3.9
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (128)
  • oylar ()
  • medya (1)

128. Aşığım. Yuzumdeki tüm o yorgunluk belirtisini bir dakikada kaldırıyor stokluyorum ya biter ve ortada kalırsam diye

22 ekim 19:47

127. Ne arkadaşlarımın ne de satış danışmanının öve öve bitiremediği concealer. 4 kere denedim gözlerimin altı yanık gibi kızarıp geriliyor. Bir daha töbe dokunmam, kimseye tabsiye etmiyorum.

22 ekim 02:14

126. yapısı günlük kullanımda bana biraz ağır geldiğinden malesef sevemedim bu ürünü. kapatıcılığı çok güzel ama göz altımı biraz kuruttu. benim günlük olarak kapatıcıdan beklentim göz altlarımı iyi kapatmasındansa, ten regimle göz altlarımı uyumlu hale getirmesi ve hafifçe aydınlatması. o yüzden anlaşamadık bu ürünle. özel günlerde biraz daha fazla kapatıcılık istediğimde 02 numarasını kullanıyorum o zaman gayet güzel geliyor. ama keşke esmer tenli insanları da düşünselermiş renk skalasında. keşke biraz daha genişletseler renk aralığını herkes kendine uygun bir renk bulabilse

21 ekim 20:21


125. Ucundaki metal başlığı bir türlü yerinde durmayan concealer. Oysa ki verdiği o soğukluk hissi çok güzeldi ama sinirimi bozdu bi yerden sonra çıkardım gitti. Yapısı baya kalın, çok küçük bir miktar yetiyor tüm göz altınıza. Islak süngerle iyi bir bitiş sağlıyor. Göz altlarımda ağırlık yapmadı, kapatıcılığı orta. İndirim zamanlarında fırsat verilebilir bir ürün.

21 ekim 02:03

5

124. 124 kişi zaten çok güzel yorumlamış ama ürünü o kadar beğendim ki bir de benim yorumum olsun istedim. Bu kapatıcıdan önce wet n wild photo focusunu kullanıyordum, hem rengi uymuyordu(ıvory rengi pembemsi) hem de yapısı yüzde hissedilir bir tabaka bırakıyor gibiydi. Note göz altlarımı pudralamama rağmen tabaka gibi hissettirmedi, çizgilere dolmadı ve göz altlarımı kurutmadı. sarı alt tonluyum ve iki numarası müthiş uydu. Sadece göz altlarımı kapattığım için yüzümün bütün gözükmesi benim için çok önemli. Ben hm nin minik ve yumuşak yeşil süngeriyle uyguladım, hem çok rahat dağıldı hem de çok güzel kapattı koyu bölgeleri. 

21 ekim 00:27

123. Aldığım ilk concealerdır kendisi.

Bitirip maybelline fit me ye geçince anladım ki benim için fazla kalın yapılı bir ürünmüş.

bi de o kadar reklamı yapıldı bu youtuber'lara güven olmaz.

20 eylül 19:42 21 eylül 19:14

122. Ben bu ürünü yaklaşık 2 sene önce aldım. Kullandığım tek kapatıcı olmasına rağmen bitmedi.

Ambalajı çok kötü. Kapağını ne zaman açsam ya taşmış oluyor ya da o an taşıyor. Ve çok fazla taşıyor diye içine geri de koyamıyorum. Biraz azalınca küçük seyahat boy bi kaba koydum. Orda yapısı ayrıştı. Yani üste doğru yağ çıktı. Ama ambalajın içinde de böyle oluyordu. Çalkalayıp kullanıyordum.

Yapısı bence yoğun. Yoğun derken küçücük bi miktarı yetiyor. Hatta bu yüzden 2 senedir bitmedi büyük ihtimalle.

Aslında güzel bi ürün ama ambalajından dolayı çok uğraştırıcı. Bi daha alır mıyım bilmiyorum.

26 ağustos 20:02


121. Harika bir kapatıcı tek bir damlası bütün göz altına yetiyor, bembeyaz tenli olduğum halde 2 numarasını kullandım kapatıcılığı herşeyi dahil çok beğenmiştim ama içeriğinde zararlı birçok ürün bulunmamasına rağmen alerji yaptı ve göz altlarım yanık gibi gerilip soyuldu bu yüzden bu ürüne puanım sıfır.

26 ağustos 02:28 23 eylül 16:58

5

120. Bb kapatici olmasına rağmen yoğun bur şekild e uygulandığı bölgeyi örtüyor. Sabitleme hastasi biri olduğum için mutlaka uygulamadan sonra sabitliyorum. Böylelikle ne çizgilerime doluyor ne de bir süre sonra yerinden oynuyor. Aydınlık göz altlarını sevdiğim için 01 rengini kullanıyorum.

26 ağustos 00:00

119. Göz altlarını iyi bir şekilde nemlendirdiğinizde çizgilere dolmayan, aydınlık görüntü veren hızlı sabitlenen ince yapılı concealer. Ben severek kullanıyorum 01 numarasını.

25 ağustos 23:41