3.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (95)
  • oylar (7)
  • medya (9)

95. Renginin güzelliğine aldanıp cinnamon rengini almıştım, beş lirama acıdım resmen. Üç katta opaklaşıyor, kurumak bilmiyor, kalıcılığı ertesi günü bile çıkarmıyor. Çöp bir ürün oldu, note ojelerin başka renklerinde de gözüm kalmıştı ama asla almam bu deneyimden sonra.

16 nisan 16:20

94. bende 37 numarası var ama fırçası aşırı kalın olduğu için asla sürülmüyor. tırnak yataklarım da geniş normalde ama fırça yuvarlak da değil dümdüz ve kapkalın. parama acıdım. bi de bendeki metalik, ışıltılı mı artık her neyse onlardan. fırça izi bırakıyor. sonuç olarak almayın bunu bence.

5 nisan 19:36 5 nisan 19:37

93. Işıltılı ojeleri dalgalanma yaptığı için dikkatli sürmek gerekiyor ama renk skalası güzel gerçekten, rossmann da indirimdeler galiba şuan bakılabilir

14 mart 21:07


92. Renk skalasi cok başarılı. Orijinal renkler barındırıyor ancak kalıcılık açısından drugstore ürünlerinde en başarısız olani. Ertesi gün hemen uçlarından çıkıyor. Hele de ev işi filan yapıyorsanız ayni gun bile cikmaya başlıyor.

14 mart 17:54

91. ojeleri tırnakta çok uzun süre kalıyor. kuruma hızı da diğer markalara göre hızlı diyebilirim. sürümü de kolay.renk skalası da geniş.

son dönem favori ojelerim hep note marka.

14 mart 15:06 14 mart 15:08

90. 39-antique cooper rengi çok güzel bir sedefli mor. fırçası çok kalın sürümü kolay. kalıcılığı da fena değil, tırnaklarım çok kırılgan olduğu sürekli kat kat kırıldığı için, normali nasıl bilemiyorum.

ilgili medya:
1
13 mart 21:10

89. Renk çeşitliliği oldukça fazla olduğu için pek çok zevke hitap ediyor. Özellikle de fırça yapısı kullanımda oldukça kolaylık sağlıyor. Ve ayrıca kısa sürede kuruması da en sevdiğim yanı.

22 şubat 10:30


88. bazı renklerinin yapısı çok güzel ama bazılarınınki berbat. bende antique copper rengi var ki çok güzel bir renk ve yapıda. ama virgin rengi hep fırça izi oluyor yapısı da bir değişik

22 şubat 01:41

87. Ben sevemedim note ojelerini. Rengini iki katta bile beklediğim kadar iyi vermiyor. Ve hemen ertesi gününde ojeler soyulmaya başlıyor bir daha almam.

21 şubat 21:09

86. fırçası tam anlamıyla bir rezalet olan oje markası. fırçada hiçbir ovallik tok tamamen köşeli, ya tırnak diplerimin yarını boyayabiliyorum ya da tırnak diplerimle beraber etlerimi de boyayabiliyorum. bunun dışında kalıcılığı diğer kullandığım tüm ojelerle aynı top coat olmadan 2. gün dayanmıyor, renk skalası gerçekten güzel. ama değer mi bilemeyeceğim fırçasından dolayı

21 şubat 15:31