girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (201)
  • medya (17)

201. İlk takip etmeye başladığımda ne kadar doğal bi kadın demiştim bunu hatırlıyorum.Halbuki şimdi baktığımda her hafta bi şeyler yaptırıyor. Geçen hafta saçını boyattı şimdi kısa kestirmiş.Kendi içinde bir olmamışlık var sanırım ve bu kadar çok değişim onun yaratmaya çalıştığı cool kadın imajını zedeliyor. Bu arada geçenlerde burnumu yaptırıcam falan diye snap atıyordu yaptırdı mı bilmiyorum.

8 mayıs 20:06

200. burada adını görüp baktım instagramına. mesleği estetisyen galiba yine de öncesi-sonrası fotoğraf paylaşmaması cilt bakımı dışında estetik müdehalelere özendirici içeriğinin olmamasını çok taktir ettim.

30 nisan 00:03

199. Nur'cuğum Zara'yla mango'yla kıyaslamayın, çok kaliteli ve maliyetine göre bu fiyatlar çıktı demişsin ve bir ekibinin olmadığını eklemişsin. Pr ekibin yok, pazarlamacın yok, muhasebecin yok, o yok bu yok peki bu fiyatlar olmayan bu kadar şeye rağmen nasıl bu kadar yüksek oluyor? Kıyaslamayın dediğin firmaların bir marka değeri var her şeyden önce. Ve sanmıyorum ki bi kumaşın maliyeti 200 lira olsun. Zira öyle olsa insanlar iş yapamazlar, Türkiye'de tekstil alanında ilerleyemezdi. Ekip masrafın Yok, depo masrafın Yok, reklam masrafın Yok ancak maliyeti bu. Böyle bir yalana nasıl inandın-inanıyorlar anlamıyorum. Kıyaslamak gerekiyorsa mango'dan organik pamuk olan basic t-shirt'ümü 3 senedir giyiyorum taş gibi. Hiçbir tasarımı olmayan, dümdüz ürünlere "marka" açmana mı yanayım o fiyatlara mı yoksa o fiyatları asgari ücretle geçinen insanların kapış kapış almasına mı(yorumlardan anladığım o) 

Ps: bu benim hayalimdi filan demiş, bu zengin kaymak kesimin her istediklerini ölçüp tartmadan yapma şımarıklığı beni benden alıyor. Her istediğini Yapma be kardeşim. Olacak şey var olmayacak şey var. 

29 nisan 00:06


198. sanki dünyanın en sade en doğal en iyi kalpli kadınıymış gibi bir imaj yaratma çabası içinde. fakat aslında son derece şatafatlı bir yaşantısı var. yarattığı imajın aksine sürekli sahip olduklarını -ki sıradan insanlar asla onun sahip olduklarına sahip olamayacak- göze sokma çabası ve aslında artık takıntısı haline gelmiş "görüntüsü". yani doğallıktan yanayım, sıfır makyaj, az olan çoktur falan diye bizi yemesine gülüyorum. kadının giyinme odası büyük ihtimalle bir çoğumuzun yaşadığı evden büyüktür. evet "az olan çoktur... ama sizin için" diyor özetle nur bilen hanım.

28 nisan 13:53

197. Ya kadının estetikleri bi değişik duruyo. Asla çirkin kadın diyemem ama harbiden yüzü bi değişik...

27 nisan 17:37

196. Beyaz tisortu babamin atletine benziyor. Onu alip giysem ayni duracak

27 nisan 17:05

195. Yaz boyu, arayıp da bulamadığım basic parçalar için deli gibi çalışıoz, harika modeller, harika kumaşlar, dediği bunlar mı şimdi?!?!

27 nisan 16:37


194. Aklımda sadece dedikodu snapleri ve berbat ötesi sivri burun terlikleriyle kalmış. 

Marka ismi de fecaat. Ama sorsan moda ikonu. Öff ya, bazen gerçekten tanımadığım insanlara neden bu kadar sinir oluyorum anlamıyorum. Resmen mecbur bırakılıyorum. Omlet nedir ya!?

27 nisan 01:26

193. Süslüde sürekli görüp kim bu kadın diye bir bakayım dedim, benzerlerinden ayıran bir özelliğini bulamadım. markası için de sadece allah akıl fikir versin demek istiyorum. 

26 nisan 13:12

192. vizyonsuz ve gereksiz sosyal medya zımbırtısı. allahım bu kızı gördükçe gerçekten sokağa çıkıp "stop making stupid people famous" diye bağırasım geliyo.

23 nisan 18:50