3.9
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (119)
  • oylar ()
  • medya (10)

119. Fırçası bana göre biraz geniş geldi ya da tırnaklarımın küçük olması sebebiyle ben taşırıyorum bilemiyorum ancak performans açısından başarılı buluyorum. Nude tonlarında renk skalası oldukça geniş. Hızlı kuruyor ve sağa sola bulaşmıyor. 

2 eylül 12:59

118. 10 numaralı "dark nude" diye bir rengi vardır ki bu ojelerin, hakikaten efsanedir. Fırça şekilleri güzel, bence kolay sürülüyor. her türlü, flormar ojelerinden iyidir.

2 eylül 04:09

2

117. Sözlükte 3.9 almasına şaşırdığım oje. Her ne kadar renk skalası çok geniş olsa da yapısı çok kötü. Rengini belli etmesi için en az 4 kat sürmek gerekiyor. Ayrıca kalıcılık olarak da flormar ve pastele göre daha kötü. Renkleri için alınabilir ama bin kat sürmeye ve üstüne de bir kat koruyucu sürmeye hazırlıklı olmalısınız.

2 eylül 00:09


116. Başarılı bulduğum bir oje markası. Kalıcılığı ve kapatıcılığı bence güzel.

1 eylül 23:00

115. bu ojelerin fırçaları az oval olsa herkes hayranı olurdu eminim. ama fırçalarının hangi akla hizmet küt olduğunu anlayamıyorum. oysa renk skalası çok hoş, sürümü kolay, çizgilenmeyen, kalıcıkları ise pastelden flormardan farklı olmayan ojeler bunlar. ama o fırça yok mu o fırça. genişliği ile sıkıntım yok ama kenarları yüzünden tırnağa tam oturmuyor, taşıyor ve katları belli ediyor. her sürdüğümde sinir krizi geçiriyorum ama renkleri için almaya devam ediyorum işte.

1 eylül 21:12

114. fırçasına ve renklerine bayılmakla birlikte, yapısından nefret ediyorum. haksızlık etmeyeyim ilk birkaç kullanımda iş görüyor. ancak açıldıktan kısa süre sonra yapısı ağdalaşıyor, sürümü çok zorlaşıyor ve kuruması 95848574 saat falan sürüyor. örneğin akşam sürüyorum, sabah uyandığımda hala bozulabiliyor utanmadan. harika renkleri var hatta rengini en sevdiğim oje de bu markaya ait ama o çileye değmez...

1 eylül 02:59

113. Gül kurusu gibi bir rengini sürdüm az evvel. Fırçasını seviyorum ben, tek seferde kolayca sürülüyor. El ve ayaklarımda 2 defa geçtim ve uğraşmadım. Bir top coat da geçtim ve gayet güzel duruyor, opak bir renk..koyu tonlarını da alacağım sanırım, merak ediyorum.

1 eylül 00:21


112. Silver moon(45 numaralı oje) rengine sahip olduğum oje markası. Fırçasının yapısı benim hoşuma gitti çünkü tek katta rengini güzel verebiliyor. Bu yüzden rahatlıkla sürülmesini sevdim. Diğer renklerine şans verebilirim.

27 ağustos 10:26

111. renklerini beğensem bile malesef almaya elimin gitmediği ojeler. fırçası gerçekten zor kullanılıyor, sürümü rahat değil ve ojeyi cizgi cizgi bırakıyor.fırçalarını değiştirseler keşke.

27 ağustos 02:30

110. Metalik rengini alıp, bir kere kullanıp beğenmediğim için kuzenime hediye ettim.

Sonrasında 20 numaralı satin rouge rengine denk geldim, çok beğenerek aldım, çok beğenerek de sürdüm. Kalınlığından şikayetçi değilim, çok beğendim. Kalıcılığı ve fiyatı da iyi gibi geldi bana. Ne bir hava kabarcığı, ne fırça izi oldu. Her ten renginin, her yapıdaki tırnağın kullanırken seveceğini düşündüğüm bir renk oldu. Öneririm.

27 ağustos 00:29