girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (197)
  • medya (17)

197. sadece marka sahibi olmak için marka "yaratan" kişi. bir süre arkadaş takımına reklam için o 200 liralık ürünlerini yollar, daha sonra da yavaş yavaş unutulur gider zaten. onun haricinde bilinmedik bir markanın düz sweatshirtüne o kadar para verecek insan varsa, o insanın aklından şüphe ederim.

dün 17:38

196. turizm mezunu olup parayı basmış ingiltereye gitmiş, sertifikalarını almış güzellik uzmanı oluvermiş.

zengin kocişinin kliniğinde yaptırmadığı işlem kalmamış ama en ateşli doğallık savunucusu oluvermiş.

birilerinin dedikodusunu yapanları sosyal medyadan paylaşmış ama burda hata olanın dedikodu yapmak değil bunu paylaşmak olduğunu savunuvermiş.

sonra da canı sıkılmış benim neyim eksik deyip marka çıkarmış, yine doğallık ayağına hiçbir özelliği olmayan kıyafetlere fahiş fiyatlar da yapıştırıvermiş.

özetle her gün bi farklısını giydiği binlerce liralık ayakkabıları dahil hiçbir şeyini beğenmediğim kadındır. pazardan diyip dalga geçtikleri yerlerden alırım kıyafetlerimi, yine de bunun gibilere beş kuruş kazandırmam.

dün 17:19

195. O beyaz sweat stok dışı kalmış olamaz tamamen algı yönetimi. Memlekette beyaz bicama mı kalmadı

dün 13:41


194. Nur bilen Yavuzer hanımefendiyi ilk defa süslü sözlük sayesinde duydum ve öğrendim, şimdiye kadar bilmemekle bi eksikliğim yokmuş bomboş bir insanmış dümdüz tişört ve sweate 200 lira isteyen, markasının adının güzellik omleti olduğu sosyete çakması kadın

dün 13:26

193. kişi hakkında bir bilgim yok ama marka adı cok ama cok blonde salad cakması gibi geldi :/

dün 10:24

192. Arkadaşlar bence bu fiyatlar yüzünden asıl noktayı kaçırıyoruz.

"beauty omelette" ne ya? Hayatımda duyduğum en kötü marka isimlerinden.

Offfff hani her şeyi geçtim o fiyatlandırmayı yapacağın Markana "çılbır" adını koyarken hiç mi düşünmedin. Olmaz olsun böyle hipsterlık :(

dün 07:52 dün 07:57

191. Beauty omelette markasını satışa açmış instablogger. İki günde yamulmuyor, kırışmıyor demiş, bu fiyatlar o yüzdenmiş vs. Kusura bakma Nur ama lcw’dan 30 tlye o sweatshirtten 8 tane alırım seninkiyle ömrü aynı hatta daha fazla olur. Üstelik 240 tlye o dümdüz kıyafetlerin 8 farklı rengini falan alabilirim. En son çok yakında açıyoruz dediğinde 1.5 yıl önceydi. O kadar zaman geçti 2 ay önce yine çok yakında dedi fakat 2 farklı ürün açmak çok komik olmuş. 

Ayrıca sorarım Nur? Senin ağzı yüzü kaymıyor dediğin tişört iki gün sonra yamulursa para iadesi yapabilecek kadar iddialı mısın mesela? Sana neden güveneyim? Büyük markalarla aynı fiyatta ürünlerin var fakat herhangi bir sorun oluştuğunda hakkını verip veremediğin ortaya çıkacak. 

Ha bir de eskiden Nur için hep iyi şeyler düşünürdüm, ne kadar alımlı, mütevazı biri falan derdim. Artık o sosyal medyada gösterdiği yüzüne inanmıyorum. Merve özkaynak ve banu aydınla yaşadıklarından sonra gözümde bitik durumda. Bir de param var konuşmaları yapmasa da para sayesinde çok yüksek bir egoya sahip olduğunu düşünüyorum. 

dün 04:04


190. Büyük bir heycanla bekliyordum ama gerçekten hayal kırıklığı oldu. İddia ettiğine göre ürünlerinin bu kadar pahalı olmasının sebebi kullanılan malzemeler vs diyor kendisi. Tamam ürünler çok güzel kaliteli duruyor ama o fiyatlar nedir? Oradan bir sweat alacağıma iki tane gapden sweat alırım yıllarca da giyerim. Kusura bakmasın da kimse bir basic parça tişörte,sweatshirte 110-240 tl vermez. Hitap ettiğin kesim belli. Ha veren vardır o da onun ‘mahallesinden’ olan nişantaşı tayfasıdır.

dün 03:38 dün 03:39

189. kendisini uzun zamandır takip ediyorum çünkü hem arada gerçekten faydalı bilgiler veriyor hem de hayvanlar konusunda gösterdiği duyarı takdir ediyorum. 

gelgelelim kendisiyle sürekli çelişen bir insan olduğunu da dile getirmek lazım. ben şöyle kibarım, böyle iyi niyetliyim deyip zamanında ferhan ve begüm'ün merve özkaynak hakkında yaptıkları yorumları yayınlaması bile sıfır iyi niyet, sıfır nezaket. o yorumlarda geçen kelimeleri duyan zarif bir insanın o kaydı binlerce insana servis etmesi imkansız. 

bir diğer olay ise kendinizi sevin, doğal olun deyip yaptırmadığı estetik operasyon kalmaması. insanın kendini sevmesi önemli ben de katılıyorum ama sen doğal değilken tutup neden insanlara ''doğallık en güzeli :)'' mesajları dağıtıyorsun ki? gerek yok. 

beautyomelette markası ise bir süre talep görür, bu tasarım kafasıyla devam ederse de kayıplara karışır diye düşünüyorum. fiyatlara yorum yapamam çünkü o marka sahibinin belirleyeceği bir durum. hedef kitlesini belirlemiş, o yüzden eleştirmek yersiz. 

20 nisan 22:41

188. soru-cevap'ta kendine güvenli insan olmayla ilgili bir soru vardı, herkes altına yazmış düşüncelerini. ben de bu kişiden ters örnek vereyim. nur bilen yavuzer gibi olmayın. fazla kendine güven ancak insanlara kahkaha malzemesi oluyor.

600 iplikli mısır işi nevresim takımı mı alıyoruz arkadaş?

20 nisan 22:35