1.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21)
  • oylar (1)
  • medya (1)

21. Bir dönem kullanmıştım bunu. Sürüldüğünde cildi mermer gibi düzgün ve pürüzsüz yapıyor da yapısı çok kalın. Hergün kullanılacak bir ürün değil. Ciltte ağırlık yapıyor, bir kaç saat sonra yüzü köpürte köpürte yıkama isteği uyandırıyor. Bir anlık hevesle aldım ve çöpe gitmesin diye nemlendirimce incelterek kullanıp bitirdim, bir daha almam.

12 mart 19:25

20. çok güzel fondöten fakat tüm renk skalası sarı alt tonlu. mutlaka pembe alt tonlu yeni renkler eklemeleri lazım. soğuk alt tonlu ciltleri de düşünün a dostlar!

12 mart 18:39

19. Kalın yapılı kapatıcılığı yüksek bir fondoten yalnız ışıltılı ten sevenler hoşlanmayabilir zira mat bir yapıya sahip. Tesadüfen denemiştim haddinden fazla güzel şey duydum ama aşırı sarı alt tonlu direk soğudum. Kesinlikle kullanamayacağım bir fondoten,byee.

15 şubat 12:52


18. en açık numarası bile aşırı sarı duran çizgilere dolan ve sabitlenmeyen fondöten. bir hafta kadar sadece bu fondöteni kullandım. yüzümde hiç olmadığı kadar kistik ağrılı sivilcelerle uyandım. birkaç ay sonra da yapısı ve kokusu tamamen değişti. direkt çöpü boyladı. bir daha alacağımı sanmıyorum.

15 şubat 12:52

17. Vazgeçilmezim, biriciğim olan, çıktığı günden beri 3 tüp bitirdiğim ve halen 2 tüpü bitmek üzere olan canım fondötenim..

• Fazlasıyla sarı alt tonlu bir fondöten.

• 2 numarasını kullanıyorum. 1 pompa yüzüme fazla geliyor, 0,75 pompa tam oluyor diyebilirim. Tamamen mat, bu yüzden hızlıca yaymak lazım. Sabitleme istemez gibi dursa da sabitlemek gerekiyor. Sabitlemediğimde kolayca bulaşabildiğini gördüm ama sabitlendiğinde oldukça dayanıklı oluyor.

• Birisi bana porselen gibi cilt istiyorum dese direkt bu fondöteni öneririm. Ne zaman sürsem (ki neredeyse hergün kullandığım zamanlar oldu..) fondötenin ne, çok güzel gibi övgüler aldım, hatta hafif uyguladığımda cildim ne güzel övgülerini dahi duydum, fondöten olduğunu anlamadılar bile. Fotoğraflarda harika duruyor, herşeyiyle harika.

• Benim için en en en önemli ve en güzel kısmı, kesinlikle ve kesinlikle sivilce yapmadı. Ve hatta çıkmış olan sivilcelerimi iyileştiriyor.. Belki placebo etkisidir bilmiyorum ama ne zaman bundan başka birşey sürsem ve sivilcem çıksa note süreyim diyorum ve bingo, sivilce kuruyup gidiyor.

• Cakey olmaya çok müsait. Dolayısıyla güzelce nemlendirilmiş cilde güzelce uygulamak, sabitlemek için ağır pudra kullanmamak gerekiyor.

• Kuru ciltlere uyacağını sanmıyorum. Zira kurulukları belli etmeye çok çok müsait.. Normal-yağlı ciltler içinse gayet güzel olur. Normal ciltte ön nemlendirme muhakkak ister.

• Çok bereketli bir ürün, şu an kullandıklarımı alalı 1 yıl rahat olmuştur ve neredeyse hergün kullanmama rağmen içinde 2 3 ay daha gidecek ürün var.

Sonuç: uygulaması biraz zor, yapısı kalın gelebilir fakat alışınca ve frekanslar uyunca bence Türkiye'nin en iyi drugstore fondötenidir kendisi.. Umarım yapısı değişmez de hep böyle kalır..

15 şubat 11:51

16. Bende 03 numarası var. Ten rengimle birebir uyumlu sarı alttonlu bir renk. Kapatıcılığı baya yüksek ve cilt tonunu güzel eşitleyen bir ürün. Karma-yağlı ciltler için uygun. Gerçekten içinde az yağ barındırıyor çoğu fondötene göre ve sürdükten sonra üstünden pudra geçmememe rağmen 8-9 saate kadar yağlanma yapmadı bende. Çok memnun kaldığım bir ürün bittiğinde tekrar almayı düşünüyorum.

20 ocak 15:10

15. Revlon ColorStay Combination/Oily ile oldukça benzer yapıdaki fondöten. Watsons boykotu nedeniyle tanıştık. Revlonda iki rengi karıştırmam gerekiyordu, Noteda direkt şişeden kullanabiliyorum. Belki yarım tık daha kapatıcı ve mat.

18 mart 2017 18:11


14. son günlerdeki favori fondötenim. kapatıcılığı yüksek olan fondötenlere ayrı bir zaafım var ya da ihtiyacım var demeliyim belki de (gizlinot: swh) ve bu föndötenin kapatıcılığı o kadar iyi ki yüzüme baktıkça bakasım geliyor aynanın karşısında.

belki daha önce söylenmiştir ama ilk sürüldüğü andaki duruş bakımından estee lauder double wear etkisi bırakıyor bende. duruş ve kapatıcılık olarak ona muadil diyebilirim ancak kalıcılık yönünden double wearın muadili olacak fondötene henüz rastlamadım.

10 şubat 2017 20:49 28 şubat 2017 19:03

13. Karma cildimi kupkuru yapan ve her seferinde sivilce çıkaran fondöten.Bu ne yaman çelişkidir ?

31 ocak 2017 23:53

12. Haziran ayından beri kullanıyorum. Bir çok özel günde de kullandım fotoğraflarda güzel duruyor. Gerçekten çok iyi nemlendirmek gerekiyor öncesinde cildi. Ben iyi nemlendirmediğimde suratımın pul pul olduğunu gördüm ama fiyatına göre iyi bir fondöten bence

Edit: bu arada karmadan yağlıya dönük cilde sahibim ancak bu ara çok kuru gibi hissediyorum cilt tipim kafayı yedi

22 aralık 2016 20:49 22 aralık 2016 20:51