

28 şubat 21:47 28 şubat 21:48

89. kapatıcılığı gayet güzel, gözaltlarında biraz kuru durabiliyor ama güzelce nemlendirirseniz bu sorun ortadan kalkıyor. memnun olduğum bir concealerdı ta ki yapısı 1 ay gibi kısa bir sürede değişene kadar. kesinlikle iyi bir şekilde muhafaza etmeme rağmen sanki içine biraz su katmışım gibi çok sıvılaştı. ilk aldığımda asla böyle sulandırılmış gibi değildi. içim pek rahat olmasa bile bu haliyle de arada bir kullanmaya çalışıyorum (gizlinot: çünkü fakir gönlüm ferman dinlemiyor) (gizlinot: swh) belki benimkinde bir sıkıntı vardır çünkü başka kimseden böyle bir şikayet duymadım daha önce. ama yine de aklınızda bulunsun.

28 şubat 20:35

88. ben bunu bir türlü sevemedim. gözaltlarımda kupkuru kalıyor, çizgilere doluyor. sabitlememe rağmen 2-3 saat sonra sanki birşey sürmemişim gibi yok olup gidiyor. :(

28 şubat 17:14 2 mart 21:52

87. Kalın yapıda çok az mıktarda uygulamanız yetiyor. Kapatıcılığıda baya yüksek. İndirim zamanında ise çok uygun fiyata alabileceğiniz kaliteli bir ürün. Göz altında kuruluk yapmıyor deneyimlediğim kadarıyla. Bir çok yüksek fiyatlı ürüne ercih edilebilecek bir kapatıcı.

28 şubat 14:04


3

86. Bitse de kurtulsam dediğim kapatıcılardan.açık buğday tenliyim.Renk eşitlemesi sağlamak için 2 numarasını almıştım.Ne yazık ki 2 numarası dahi çok açık kaldı altına bir renk düzenleyici kullanmam gerekitiren bir ürün.bir de dağılması çok zor. parça parça pigment kalabiliyor.Aydınlatıcı etkisi daha etkili olduğundan olsa gerek göz altlarımda görünmeyen çizgileri bile belli ediyor.Yapısı da yapış yapış,sevmedim bir daha almam.

22 şubat 14:34

85. Son sevgililer günü indiriminde aldığım kapatıcı. Esmer tenimle 3 numarası gayet uyuştu. Hemen göz altına oturan pudrayla sabitlenmese bile yerinden oynamayan bir kapatıcı. Ben önce bir gözaltıma dağıtıp sonra diğerine dağıtıyorum çok hızlı donduğu için.

Yapısı da sürdüğünüzde kalın ve yoğun geliyor kapatıcılığı ortanın üstünde olacak zannediyorsunuz ama bence azdan ortaya doğru. Göz altınız çok morsa gri duruyor.

Genel olarak benim beğendiğim bir kapatıcı zaten cruelty free güzel kapatıcı bulmakta zorluk çekiyorum bu denediklerim içinde beni en memnun eden kapatıcılardan biri oldu

18 şubat 14:46

84. 2. Tüpümü kullanıyorum ve o da bitince 3. ye geçeceğim. bence şu an türkiye piyasasında drugstore kategorisindeki f/p oranı en yüksek kapatıcı bu. 

Tek kötü yani rengi tenime biraz köyü kalıyor, çok açık tenliyseniz bu sorunu yaşayabilirsiniz. Kalıcılığı mükemmel, cidden en iyi kalıcılık performansını bu ürün gösterdi elimdekilerden. Kapatıcılığı orta-yüksek arası ama beni idare ediyor bazen ince ikinci kat geçiyorum. 

Biraz çizgilere doluyor ama hemen pudrayla sabitlerseniz hiç sorun yaşamıyorsunuz akşama kadar.

10 şubat 12:19