yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (163)
  • oylar (41)
  • medya (2)
  3

  163. Note markasının ten ürünleri çokça övüldüğünden bb concealer ürününü denemek uzun zamandır aklımdaydı, gratiste de indirimde görünce bir şans vermek istedim, ürünün başındaki metal aparat ürünü uygularken soğuk bir his veriyor bu da şişkinliği bir nebze de olsa azaltıyor, yapısı oldukça sıvı bu benim sevdiğim bir özellik olmadı, bendeki numarası 03 aslında çok koyu tenli değilim ama diğer iki rengi de fazla  açık kaldı ürünü elinize uyguladığınızda pembe alt tonlu olduğunu görebilirsiniz ancak yüzünüze uyguladığınızda grimsi bir renk oluveriyor, aydınlık bir görüntü oluşturmak şöyle dursun aksine daha da koyu ve kirli bir görüntüye sebep oldu bende, bu sebeple fazla kullanamadan Gardrops a koyulanlar arasına girdi, concealer den beklentiniz kapatıcılıksa ten renginize uyan bir rengi iş görür ancak kesinlikle aydınlık bir görüntü beklemeyin en azından 03 renginden. 

  7 eylül 18:20

  5

  162. İçeriğinin temizliğini yeni öğrendiğim ve epey rahatladığım ürün. 2 yıldır aralıksız heer gün kullandım ve göz çevremde herhangi bir kuruluk yaşamadım. Yapısı çok güzel yumuşacık ve kendisi sabitlenebiliyor ama ben pudralamayı tercih ediyorum. Parmakla en iyi uygulandığını düşünüyorum. Stoklamalıkk

  24 ağustos 02:27

  161. kaçıncı kez alıyorum bilmiyorum.bendeki 202 numara.aydınlatması filan da yeterli.sürüldüğünde hemen sabitleniyor.kullanmadan önce göz çevremi nemlendiriyorum çünkü nemlendirmediğimde pul pul bi görüntü oluyor ve çizgilere doluyor.

  22 ağustos 22:49

  3

  160. alerjik, akneye meyilli, hassas, karma bi' cildim var, buradaki pozitif yorumlara istinaden denemek istedim çünkü fondöteni bırakma kararı aldım sivilce tedavisinden sonra sadece izler için işe yarar bir şeyler arıyordum, loreal infallible kapatıcı almıştım ama en açık rengini aldığım ve çok yoğun olduğu için tüm yüzümde kullanamıyordum. Normalde kapatıcılarda en açık rengini alırım problemli bir göz altım yok ama bunu yüzüme uygulayacağım için 202 rengini aldım, evet bir süre sonra koyulaşıyor, biraz da mat ama sivilceye neden olmadı, tekrar alır mıyım? sanmıyorum. 

  21 ağustos 20:00 21 ağustos 20:01

  4

  159. Beğenmeyenlerini gördükçe şaşırdığım, şahsen çok sevdiğim kapatıcı. 

  Acaba renkler arasında yapı farkı da mı var diye şüphelenmiyor da değilim açıkçası. Ben 02’yi severek kullandım ve neredeyse bitirdim. Bence yapısı tam kararında, bitişi kadife gibi, kapatıcılık yüksek, kalıcılıksa gayet iyi. Tek dezavantajı bana göre ambalajı. Ürün miktarını ayarlamayı çok zorlaştırdığı gibi ürün biraz bekledikten sonra sıkınca ayrışıyor. Ama bozulduğunu düşünmüyorum, aynen kullanmaya devam ettim, bir şey olmadı. 

  17 ağustos 00:36

  158. İlk kullandığım dönemlerde bende çok beğenmiştim ama son zamanlarda çantaya dökülmesi heryere bulaşması sebebiyle asla kullanışlı bulmadığım concealerdır. 

  14 ağustos 15:13 15 ağustos 00:37

  5

  157. Hayatımın kozmetik ürünü. Yalnızca bununla hayatımı geçirebilirim. Öncesinde mineral olanını kullanıyordum. Onda bir miktar oksitlenme yaşıyordum ancak zaten renkleri açık olduğundan dert etmiyordum çünkü kalıcılığı efsaneydi. Sonra bir indirimde bb olanı çok ucuza görünce aldım 3 numarası kalmamıştı 2sini alayım, zaten hepsi açık renk dedim. Evet 2 numarası bana biraz açık ama mineral olanda yaşadığım oksitlenme bunda olmuyor. Ikisini kolumda deneyip baktım. Bb olanda oksitlenme nerdeyse hiç olmuyor. Yapısı kalın ama az miktarda uygulanırsa sorun yaratmıyor bende. Koyu göz altlarına sahipseniz ve kapatıcılıkla beraber kalıcılık istiyorsanız denemenizi öneririm.

  13 ağustos 19:40

  4

  156. Bu zamana kadar neden bb krem kullanmışım ben dedirtti bana kendisi. Bb kremi sürüp üzerini pudra ile geçtikten birkaç saat sonra yüzüm sanki birşey sürmemişim gibi görünmeye başlar ve parlardı. Bu ürün sayesinde 3-4 saat geçtikten sonra bile yüzüm hala ilk sürdüğüm gibi görünüyor. Ürünü çok az göz altlarıma uyguladıktan sonra kalanını burnumun kenarlarına ve yüzümde lekeli gördüğüm yerlere sürüyorum. Üzerine pudra geçiyorum. Yüzüm daha doğal ve aydınlık görünüyor, hemde lekeler daha iyi kapanıyor.

  13 ağustos 18:43

  155. Arkadaşımın önermesi üzerine aldim iyiki almışım çok güzel küçücük bir nokta yetiyor 1 numarası çok açık beyaza yakın açık tenliyim 2 numara aldim güzel gerçekten ama fiyat şuan biraz fazla

  12 ağustos 13:40 16 ağustos 14:12

  154. Ben de seven tarafta olanlardanım. Evet çabuk sabitleniyor ve bunu kötü bir özellik olarak nitelendirmek yanlış olur. Parmaklarımla uygulayıp pudra kullanmadığım günler çok oldu. Bir damlası bile yoğun geliyor bana, o yüzden siz de boca etmeyen biriyseniz bereketli bir ürün olacak diyebilirim.

  1 ağustos 03:06