sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
3.9
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (128)
 • oylar (19)
 • medya (2)
3

128. ilk kapatıcım değil ama buranın gazına gelerek aldığım kapatıcılardan. bundan daha önce hep stick kullanmıştım, ilk likit kapatıcım kendisi.

- ilk başlarda aplikatörüyle sürmeye çalışıyordum ama berabet ötesi bir görünüm oluyordu, bildiğiniz badana. zaten bir damlası bile fazla geliyor. üstelik yaz sonu o kadar güneş gördükten sonra gidip 01ini alınca göz altlarıma sapsarı kaldı. burası benim hatam tabii.

- daha sonra aplikatörünü çıkarıp attım, sol elime az miktarda alıp parmağımın ucuna yedirip, bir müddet bekleyip azıcık sabitlenecek gibi olduğunda sürüyorum. göz altlarını güzel nemlendirirseniz bu şekilde güzel oturuyor.

- sabitlenme ve uçup gitme sorunları yok. ama sürümü çok zor ve maalesef göz altlarımın morluklarını sürdükten sonra bile görüyorum. yani morluğun üstüne açık renk bir şey sürdüğüm çok belli oluyor. hatta fotoğraf çektirdiğimde fark ettim ki göz altlarım cildime göre oldukça sarı, ki ben güya sıcak alt tonlu olduğumu düşünüyordum.

özetle; hem benim yanlış renk tercihim, hem de bu denli kullanım zorluğundan sonra bir şekilde bitirmeye çalıştığım, bitirdiğimdeyse muhtemelen almayacağım bir kapatıcı. ten makyajı olmaksızın kullanımı pek mümkün değil gibi görünüyor.

7 kasım 13:26

127. Muhtemelen sadece benim beğenmediğim kapatıcı. Piyasada az satılan pembe  alttonlu kapatıcılardan biri diye almıştım. 01 numarasını kullanıyorum. Çok bereketli bir ürün maalesef hala bitiremedim. Kullanılmayacak gibi değil ama bir daha almam. Bir kere benim tenim çok beyaz olmasına rağmen 01’i bana bile açık geldi. Ama 02’si de koyu yani ortası yok hiçbir şekilde. Ayrıca pudralı bir yapısı olduğundan göz altlarımı kuruttu çizgilerime doldu ki benim yüzüm çok yağlıdır.

27 ekim 19:46

126. Aşığım. Yuzumdeki tüm o yorgunluk belirtisini bir dakikada kaldırıyor stokluyorum ya biter ve ortada kalırsam diye

22 ekim 19:47


125. Ne arkadaşlarımın ne de satış danışmanının öve öve bitiremediği concealer. 4 kere denedim gözlerimin altı yanık gibi kızarıp geriliyor. Bir daha töbe dokunmam, kimseye tabsiye etmiyorum.

22 ekim 02:14

124. kesinlikle uygun fiyatlı en iyi kapatıcıdır. özellikle beyaz tenlilere en açık tonu çok uygun oksitlenme yapmıyor. alın, aldırın. 

21 ekim 23:04

123. Ucundaki metal başlığı bir türlü yerinde durmayan concealer. Oysa ki verdiği o soğukluk hissi çok güzeldi ama sinirimi bozdu bi yerden sonra çıkardım gitti. Yapısı baya kalın, çok küçük bir miktar yetiyor tüm göz altınıza. Islak süngerle iyi bir bitiş sağlıyor. Göz altlarımda ağırlık yapmadı, kapatıcılığı orta. İndirim zamanlarında fırsat verilebilir bir ürün.

21 ekim 02:03

5

122. 124 kişi zaten çok güzel yorumlamış ama ürünü o kadar beğendim ki bir de benim yorumum olsun istedim. Bu kapatıcıdan önce wet n wild photo focusunu kullanıyordum, hem rengi uymuyordu(ıvory rengi pembemsi) hem de yapısı yüzde hissedilir bir tabaka bırakıyor gibiydi. Note göz altlarımı pudralamama rağmen tabaka gibi hissettirmedi, çizgilere dolmadı ve göz altlarımı kurutmadı. sarı alt tonluyum ve iki numarası müthiş uydu. Sadece göz altlarımı kapattığım için yüzümün bütün gözükmesi benim için çok önemli. Ben hm nin minik ve yumuşak yeşil süngeriyle uyguladım, hem çok rahat dağıldı hem de çok güzel kapattı koyu bölgeleri. 

21 ekim 00:27


121. Aldığım ilk concealerdır kendisi.

Bitirip maybelline fit me ye geçince anladım ki benim için fazla kalın yapılı bir ürünmüş.

bi de o kadar reklamı yapıldı bu youtuber'lara güven olmaz.

20 eylül 19:42 21 eylül 19:14

120. Ben bu ürünü yaklaşık 2 sene önce aldım. Kullandığım tek kapatıcı olmasına rağmen bitmedi.

Ambalajı çok kötü. Kapağını ne zaman açsam ya taşmış oluyor ya da o an taşıyor. Ve çok fazla taşıyor diye içine geri de koyamıyorum. Biraz azalınca küçük seyahat boy bi kaba koydum. Orda yapısı ayrıştı. Yani üste doğru yağ çıktı. Ama ambalajın içinde de böyle oluyordu. Çalkalayıp kullanıyordum.

Yapısı bence yoğun. Yoğun derken küçücük bi miktarı yetiyor. Hatta bu yüzden 2 senedir bitmedi büyük ihtimalle.

Aslında güzel bi ürün ama ambalajından dolayı çok uğraştırıcı. Bi daha alır mıyım bilmiyorum.

26 ağustos 20:02

119. Harika bir kapatıcı tek bir damlası bütün göz altına yetiyor, bembeyaz tenli olduğum halde 2 numarasını kullandım kapatıcılığı herşeyi dahil çok beğenmiştim ama içeriğinde zararlı birçok ürün bulunmamasına rağmen alerji yaptı ve göz altlarım yanık gibi gerilip soyuldu bu yüzden bu ürüne puanım sıfır.

26 ağustos 02:28 23 eylül 16:58