note oje

3.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (72)
  • oylar (2)
  • medya (7)

72. Yahu fırçası kalın ve kocaman nasıl sürüyorsunuz kızlar bunu benim tırnaklarım da maşallah toynak gibi ama illa taşıyor (gizlinot: Swh)

12 ocak 00:26

71. 3 yıl önce almıştım biri kahvemsi bir bordo, diğeri de metalik bir mordu. hatta renk çeşitlerinde kaybolmuştum da ikiye indirene kadar canım çıkmıştı. bordo olan metalik olana göre biraz daha geç kuruyordu ama onun haricinde hiçbir sıkıntısı yoktu. ki o kadar zaman geçti hala kullanıyorum kurumadılar. fiyatı da 3 lira idi. (gizlinot: ya da 3 civarı ) daha ne isterim.

11 ocak 23:27

70. ucuz oje konusunda flormarın tahtını sarsmış ojeler. renkleri çok çok daha güzel, kalıcılığı da daha iyi.

11 ocak 17:28

1

69. bende de 35 numaralı maroon rengi var ve berbat bir oje. kurumaması yetmezmiş gibi bir de şişedeki rengi vermesi için 3 kat sürmek gerekiyor yani triple trouble. 4.5 liram boşa gitmesin diye gittiği yere kadar süreceğim ama tekrar almam.

10 ocak 18:17


68. Bende hiç böyle sorunlara neden olmadı, ben çok memnunum note ojelerimden. Renge göre formülü mü değişiyor acaba?

5 ocak 08:51

67. kızlar nasıl sürdünüz bunu ya? hem üç kat sürmeme rağmen örtücü değil hem de ertesi günü soyuldu tırnak uçlarımdan. renkleri çok güzel ama yapı oarak bir bu bir de cecile ojeler denediklerimin arasında en kötülerden.

4 ocak 21:14

66. Berry chocolate isimli soluk vişne çürüğü rengi olan ojesini aldım geçenlerde. İlk note ojem hatta note markasına ait ilk ürünüm. Ojenin rengi çok güzel olmasına rağmen sürdüğünüzde yeterince örtücü değil. Zor kuruyor. Ne kadar özenerek sürsem de bi tarafı daha koyu bi tarafı daha açık gibi dalgalanmalı oldu. 4.5-5 lira gibi bi fiyatı vardı. Başka bir ojesini almam herhalde. Ben pek beceremedim sürmeyi.

4 ocak 15:35

65. 39 numaralı ojesini (gizlinot: antique copper) aldığımdan beri elim başka ojeye gitmez oldu. Harika bir renk (gizlinot: metalik bir bakır) ve tek kat sürdüğümde bile rengini veriyor.

22 temmuz 2017 13:35

64. Fırçası kocaman ama baya kocaman ve bu kadar kocaman olmasına rağmen küt. Yani tırnakların dibine ulaşmak, kenarlara bulaştırmadan imkansız gibi. Özellikle serçe parmağa sürmek işkenceye dönüştü. Fırçayı şişeye geri sokmak bile dert hoff. Cıks olmamış.

22 temmuz 2017 11:19

63. maroon, garnet ve adını unuttuğum iki rengine daha sahip olduğum ojelerdir. fırçasının kalınlığı sayesinde hızlı bir şekilde sürebiliyorsunuz. kurumak bilmiyor. ikinci katı hemen sürmem, 5 dakika kadar beklerim ama bir oje hiç mi kurumaz? ikinci katı süreyim dedim bu sefer hiç kurumadı. renk seçeneklerini çok sevmiştim ama artık almaya korkuyorum :) satış noktaları çok az, ben eve shop'ta anca bulabiliyorum. topcoat ile hiç denemedim, belki o zaman hızlı kuruyordur.

11 ocak 2017 02:22