yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (30)
  • oylar (18)
  • medya (2)
  1

  30. 04 ve 07 olmak üzere iki rengini almıştım zamanında. sürümğ keyifli ve yapısı güzel gibi gelmişti bana ama bayıla bayıla sürüp dışarı çıktığım bi gün sinirden delirdim. asla sabitlenmeyip ruj kendi kendine dudağımdan uçtu ve durduk yere kenarlara doğru taşma yapıp dudağımın orta tarafını soydu. yapısında kokusunda da bir bozulma yok. sürmeden önce çalkalamam gerekiyor çünlü rujun yağı ve pigmenti tüpün içinde ayrılıyor. çalkaladığım halde  bu durum değişmedi. kalıcılığı 3 saniye falan. 

  22 ocak 20:36

  4

  29. Değişik bir ambalaja sahip olduğu için uzun zaman önce iki rengini almıştım. O zamanlar renk skalası çok hoşuma gitmişti. Sürümü inanılmaz keyifli ve kolay. Yapı olarak evet biraz sıvı ve sabitlenmiyor ama az sürünce bir sorun olmuyor bence. Zaten çok pigmentli olduğu için az sürmek daha mantıklı. Ben bu rujun duruşunu beğeniyorum, doğal bir görüntüsü var. Ayrıca çok uzun zamandır elimde olmalarına rağmen yapısında ve kokusunda hiçbir bozulma olmadı.

  14 haziran 2022 17:43

  1

  28. 02 rengini alıp paramı çöpe attığımı düşündüğüm rujumsu. Hiç ama hiç beğenmedim. Dudak çizgilerine inanılmaz doluyor ve dolmuş kısımlar diğer kısımlardan farklı renkte görünüyor. Bunu sürünce buruş buruş dudaklarım oldu. Rengini de çok açık buldum. Ten rengim de oldukça açık ve sarı alt tonlu. Belki alt tonum dolayısıyla renk uyumu kötü olmustur bilemiyorum. Sarı alt tonlular için bunu almadan önce bir denemelerini öneririm.

  Nemlendirme olayını da cozemedim. Çünkü bunu sürünce berbat kuru durdu. Benim için bu deneme hüsran ile ve 60 TL nin çöpe gitmesi ile son buldu çünkü ilk denemeden çöpü boyladı.

  24 mayıs 2022 16:15 24 mayıs 2022 16:19


  5

  27. Diğer mat rujlar vs hikaye. Kahve rengini tek geçerim. Çok yumuşak ve mor alt tonlu değil. Parmakla dağıtınca koyu bordo oluyor tam aradığım renk. Bi ara medya eklicem

  20 haziran 2021 00:28

  26. 03 numarasından çok memnun kaldığım note markasının kadife hisli mat ruj serisi.

  Öncelikle sürümü çok rahat ve sünger aplikatörün biçimi dudak çizgisini takip ederken hiçbir sıkıntı ve taşmaya sebep olmuyor. ilk sürdükten sonra bir süre (30 saniye)ıslak görünümden sonra mat görünüşe bürünüyor. Dudaktaki hissi çok hafif ve o rahatsız olduğumuz mat rujun ağırlığını asla vermiyor, olumsuz yanları ise fazla kalıcı olmaması ve keskin kokusu. Ama yinede kullanış ve renklerinin güzelliği açısından muhakkak çantamda durur kendisi.

  21 nisan 2020 16:11

  5

  25. note mattemoist lipgloss'lara benzer bir formülü var. aynı derecede akışkan, yüksek pigmentli bir ruj. tasarımı alışık olduğumuz şekilde değil, yumuşak bir tüpte ve tüpün ucunda sünger var. herkese hitap edebilecek bir yapı olduğunu düşünmüyorum çünkü gerçekten sıvı, sabitlenmiyor ve bulaşma yapabiliyor ancak ben noteun ruj formüllerini çok beğeniyorum. incecikler, sürdüğünüz zaman varlıklarıyla yoklukları bir.

  bendeki renk 04 runway, benim ten rengim için (notr alt tonlu beyaz ten) tam bir my lips but better ruju. mattemoist lipglossları çok beğendiğim için indirimde görüp bu çeşidini de denemek istedim ve aşık oldum. kesinlikle stoklayacağım bir ruj. ancak tekrar ediyorum, formülü herkese hitap etmeyebilir. bu rujlara ya aşık olursunuz ya nefret edersiniz. yine de bir şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum.

  16 mart 2020 20:01 16 mart 2020 20:01

  5

  24. daha önce 2 numara olanını almıştım, bu renk fazla nude olduğu için yaz aylarında sürmeyi tercih etmeye başladım. geçen gün de 4 numara olanını aldım. özellikle günlük kullanım için çok beğendim.

  yapısını beğenmeyenler olmuş ama galiba dudaktan dudağa fark ediyor. ben dudağımda ruj olduğunu bile unuttum neredeyse, saatler sonra aynaya baktığımda hala ilk sürdüğüm gibi duruyordu. ama ben ruju sürmeden önce altına dudak kalemi de sürmüştüm. sanırım bu kalıcılığını artırıyor.

  11 şubat 2020 11:40


  23. Rossmann indiriminden 04 rengini edindiğim ruj. Kullanımı çok hoşuma gidiyor, dudakları kurutmuyor aksine yumuşatıyor evet uzun bir müddet sabitlenmediği için dağılma yapabilir bu yüzden ellerimi rahatça ağız çevreme değdiremedim. Açık nudelardan ve kiremit renklerinden gına geldiği için ilaç gibi geldi bu renk. İçinde pembelik barındıran kahve-gül kurusu bir renk.

  16 ekim 2019 00:35

  22. 08 numaralı siyah-kırmızı tabanlı bordusunu kullanıyorum ve artık günlük rutinim arasına girdi. Çok uzun süre bişi yiyip içmeyip susuz kalınca kuruyup pütürleşme yaratıyor ama temizleyip yenilemesi çok kolay. Taşmıyor bir katman gibi durmuyor doğal bir renklendirici gibi görünüyor rengi özelikle de çok kenarları doldurmayıp ortaya sürerseniz çok doğal duruyor. Bütün renklerini alasım var

  5 ağustos 2019 12:30

  21. bu ürünü o kadar çok seviyorum ki. ben de 02 numarasını kullandım. dudağa pıt pıt uygulama yapmayı tüm ruju bütün olarak sürmeyi sevmediğim için benim için çok mantıklı bir ürün oldu. dudağı da kurutmuyor,aksine nemlendiriyor bence.

  2 haziran 2019 10:17