sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (12)
 • oylar (5)
 • medya (1)
4

12. Geçtiğimiz gratis indiriminden 20tl gibi bir fiyata aldığım mat ruj. Dudakları biraz kurutması ve çatlak çatlak göstermesi dışında rengi ve sürerken ki yapısını çok sevdim. Tüp şeklinde ve ucu süngerli bir ambalajı var. Kullanmadan ince mutlaka sallamak gerektiğine inanıyorum çünkü sallanmadığı zaman renkli bir sıvı geliyor su gibi daha çok. Rujun kendi yapısı krem gibi. Silk matte gibi yoğun bir kremsi yapı değil ama losyon yapısında diyebilirim.

03 rose sorbet rengini kullanıyorum. Medyaya ekliyorum.

ilgili medya:
1
7 ocak 14:23 7 ocak 14:55

11. 03 regini elime sürüp denediğimde fuşyaya yakın bir renkti ama dudağımda sanki dudağımda ruj yokmuş da benim dudağım böyleymiş gibi doğal bir duruşu olduğunu ve my lips but better cümlesini ilk defa yaşadığım bir ruj olduğunu söyleyebilirim. Kokusu da hiç beklenmedik bir şekilde süt kokuyor. 46 tl ye aldım, biraz pahalı olduğunu düşünüyorum. İndirim zamanında gratisten içeri giremeyenlerdenim. Sürdükten biraz sonra üzerinden parmağımda geçtiğimde bulaştığını görünce pek kalıcı olmadığına dair bir güvensizliğim oluştu ama henüz kurumadığı için olabilir. 

Edit: kesinlikle kalıcı değil. Ayrıca kurumadığı için dişlerim, dudaklarımın kenarları hep ruj oluyor. 

2 kasım 2018 17:42 2 kasım 2018 19:25

10. pakette kırmızı dudakta fuşya olan bir tanesini denedikten sonra hüzünle geri bıraktım.

üzgünüm...

22 temmuz 2018 20:06

5

9. bugün 7 numarasını alıp çok memnun kaldığım yeni rujum. ben bunu doğal görünüm için azıcık sıkıp süngeriyle yayarak kullanıyorum ve çok güzel görünüyor. kurutmuyor, canlı görünüyor ve matlığı çok güzel. indirimde stoklayacağım sanırım.

12 temmuz 2018 23:01

8. Özellikle 7 numarasının hastası olduğum likit rujdur. Öncelikle dokusu dudağı yapış yapış bırakmıyor. Ruju normal sürerseniz  rengi tam veriyor ama ben gündelik kullanırken dudağımın ortasına bir miktar likitinden koyup kalanını rujun ucundaki süngerle yayarak daha doğal bir görünüm vermeyi tercih ediyorum.

19 haziran 2018 23:21

7. Güzel rengine rağmen yapısı yüzünden sevemediğim ürün. Fiyatını hak etmiyor bence ben indirimde almıştım buna rağmen verdiğim paraya üzüldüm. Aplikatörü vs. düşünüldüğünde alışılmışın dışında bir ruj, güzel gözüküyordu beni cezbetti ama yapısı kötü. Oysa ne umutluydum. Bende 08 numara queen of the night rengi var. Renk wet n wild cherry bomb muadili hatta bence bir tık daha güzel, daha tok.

Şöyle ki cherry bomb ne kadar tebeşir gibiyse bu ruj da o kadar sıvı ve zerre kurumuyor. Başta yapısı böyle değildi ama. Sürdüğümde gayet kremsi oluyor ve bir süre sonra matlaşıyordu dolayısıyla belli bir ölçüde sabitleniyordu. 3-4 kullanım sonrası yapısı öyle bir hal aldı ki hiç bir şekilde kurumuyor. En son bir baktım saçımı dudağımdan çekerken saç çizik bırakmış dudağımın üstüne sabitlenmemesi yüzünden. Kaç kere dudağımın çevresinde her yere bulaşmış halde buldum sayamadım.

Geçen düşündüm ben bunu nasıl kurutabilirim diye. Aldım elime sürdüm, üstüne kaç kere w7nin makyaj sabitleyicisini sıktım, bir de üstüne dakikalarca saç kurutma makinesi tuttum. Elim yandı ama buna rağmen ruj bana mısın demedi su gibi kıvamıyla kaldı. İşin kötüsü bendeki koyu renk olduğu için bulaşınca kendini hemen belli ediyor ve çok kötü görünüyor. Tavsiyem bence almayın ama illa alacaksanız da açık renklerine yönelin bulaşırsa da çok belli olmaz böylece.

28 nisan 2018 14:18 28 nisan 2018 14:42

6. 4 numaralı rengine sahibim çok güzel bir gülkurusu rengi. Kalıcılığı ve sürümü çok başarılı fakat çok kuruma yaptı bende tekrar alırmıyım hayırrrr

Ekleme yapıyorum 1 ayda ruj bozuldu aplikatörü bir farklı zaten tüp şeklinde ucunda sünger var tüpü sıkıyorsunuz süngerden noktacıklar halinde iki üç yerden ruj çıkıyor  sürüyorsunuz .Neyse efendim geçen gün sürmek istedim ruju tüpü sıktım çok sıvı halde gelmeye başladı ruj yapısı bu herhalde  diye düşündüm çünkü bir kez sürüp çok kuruttu diye bırakmıştım sürdüm yok ruj kesinlikle matlaşmadı sürdüğüm gibi kaldı kıvamı yapış yapış  birşey olmuş eşim sen dudağına ne yaptın diye sordu .İşte böyle süslüler halbuki aşk yaşayabilirdik kendisi ile rengine bayılmıştım

15 ocak 2018 14:51 21 şubat 2018 19:58

5. Nasıl bekletiniz olduğunu bilmiyorum ama ben runaway rengini farklı duruyor diye almıştım. İlk sürümümde rengini beğensemde yapı olarak çok pişman oldım. Bir zaman sonra sabitlenir diye bekledim ama daha 10. dakikada akmaya başladı. Mat durmadın bari akmasaydın. Malesef her yere bulaşmasını hiç beğenmedim.

13 ekim 2017 16:04

4. gülkurusu rengini çok beğendim.. fakat kalıcı değil. rengin güzel olması 5 dakika kalmasından daha önemsiz benim için.

4 ekim 2017 11:47

3. Gulkurusu rengine bayıliyorum (04 runway) ve fakat baska hicbir rujun yapmadigini yaparak dudak icimi iplik iplik uzatiyor... (ay bunu nasil anlatacagimi bilemedim hani beyaz beyaz korkunc duruyor ya)

edit: numarayı düzelttim

4 ekim 2017 00:26 14 aralık 2017 14:31