4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (105)
  • oylar (10)
  • medya (9)

105. 43 Oil green isimli parlak hafif yanar dönerli ojesini severek kullanıyorum. Kolay kolay soyulmuyor. Fırçası benim tırnaklarıma biraz büyük geldi ancak kalın fırça sevenlerin beğeneceğini düşünüyorum.

Bence yeşil değil mavi olduğunu da eklemek isterim, renklerle aram çok iyi değil.

ilgili medya:
1
18 temmuz 18:13 18 temmuz 18:17

104. Renklerini gerçekten beğeniyorum.Özellikle 15 ve 50 numaraları.Fakat küçük tırnaklı biri olarak fırçası fazla kalın geliyor. Fazla taşma yapıyor.

15 temmuz 17:44

103. renklerını oldukça beğeniyorum ama yapı olarak bi o kadar kötü buluyorum. fırçasının boyutundan mıdır neden bilmem bir sürdüğüm zaman üst üste iki kat gelen çizgiler aşırı belli oluyor ve düzeltmeye çalışsam da asla renk eşitliği sağlayamıyorum. tek katta saydam kalıyor 2,3  kat sürmek gerek opak olması için.

15 temmuz 09:40


5

102. 11 nolu ojesi o kadar güzel ve doğal duruyor ki, bir süredir başka hiçbir şey kullanamaz oldum. Tırnak yapısıyla da doğru orantılı olarak benimkilerin uzun kısımları beyaz olduğu için sanki french manikür yaptırmışım gibi duruyor. Dayanıklılığı da fena değil, iki kat sürdüğümde soyulmadan üç dört gün gidiyor.

6 temmuz 12:48

101. Bende cinnamon rengi var. Rengi tam olarak adını yansıtıyor,tam bir tarçın ve oldukça orijinal bir renk. Ama kalıcılığı çook kötü. Abartmıyorum 2 kere elimi yıkadım ve uçları gitmişti. Yapısı da değişti çok zaman geçmeden, fırçanın ucundan sünmeye başladı. Sürümü filan kolaydı ama başka markalardaki alternatiflere bakıcam artık.

17 mayıs 18:43

100. sadece dusty rose olanına sahibim. çok tatlı bir lila rengi. alalı daha bir yıl olmamasına rağmen bugün sürmek istediğimde yapısının bozulduğunu fark ettim, böyle yapış yapış garip bir şey olmuş, tırnaklarımın üzerinde topak topak oldu. onun dışında fırçası kalın, sürümü kolay. ilk katta rengini belli ediyor ama ben alışkanlıktan dolayı en az 2 kat sürmeden rahat edemiyorum, ona rağmen 2. gün tırnak uçlarından soyulmaya başlıyor. kuruma süresi orta seviyede. sadece renk skalası ilgi çekici olduğu için alınabilir olduğunu düşünüyorum. ama şimdi düşününce bunun yerine hm ojelerden alırım, bin kat daha iyi, inanılmaz çabuk kuruyor ve benzer veya aynı renkler kesin hm'de vardır. artı indirim zamanı note'un ojelerinin fiyatına inebiliyor bazı renkler.

17 mayıs 17:48

99. Fırçalarının kalınlığı küçük tırnaklarda zorluk yaratıyor. 3 sürüşten sonra 21 numaralı berry chocolate rengi donmaya başladı.

13 mayıs 22:55


98. 14 velvet en sevdiğim ojem forumda beğenen pek olmamış note'u ama benim en memnun kaldığım oje markası diyebilirim, genellikle tek kat sürüyorum ve yetiyorlar.

16 nisan 18:10

97. Özellikle nude renklerine bayıldığım ojelerdir. İlk katta bile çok güzel sonuçlar ortaya çıkıyor. Dezavantaj olarak ise fırçasının biraz kalın olması. Sürerken yanlara bulaşma yapabiliyor. Ama onun dışında sürekli kullandığım(severek) ojelerdir. Toprak tonlarından tutunda sedepli tonlara kadar bütün ojelerde mükemmel sonuç veriyor. Ve ben iki kat sürdüğüm ojelerde bile soyulmayla karşı karşıya kalmadım.

16 nisan 16:29

96. Renginin güzelliğine aldanıp cinnamon rengini almıştım, beş lirama acıdım resmen. Üç katta opaklaşıyor, kurumak bilmiyor, kalıcılığı ertesi günü bile çıkarmıyor. Çöp bir ürün oldu, note ojelerin başka renklerinde de gözüm kalmıştı ama asla almam bu deneyimden sonra.

16 nisan 16:20