yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (17)
  • oylar (4)
  • medya (2)

  17. note markasının, bb serisinden hafif dolgunlaştırma ve dudak pürüzsüzleştirme vaadi olan dudak nemlendiricisi. elimde 01 numara pembe renkli olanı mevcuttu. Tüp içerisinde ve ucunda sünger bir aplikator bulunuyor. pembe olsa da cok açık bir pembe olduğundan ötürü renk vermiyor. Dudağa parlaklık veriyor. içerisinde collagen olduğu belirtilmiş. Ben ürünün o ilaca benzer süt kokusunu hiç ama hiç beğenemediğimden kullamamadım. Benim gibi koku hassasiyeti olanlar da sevmeyeceklerdir diye düşünüyorum. Dolgunlaştırma vaadini yerine getirmese de pürüzsüzleştirdiğini söyleyebilirim. Ruj altına sürülmeyecek kadar da parlak bir ürün olduğunu belirtmeden geçmeyeyim.

  19 mayıs 22:09

  2

  16. Dudağın hatlarını belli ederek dudakları dolgunlaştırmayı vaadeden bir ürün. Bu vaadini yerine getirdiğini düşünmesem de güzel nemlendirdiği için sevmiştim ilk başlarda ve çantama atıp gün içinde sürer oldum. Ama şu an dudaklarım daha önce hiç kurumadığı kadar kurudu birden, kesinlikle bu ürüne bağlıyorum. Nemlendirir gibi gösterirken daha çok kurutan ürünlerden biri.

   Lipgloss gibi olup yapış yapış olmamasını da çok sevmiştim ama uzun vadede dudağımı kurutmasıyla benim için bitmiştir.

  12 kasım 2018 11:45

  15. Bu ürünle birlikte lipgloss görüntüsünü sevmediğimi farkettim. Yapış yapış his yok, nemli his bırakıyor ama çok kötü kokuyor gerçekten çok kötü kokuyor ve yağlı bir şeyler yemişim de ağzımı silmemişim gibi gösteriyor. Trendyol note indiriminden 17,99 gibi bir fiyata almıştım merak edip. 02 numarası var bende ve şeffaf gözüküyor, renk vermiyor. Bir daha alacağım bir ürün değil, kullanım önerisi olan varsa mesaj kutuma bekliyorum, çöp olmasını istemiyorum.

  27 ekim 2018 12:55

  4

  14. Koku hassasiyetim yok ama bunun kokusu iğrenç, uhu gibi kokuyor cidden 404 gibi değil ucuz uhular gibi kokuyor midenizi bulandıran.

  Ama kokusuna rağmen begendim tekrar alırım. Dolgun gösteriyor. Renkli ama çok renk vermiyor. Loreal x balmain koleksiyonundan fever rengi ruj çok turuncu kalıyor tek başına uyguladığımda, bununla üstünden geçiyorum. Birazcık canlılığını kırıp pastelleştiriyor. Kalıcı da yani 1-2 saat götürüyor, normal lip glossdan daha kalıcı.

  20 ekim 2018 16:49

  3

  13. note markasının parlatıcı görüntüsünde dudak ürünü. bende 02 numarası var ve yazları parlatıcı olarak kullanıyorum. diğer parlatıcılar gibi yapış yapış hissinin olmaması da büyük avantaj. kokusundan nefret etsem de yazın günlük kullanımda gayet iş görür ama bitince almam.

  17 haziran 2018 14:00

  12. 03 numarasına sahip olduğum dudak parlatıcımsı şey. 3 rengi var ama bence üçünün de dudaklara renk verdiği söylenemez. dudakları yapış yapış bırakmıyor ama dudakta varlığını hissediyorsunuz. böyle pufişik bir başlığı var, sıktığınızda nokta nokta geliyor o başındaki yastıkçığa. ben bunu dudak kalemiyle çerçevelediğim dudaklarıma sürmeyi seviyorum, bu şekilde bakımlı gösteriyor. Bazen mat rujların üzerinden de geçiyorum hafifçe çünkü dudaklarım yaz kış kurumaya çok müsait. Yumuşacık yaptığını söyleyebilirim fakat çekilmez bir kokusu var. Çok garip nasıl tarif edeyim bilmiyorum. Böyle sahlepimsi sütümsü ama değil öyle bir şey (gizlinot: swh)

  1 haziran 2018 21:35

  11. yaklaşık 6 aydır canım sıkıldı- bir süreyim-amaaan at çekmeceye üçgeninde dönen bir ürün. ben indirimden 15 lira gibi bir fiyata almıştım şimdi 30 lira olmuş, almış başını gitmiş hey yavrum heey.

  ben bu ürüne bir anlam yükleyemedim süslüler, evet ucundaki süngeri güzel evet güzel nemlendiriyor fakat bu fiyatı hak edecek bir corrector'lığını göremedim. nemlendirmekse amaç, çok daha iyi ürünler daha uygun fiyatlara piyasada mevcut.

  3 ağustos 2017 20:38

  10. ben 2 numaralı rengi var fakat ben yukarıda yazılan yorumların aksine kokusuna aşığım, hatta sürünce yiyesim geliyo hep. ucu süngerli olduğu için çok yumuşak bir sürümü var. lip gloss sürülmüş görüntüsü veriyor fakat dudakta yapış yapış bir his bırakmıyor asla. bitince tekrar alacağım ürünler arasında kesinlikle.

  30 mayıs 2017 20:12

  9. (yazar: deli galiba ) nin girdisi üzerine ben de yazmak istedim. Bu markanin lipglossunu almistim o da b vitamini gibi kokuyor. Sanırım genel olarak lipgloss formüllü dudak ürünleri böyle.

  30 mayıs 2017 15:07

  8. Iyi hoş da, b vitamini gibi kokuyor ve o koku hemen geçmiyor.

  Hassasiyetiniz varsa bir daha düşünün.

  30 mayıs 2017 14:41