yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (64)
  • oylar (12)
  • medya (7)
  5

  64. 402 matkiss ve 407 notisme renklerine sahip olduğum rujdur.

  aşırı pigmentli, dudağı kurutmayan silikonlu yumuşak bir yapıdalar. asla sabitlenmiyorlar, ben bu sorunu bir kat sürüp peçete öpüp bir kat daha sürüp tekrar peçete öperek çözdüm. bu rujlarda en sevdiğim şey az sürüp parmakla dağıtınca lip tint görüntüsü vermesi, normal uygulayınca bambaşka bir renk olması. mesela 402'yi az uygulayınca hoş bir pembe, çok uygulayınca nude bir ruj, 407 ise az uygulayınca pembeye yakın bir kırmızı, çok uygulayınca bordomsu bir kırmızı oluyor. 2 rujdan 4-5 farklı görüntü alabiliyorum.

  rujlarla ilgili tek kötü şey bulaşmaları. rüzgar esiyor saçım yüzüme geliyor, aynaya bir bakıyorum yanaklarımda pembe çizgiler var. ya sabır çekip allık niyetine dağıtıyorum onları da.

  5 şubat 18:42 5 şubat 21:43

  63. Milky pink rengini kullanıyorum ve çok seviyorum. Lipgloss olarak sınıflandırılmaması gerektiğini düşünüyorum. Yapısı çok güzel.

  Ben bu ürünü özellikle hiç makyaj yapmadıysam dudağımda bir şeyler olsun istiyorsam veya nude bir ruja ihtiyacım olursa kullanmayı seviyorum.

  13 kasım 2019 15:19

  3

  62. Renklerini çok beğenmem ve yapısını merak sebebiyle aldığım bir ürün .Silikonlu dudakları kurutmayan bir yapısı var .Beni üzen ise dudaktan bir süre sonra taşması (gizlinot: kalem çekerek veya az sürüp parmakla dağıtmayı denememe rağmen olmadı).Oysaki renklerini çok beğenmiştim

  10 eylül 2019 23:42


  2

  61. bende asla mat bitişli olmayan lipgloss. dakikalarca beklesem de sabitlenmiyor. üstelik su içmeye kalkarsam filan vay halime, şişenin ağzına geçiyor tüm ruj. yağ sürmüşüm sanki dudaklarıma gibi bir his sürünce, vıcık vıcık ve kalıcılığı 0. dudağımla asla bütünleşmiyor.

  fırçası çok güzel evet, sürmesi çok kolay, kokusu milkshake gibi bayılıyorum fakat hiçbir şey yemeyeceksem, içmeyeceksem ya da birini öpmeyeceksem kullanabileceğim bir lipgloss. hatta ağzım kuruduğunda dudağımı bile yalamayacaksam...

  bu arada bendeki rengi 401 mat nude. dudağımı yok ediyorum ben bunla. yazın bronzlaştığımda çok yakışıyor orası ayrı. ama keşke 402 ya da 403 no'lu renklerinden birini alsaydım. bitirirsem bir daha almam ama herhalde.

  28 ağustos 2019 22:54

  1

  60. iki yıl önce kırmızı rengini almıştım fakat adını hatırlamıyorum, canlı bir kırmızıydı. hoş bir dokusu vardı ve fırçasıyla sürülüşü de kolaydı. kapağını açıp kapatırken çok bulaşıyordu. dudağı kurutmuyor. kalıcılığı düşük. çok çabuk dağılıp dudak etrafına yayılıyor. ilk kullanışımda birkaç saat sonunda sanki öpüşmüş gibiydim. üstelik yemek yememiş, bir şey içmemiştim. daha sonra evde sürüp dağılmayı test etmek istedim, birkaç saat sonra yine hiçbir şey yiyip içmememe rağmen dudaklarımın dışına doğru yayıldı, ben de anlayamadım. bir daha da asla süremedim. oysa rengini ve dokusunu çok sevmiştim.

  14 ağustos 2019 01:01

  59. 404 jolly ve 412 forever nude renklerini satın aldım ve yoğun matlığı sayesinde gün boyu rahattım rujumu tazeleme hissi veya bulaştı hissi hiç olmadı.Matlaştığında pürüzsüz görünüm sağlıyor diğer mat rujlar gibi pullanmıyor tavsiye ediyorum size

  3 temmuz 2019 10:46

  4

  58. Bende 408 Femme Fatale rengi var.

  Yapısını da rengini de çok beğendim. Yapısı çok yumuşak, krem gibi .

   Dudaklarımı kuruttu ama şikayetçi olacağım kadar çok kurutmadı. Ben sadece  bir süre sonra dudakların iç kısımlarına doğru rengin dolmasından rahatsız oldum . Dış kısımları pembemsi kalıyor , ancak iç kısımlar çok yoğun bir bordo olarak kalıyor, renk adeta oraya doluyor :/

  2 temmuz 2019 11:07 21 kasım 2019 10:32


  57. 401 rengine sahibim. Kokusu bence çok güzel ama koku hassasiyeti olanları rahatsız edebilir karamel-kurabiye gibi kokuyor. Lipgloss olduğu için bulaşması normal bence çok fazla da değil. Ambalajını hiç sevmiyorum sürekli akıtıyor makyaj çantamı kaç kez mahvetti bu yüzden artık yanımda taşıyamıyorum. Açık nude tonlar beni çok solgun gösterir. Bu lipgloss hariç o yüzden daha bir çok seviyorum. Bence yoğun rimelle çok güzel duruyor. Note çok fazla indirime girmiyor ama girdiğinde şans verilmeli diye düşünüyorum.

  ilgili medya:
  1
  17 mayıs 2019 10:33

  2

  56. Lipgloss ismini neden aldığı hakkında hiçbir fikrimin olmadığı (Pigmentleri oldukça yüksek) Note'un sabitlenmeyen likit ruj serisi. (gizlinot: Flormar silk matte ya da Loreal'in çikolata kokan likit ruj serisindeki gibi değil, nyx soft matte gibi gerçekten hiç sabitlenmemesinden bahsediyorum maalesef) Elimdeki renk 414, ten ve dudak rengime göre (koyu buğday tenliyim ve dudaklarım renkli çoğu nude açık duruyor bende) piyasadaki beni en ölü gibi göstermeyen kararındaki nude rengi olduğu için kullanıyorum yoğun göz makyajlarımın tam kurtarıcısı benim için. Benim için ürünün sorunu sürerken tüpünün etrafına efsane bulaşması ve çok bereketsiz bulmam. Her gün düzenli kullansam bir ayda bitirirdim herhalde çünkü tazeleme de istiyor baya, klasik bir mat lipstick kadar bile sabitlendiğini düşünmüyorum. Bu yüzden koyu renkleri arasında 1-2 tonu çok beğensem bile çok bulaştıkları için kullanışsız olacağından almadım. Ancak dudakları nemli tuttuğu için dudakları çok kuruyan ve mat ruj kullanamayanlar tercih edebilir seviceklerdir diye düşünüyorum.

  6 şubat 2019 16:49

  55. 401 ve 405 numarasına sahibim. Yumuşacık dudakta yok gibi bi yapısı var. Ama diğer likit mat rujlar gibi sabitlenmediği için kalıcılığı konusunda bi garanti veremiyorum. İçeriğe dikkat ediyorsanız evet paraben yok ama likit parafin var ve hiç de masum bi madde değil. O yüzden bi daha alacağımı sanmıyorum. İçine paraben koymayıp içeriği temiz etiketi vurmak da biraz şov bence.

  6 temmuz 2018 01:30