sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (130)
 • oylar (20)
 • medya (2)

130. Çok yoğun bir yapısı var. Aydınlansın göz altlarım ve azcık morlukları kapatsın diye almıştım. Küçücük bir noktası nemli süngerle yetiyordu. Çok bereketli yoğun yapısından dolayı. Ancak nemlendiricisiz asla uygulanamaz nitekim bb dediğine bakmayın çok kurutuyor. Nemlendiriciyi cildim tam emmeden uyguluyodum bunu. Nemlendiriciyi emmiş göz altlarıma sürdüğümde kuruluktan dolayı göz altlarımda kırışıklık varmış gibi kurutuyordu şuncacık yaşımda. Göz pınarlarımı pütürlü pütürlü yaptı makyajın üstünden yaklaşık 3 saat geçince. Silip nemlemdirici sürüp tekrar uygulama yapıyordum o derece. Benim gibi nemli ışıltılı cilt sevenler için uygun değil.

14 ocak 22:21

129. Ben yapısını,fiyat-performansını beğeniyorum.Benim için 3 olumsuz yanı var. Ambalajı assla çantaya atmalık değil.Dökülüyor akıyor bişeyler.Sürdükten sonra oksitleniyor yarım ton kadar.Bi süre kullanmadığımda fazlara ayrılmıştı. Sırf yapısından dolayı seviyorum

5 ocak 01:40

5

128. öncelikle karma ciltliyim, göz altlarım normal/kurumaya meyilli. bu kapatıcı benim için tüm zamanların favorisi diyebilirim. kapatıcılığı orta derece ama yapısı nemli olduğundan artırılabilir bi kat daha geçilerek. yapısı öyle güzel ki, üstünden pudrayla (gizlinot: essence transprent) geçince zamanla kuruyup pul pul olmuyor, pudrasız da daha nemli canlı görünüyor ve uçup kaçmıyor. çizgilere dolmuyor ama zaten benim genelde öyle bi problemim olmaz. o yüzden bu konuda %100 garanti veremem. bb krem gibi kullandığım bile oluyordu bazen. kesinlikle denemeye değer, bayılıyorum bayılıyorum!!!

4 ocak 11:58

127. bendekinin bozuk olduğunu sandığım concealer. ürünü almak için paketini sıktığımda önce yağ ile karışık bir sıvı geliyor. onu biraz akıttıktan sonra ürüne ulaşabiliyorum. durum böyle olunca da elim kendisine hiç gitmiyor, özellikle maybelline fit me varken. üzdün note.

23 aralık 2018 20:22

5

126. Daha hiç kimsenin keşfetmediği dönemde keşfetmiştim miniğimi. Hey gidi o zamanlar ucuzdu, indirimlerde bile her yerde bulunabiliyordu. Sonra youtube dünyasında yayılmasıyla hem fiyatı arttı hem de bulunabilirliği azaldı.

Yapısı sürümü renkleri her şeyiyle EF-SA-NE. Kaç kişiye önerdiysem hepsi aldı ve hepsi memnun kaldı. Ben 2 numarasını kullanıyorum ki tenim baya açıktır. Bence almadan önce iyice bir kontrol edin 1 numara ile hayalete dönebilirsiniz.

20 kasım 2018 10:56

125. Sevmedim. Gözümde aleji yaptı. Renk skalası çok kısıtlı. Genetik göz altı morluguna sahibim ve bunu sürdügümde göz altlarım resmen gri oluyor. Çizgilerime de doldu. Kötü yani bence

7 kasım 2018 14:05

3

124. ilk kapatıcım değil ama buranın gazına gelerek aldığım kapatıcılardan. bundan daha önce hep stick kullanmıştım, ilk likit kapatıcım kendisi.

- ilk başlarda aplikatörüyle sürmeye çalışıyordum ama berabet ötesi bir görünüm oluyordu, bildiğiniz badana. zaten bir damlası bile fazla geliyor. üstelik yaz sonu o kadar güneş gördükten sonra gidip 01ini alınca göz altlarıma sapsarı kaldı. burası benim hatam tabii.

- daha sonra aplikatörünü çıkarıp attım, sol elime az miktarda alıp parmağımın ucuna yedirip, bir müddet bekleyip azıcık sabitlenecek gibi olduğunda sürüyorum. göz altlarını güzel nemlendirirseniz bu şekilde güzel oturuyor.

- sabitlenme ve uçup gitme sorunları yok. ama sürümü çok zor ve maalesef göz altlarımın morluklarını sürdükten sonra bile görüyorum. yani morluğun üstüne açık renk bir şey sürdüğüm çok belli oluyor. hatta fotoğraf çektirdiğimde fark ettim ki göz altlarım cildime göre oldukça sarı, ki ben güya sıcak alt tonlu olduğumu düşünüyordum.

özetle; hem benim yanlış renk tercihim, hem de bu denli kullanım zorluğundan sonra bir şekilde bitirmeye çalıştığım, bitirdiğimdeyse muhtemelen almayacağım bir kapatıcı. ten makyajı olmaksızın kullanımı pek mümkün değil gibi görünüyor.

7 kasım 2018 13:26

123. Muhtemelen sadece benim beğenmediğim kapatıcı. Piyasada az satılan pembe  alttonlu kapatıcılardan biri diye almıştım. 01 numarasını kullanıyorum. Çok bereketli bir ürün maalesef hala bitiremedim. Kullanılmayacak gibi değil ama bir daha almam. Bir kere benim tenim çok beyaz olmasına rağmen 01’i bana bile açık geldi. Ama 02’si de koyu yani ortası yok hiçbir şekilde. Ayrıca pudralı bir yapısı olduğundan göz altlarımı kuruttu çizgilerime doldu ki benim yüzüm çok yağlıdır.

27 ekim 2018 19:46

122. Aşığım. Yuzumdeki tüm o yorgunluk belirtisini bir dakikada kaldırıyor stokluyorum ya biter ve ortada kalırsam diye

22 ekim 2018 19:47

121. Ne arkadaşlarımın ne de satış danışmanının öve öve bitiremediği concealer. 4 kere denedim gözlerimin altı yanık gibi kızarıp geriliyor. Bir daha töbe dokunmam, kimseye tabsiye etmiyorum.

22 ekim 2018 02:14