3.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • oylar (6)
  • medya (1)

25. Beni ciddi anlamda şaşırtan, markanın ten ürünlerine olan on yargımı kırdıran fondoten.

Öncelikle NOTE markası ilk çıktığında patakrem formunda pudra fondotenini edinmiştim. Tabi o zamanlar makyaj temizliğini makyaj temizleme mendiliyle silmek yeter mantığında oturttuğum için de olabilir ama cildim kapalı komedOn ve sivilcelerle dolmuştu, ürünü çöpe atmıştım 3. Kullanımda. O gün bugündür asla note'un hiçbir pudrasına ve fondotenine bakmazdım. Kardeşim bu fondoteni almış geçenlerde, rengi 01 olunca ve tenime uyunca bugün denemek istedim. Yapısını ve kalıcılığını anlamak için de baz kullanmadım.

Öncelikle ürünü önce yanaklarıma minik noktalar halinde sürüp sünger ile dağıttım sonra diğer bölgelere geçtim. Çok az ürün kullandım buna rağmen kapatıcılığı gayet yeterliydi. Kuru bir görüntü oluşturmadı mesela loreal True match uyguladıktan yarım saat geçmeden şu sıcakta bile kurulukları belli edip çizgilere gözeneklere inanılmaz doluyor. Ön yargımı asıl kıran şey ise öğlen sıcağında çıktım şu saatte eve geldim normalde burnumun üstü ve bıyık bölgem terlemekten silinmiş olmalıydı ama hiçbir yerde silinme olmamış, bu kesinlikle harika bi şey. Bu fondöteni alıp kendisini yazlık makyaj rutinimde günlük fondöten ilan etmeyi planlıyorum

1 saat önce

1

24. kullandığım en kalın fondöten. benim için (bkz: çöpe giden ürünler)den biri oldu. zamanında yeni aldığım kırmızı beauty blender'ım ile sürmeyi denedim birkaç kere. beauty blender'ın yuvarlak olan kısmında sarılık bıraktı ve asla temizlenmedi. bunun yüzünden kırmızı sünger oldu sana ucu kırmızı, altı sarı sünger. sürdüğümde ağırlık yaptı, hiç doğal durmadı, sürer sürmez silme isteği uyandırdı.

edit: note'un bütün ten ürünleri gibi sarı alt tonlulara çok uygun. zaten bende buna kanıp satın almıştım.

12 haziran 11:02 12 haziran 11:20

23. yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum, tesadüfen raflarda deneye deneye bu fondötene karar vermiştim.

sanki t bölgemde uzun sürede biraz parlama yaptı gibi ama kontrol altına alınabilecek derecede. onun dışında porselen etkisini beğeniyorum.cilt tonuma tam oturmasını da sevdim.

kendisiyle tanıştığıma memnunum başka bir fondöten arayışına girmezsem sepete atacağım ürünlerden 

11 haziran 09:52


4

22. Elimdeki tüm bb krem ve fondötenlerin renklerinin bana uymaması sonucu bu fondöteni renk olarak deneyip beğendim ve aldım. Yapısı pudralı kalın yapılı bu sayede kapatıcılığı tam istediğim gibi yüksek. İçinde pembelik yok benim gibi sarı alt tonluysanız bulunmaz bir nimet bence. Kalıcılığı saatler sonra da yüzüme baktığımda sabah sürdüğüm gibi durması çok güzel. O kadar beğendim ki yedekledim bile Gratiste %50 indirimde şu an 25 tl ye edinebilirsiniz. Pembe alt tonlu ya da kuru cilt tipine sahipseniz uzak durmanız gerek yalnız.

17 mayıs 10:53

21. Severek kullandığım bi fondöten. Ama kusurlarına gelince açık bi şekilde sayabiliyorum. Sarı alttonlu bir insan olduğum halde yüzümde bazen çok donuk durduğunu hissediyorum. Kapatıcılığı gayet güzel ama şurda sivilcelerim var lekelerim var biraz daha süreyim demekle olmuyo hemen katman katman olmaya başlıyor. Yağlı ciltli olduğum halde dağıtması biraz zaman istiyor.

21 mart 02:08

20. benim gibi sarı alt tonlu beyaz tenliler için bulunmaz nimet ancak iyi nemlendirme gerekiyor. kuru ciltliler bu fondöteni gördüğü an koşarak uzaklaşsın bence. 

19 mart 01:09

19. Bir dönem kullanmıştım bunu. Sürüldüğünde cildi mermer gibi düzgün ve pürüzsüz yapıyor da yapısı çok kalın. Hergün kullanılacak bir ürün değil. Ciltte ağırlık yapıyor, bir kaç saat sonra yüzü köpürte köpürte yıkama isteği uyandırıyor. Bir anlık hevesle aldım ve çöpe gitmesin diye nemlendirimce incelterek kullanıp bitirdim, bir daha almam.

12 mart 19:25


18. çok güzel fondöten fakat tüm renk skalası sarı alt tonlu. mutlaka pembe alt tonlu yeni renkler eklemeleri lazım. soğuk alt tonlu ciltleri de düşünün a dostlar!

12 mart 18:39

17. Kalın yapılı kapatıcılığı yüksek bir fondoten yalnız ışıltılı ten sevenler hoşlanmayabilir zira mat bir yapıya sahip. Tesadüfen denemiştim haddinden fazla güzel şey duydum ama aşırı sarı alt tonlu direk soğudum. Kesinlikle kullanamayacağım bir fondoten,byee.

15 şubat 12:52

16. en açık numarası bile aşırı sarı duran çizgilere dolan ve sabitlenmeyen fondöten. bir hafta kadar sadece bu fondöteni kullandım. yüzümde hiç olmadığı kadar kistik ağrılı sivilcelerle uyandım. birkaç ay sonra da yapısı ve kokusu tamamen değişti. direkt çöpü boyladı. bir daha alacağımı sanmıyorum.

15 şubat 12:52