3.9
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (98)
  • oylar (9)
  • medya (8)

98. Bende cinnamon rengi var. Rengi tam olarak adını yansıtıyor,tam bir tarçın ve oldukça orijinal bir renk. Ama kalıcılığı çook kötü. Abartmıyorum 2 kere elimi yıkadım ve uçları gitmişti. Yapısı da değişti çok zaman geçmeden, fırçanın ucundan sünmeye başladı. Sürümü filan kolaydı ama başka markalardaki alternatiflere bakıcam artık.

17 mayıs 18:43

97. sadece dusty rose olanına sahibim. çok tatlı bir lila rengi. alalı daha bir yıl olmamasına rağmen bugün sürmek istediğimde yapısının bozulduğunu fark ettim, böyle yapış yapış garip bir şey olmuş, tırnaklarımın üzerinde topak topak oldu. onun dışında fırçası kalın, sürümü kolay. ilk katta rengini belli ediyor ama ben alışkanlıktan dolayı en az 2 kat sürmeden rahat edemiyorum, ona rağmen 2. gün tırnak uçlarından soyulmaya başlıyor. kuruma süresi orta seviyede. sadece renk skalası ilgi çekici olduğu için alınabilir olduğunu düşünüyorum. ama şimdi düşününce bunun yerine hm ojelerden alırım, bin kat daha iyi, inanılmaz çabuk kuruyor ve benzer veya aynı renkler kesin hm'de vardır. artı indirim zamanı note'un ojelerinin fiyatına inebiliyor bazı renkler.

17 mayıs 17:48

96. Fırçalarının kalınlığı küçük tırnaklarda zorluk yaratıyor. 3 sürüşten sonra 21 numaralı berry chocolate rengi donmaya başladı.

13 mayıs 22:55


95. Renginin güzelliğine aldanıp cinnamon rengini almıştım, beş lirama acıdım resmen. Üç katta opaklaşıyor, kurumak bilmiyor, kalıcılığı ertesi günü bile çıkarmıyor. Çöp bir ürün oldu, note ojelerin başka renklerinde de gözüm kalmıştı ama asla almam bu deneyimden sonra.

16 nisan 16:20

94. bende 37 numarası var ama fırçası aşırı kalın olduğu için asla sürülmüyor. tırnak yataklarım da geniş normalde ama fırça yuvarlak da değil dümdüz ve kapkalın. parama acıdım. bi de bendeki metalik, ışıltılı mı artık her neyse onlardan. fırça izi bırakıyor. sonuç olarak almayın bunu bence.

5 nisan 19:36 5 nisan 19:37

93. Işıltılı ojeleri dalgalanma yaptığı için dikkatli sürmek gerekiyor ama renk skalası güzel gerçekten, rossmann da indirimdeler galiba şuan bakılabilir

14 mart 21:07

92. Renk skalasi cok başarılı. Orijinal renkler barındırıyor ancak kalıcılık açısından drugstore ürünlerinde en başarısız olani. Ertesi gün hemen uçlarından çıkıyor. Hele de ev işi filan yapıyorsanız ayni gun bile cikmaya başlıyor.

14 mart 17:54


91. ojeleri tırnakta çok uzun süre kalıyor. kuruma hızı da diğer markalara göre hızlı diyebilirim. sürümü de kolay.renk skalası da geniş.

son dönem favori ojelerim hep note marka.

14 mart 15:06 14 mart 15:08

90. Renk çeşitliliği oldukça fazla olduğu için pek çok zevke hitap ediyor. Özellikle de fırça yapısı kullanımda oldukça kolaylık sağlıyor. Ve ayrıca kısa sürede kuruması da en sevdiğim yanı.

22 şubat 10:30

89. bazı renklerinin yapısı çok güzel ama bazılarınınki berbat. bende antique copper rengi var ki çok güzel bir renk ve yapıda. ama virgin rengi hep fırça izi oluyor yapısı da bir değişik

22 şubat 01:41