4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar ()
  • medya (0)
2

11. Nedense bende kokusu değişti iki ay sonra atılacaklar listesine girdi. Oysa yapısı güzel bir rujdu keşke böyle olmasaydın.

10 ağustos 15:25

10. pakette kırmızı dudakta fuşya olan bir tanesini denedikten sonra hüzünle geri bıraktım.

üzgünüm...

22 temmuz 20:06

5

9. bugün 7 numarasını alıp çok memnun kaldığım yeni rujum. ben bunu doğal görünüm için azıcık sıkıp süngeriyle yayarak kullanıyorum ve çok güzel görünüyor. kurutmuyor, canlı görünüyor ve matlığı çok güzel. indirimde stoklayacağım sanırım.

12 temmuz 23:01


8. Özellikle 7 numarasının hastası olduğum likit rujdur. Öncelikle dokusu dudağı yapış yapış bırakmıyor. Ruju normal sürerseniz  rengi tam veriyor ama ben gündelik kullanırken dudağımın ortasına bir miktar likitinden koyup kalanını rujun ucundaki süngerle yayarak daha doğal bir görünüm vermeyi tercih ediyorum.

19 haziran 23:21

7. Güzel rengine rağmen yapısı yüzünden sevemediğim ürün. Fiyatını hak etmiyor bence ben indirimde almıştım buna rağmen verdiğim paraya üzüldüm. Aplikatörü vs. düşünüldüğünde alışılmışın dışında bir ruj, güzel gözüküyordu beni cezbetti ama yapısı kötü. Oysa ne umutluydum. Bende 08 numara queen of the night rengi var. Renk wet n wild cherry bomb muadili hatta bence bir tık daha güzel, daha tok.

Şöyle ki cherry bomb ne kadar tebeşir gibiyse bu ruj da o kadar sıvı ve zerre kurumuyor. Başta yapısı böyle değildi ama. Sürdüğümde gayet kremsi oluyor ve bir süre sonra matlaşıyordu dolayısıyla belli bir ölçüde sabitleniyordu. 3-4 kullanım sonrası yapısı öyle bir hal aldı ki hiç bir şekilde kurumuyor. En son bir baktım saçımı dudağımdan çekerken saç çizik bırakmış dudağımın üstüne sabitlenmemesi yüzünden. Kaç kere dudağımın çevresinde her yere bulaşmış halde buldum sayamadım.

Geçen düşündüm ben bunu nasıl kurutabilirim diye. Aldım elime sürdüm, üstüne kaç kere w7nin makyaj sabitleyicisini sıktım, bir de üstüne dakikalarca saç kurutma makinesi tuttum. Elim yandı ama buna rağmen ruj bana mısın demedi su gibi kıvamıyla kaldı. İşin kötüsü bendeki koyu renk olduğu için bulaşınca kendini hemen belli ediyor ve çok kötü görünüyor. Tavsiyem bence almayın ama illa alacaksanız da açık renklerine yönelin bulaşırsa da çok belli olmaz böylece.

28 nisan 14:18 28 nisan 14:42

5

6. dün gratis'te gezinirken öylesine bu neymiş diye elimi atmamla farkettiğim ürün. testerlarını elimde denedim ve yapısı yumuşacık geldi. merak edip renk olarak da bu bana yakışır dediğim bir rengi aldım ve evde denedim, tek kelimeyle bayıldım. yumuşacık bir yapısı var ve pigmentli. küçücük sünger bir aplikatörü var ve sıkarak ürünü çıkartıyorsunuz. kremsi bir yapısı var, dudağınızda mat duruyor ama likit mat rujların çoğu gibi sabitlenip kurumuyor, o kremsiliği hissediyorsunuz dudağınızda. nemlendiriyor diyemem ama eksta kurutmuyor. bu sabah da evden çıkarken bu ruju sürdüm ve bir şeyler yiyip içmeme rağmen bütün gün dudağımda durdu, tabii biraz soldu ve tazeledim bir kere. kalıcılığını da beğendim yani, ayrıca dudağı kurutmadığı için dudağıma ruj sürdüğümü bile unuttum, o kadar hafif bir yapısı var. bugün eve gelirken diğer renklerine de bakayım dedim ve bir tane daha aldım, onu de evde denedim ve çok yakıştırdım kendime.

ilk aldığım renk 04 runway, bu bana yakışır diye almıştım, yanılmamışım ve hatta nokta atışı yapmışım çünkü dudağımda denediğimde başka bir ruja çok benzettim, çok severek kullandığım the balm meet matte hughes charming'le neredeyse aynı renk. yapısı biraz farklı tabii, yukarıda yazdığım gibi bu kremsi bir ruj ve tam olarak kurumuyor. bugün aldığım ise 05 plum wine rengi, o da koyu pembe/açık berry gibi bir renk(gizlinot: tarif edemedim :() ve dudağı çok canlı gösteriyor. elimde denediklerim arasında 01 numaralı nude rengi de beğendim ama elimde çok nude ruj var diye almak istemedim. 06 numaralı kırmızıdan da tam emin olamadım çünkü tam kırmızıdan ziyade koyu pembe gibi bir renkti, ki o tarz kırmızıları dudağımda çok beğenmiyorum. 03 rose sorbet de elimde deneyince soğuk alttonlu gibi geldi gözüme, o nedenle ona da elim gitmedi. şu an elimdeki iki rujdan çok mutluyum, iyi ki denk gelmişim, sanırım başka renklerini de alacağım ileride.(gizlinot: 01 ve 02'yi gözüme kestirdim)

6 mart 17:48

5. 4 numaralı rengine sahibim çok güzel bir gülkurusu rengi. Kalıcılığı ve sürümü çok başarılı fakat çok kuruma yaptı bende tekrar alırmıyım hayırrrr

Ekleme yapıyorum 1 ayda ruj bozuldu aplikatörü bir farklı zaten tüp şeklinde ucunda sünger var tüpü sıkıyorsunuz süngerden noktacıklar halinde iki üç yerden ruj çıkıyor  sürüyorsunuz .Neyse efendim geçen gün sürmek istedim ruju tüpü sıktım çok sıvı halde gelmeye başladı ruj yapısı bu herhalde  diye düşündüm çünkü bir kez sürüp çok kuruttu diye bırakmıştım sürdüm yok ruj kesinlikle matlaşmadı sürdüğüm gibi kaldı kıvamı yapış yapış  birşey olmuş eşim sen dudağına ne yaptın diye sordu .İşte böyle süslüler halbuki aşk yaşayabilirdik kendisi ile rengine bayılmıştım

15 ocak 14:51 21 şubat 19:58


4. Nasıl bekletiniz olduğunu bilmiyorum ama ben runaway rengini farklı duruyor diye almıştım. İlk sürümümde rengini beğensemde yapı olarak çok pişman oldım. Bir zaman sonra sabitlenir diye bekledim ama daha 10. dakikada akmaya başladı. Mat durmadın bari akmasaydın. Malesef her yere bulaşmasını hiç beğenmedim.

13 ekim 2017 16:04

3. Gulkurusu rengine bayıliyorum (04 runway) ve fakat baska hicbir rujun yapmadigini yaparak dudak icimi iplik iplik uzatiyor... (ay bunu nasil anlatacagimi bilemedim hani beyaz beyaz korkunc duruyor ya)

edit: numarayı düzelttim

4 ekim 2017 00:26 14 aralık 2017 14:31

2. 02 numarasının rengine bayıldığım, note cosmetics in yeni serisi likit mat rujlar. rossmannda elimde denedim, yapısı yumuşacık. biraz dolandım almadan önce, elimi de sildim, kuruma yapmayınca gidip aldım. başka renklerine de bakacağım. flormardan sonra en sevdiğim likit mat ruj oldu, yapısı yumuşak ama kolayca dağılmıyor, ben alır almaz dayanamayıp sürdüm hemen, üstüne arkadaşlarımla yemek yedim, akşam eve dönünce sadece dudağımın ortasında hafif bir renk açılması vardı.

21 haziran 2017 13:07