sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (241)
  • medya (13)

  241. Online mağazasına baktım, bu fiyatları verip de bu kadından alış veriş yapan insanlar cidden var mı diye düşünmeden edemedim. Son derece basit hemen her markada bulunabilecek SWEATSHIRTler bile 300-350 lira. Ayakkabılar hele tam fiyasko, rahatsız olduğunu ekrandan belli, hiç bir özelliği yok, ama fiyatlar dersen 500-650 arasında değişiyor, şaka gibi. Çoğu da güya tükenmiş. İnsanların bu kadar aptal olabileceğini düşünmek istemiyorum.

  17 mayıs 12:59

  240. kendisi tekstil koleksiyonuna hiçbir yerde bulamadığı basic ve pamuklu iç çamaşırı eklemeye karar vermiş.bu kadın bana paranın ne kadar önemli olduğunu hatırlatıyor.veririm parasını sözüm ona piyasada bulamadığım her şeyi yaptırırım %100 karla satarım kendime ait bir dünya kurarım diyor.evcilik gibi güzel iş.

  27 şubat 10:56 27 şubat 14:43

  239. çıkardığı markanın ürün kalitesini bilemeyeceğim, çizme ve çantalarını çok ama çok beğendim. hoş bunun da sebebi piyasada dümdüz olaysız ama kaliteli, sade bir çizme veya çanta bulmanın çok zor olması saçmalığı. her şeyde bir taş toka detay var veya olmayan da fazla klasik tasarımlar. spor olayım ama zarif olayım diyemiyorsun, spor çizmeden bottan anlaşılan postal gibi kaba ayakkabılar. tam da bu boşluğa oturmayı planlayarak girdiği giyim işinde fena olmayan bir çizgi tutturduğunu düşünüyorum amma o ürünler kesinlikle nişantaşından çıkmasın istemiş olacak ki o fiyatları koymuş. çizmenin fiyatı 950 tl, indirime girmiş 570 olmuş. o instagramda sevgi saçtığı, bol bol interaksiyon alımı yaptığı nispeten daha orta sınıf hanımlar o ürünleri almasın istemiş herhalde. bilemiyorum iyi denebilecek bir gelirim olmasına rağmen gidip 600'e kalitesinden emin olamayacağım (yeni bir marka, deneyimleyip yorum yapacak kimse yok ve zaten çok acayip vaatleri de yok o fiyatları hak edecek) bir çift çizme alamam ben. çantanın fiyatı da 450 miydi ben mi öyle tahmin ettim hatırlayamıyorum. özetle fiyatları kasten epey yüksek belirleyip sadece üst sınıfı hedeflediğini düşünüyorum kendisinin.

  26 şubat 18:36 26 şubat 18:37

  238. zeynep in harikalar diyarının son story leri bana kendisini anımsatmıştır. her yerde olan ürünleri yapıp arkasında koca bir emek var bahanesiyle 3-4 kat üstü fiyata satması. adeta tshirtü,  çantayı, ayakkabıyı kendisi bulmuşcasına davranması. bu arada omletinin kremleri o kadar prim almadı galiba pek reklamını yapmadı. kısacası yapmacık bir kadın.

  23 şubat 15:38

  237. instagramdaki call_me_mumsy adlı hesap sonunda nur'un satışa çıkardığı ürünleri eleştirmi.çok şükür birileri içindekileri rahat rahat söyleyebiliyor.

  12 şubat 09:31

  236. İki gün kullandığı çantayı hediye etmesi muazzam bir kasaba kurnazlığı. Üstünde omlet yazan bir çantaya kendisi de 2 günden fazla tahammül edememiş işte. 

  5 şubat 18:42

  235. Yaptırdığı süet çantalar bitmiş yanlış hatırlamıyorsam 750 tl den satıldı onu geçtim attığı story de sokak köpekleri ile ilgilenen bir hesaba mama gönderdiğine dair dekontu atanlar arasında çanta çekilişi yapacağını belirtti ( buraya kadar hiç bir sorun yok)  lakin çekilişe koyacağı çanta kendi kullandığı çanta bir de 2 gün kullandım kirlenmedi falan yazmış.

  İnsanları aptal yerine koyan kişi de tanımı olsun bence

  ilgili medya:
  1
  5 şubat 16:19

  234. tüketimin, mülkiyetçi zihniyetin esiri olmuş "mış" gibi yapan itici bir kadın

  5 şubat 11:09

  233. girdim silinmiş, o halde tekrar edeyim. bu hanımefendi gerekli altyapıya sahip değil. görünmeye çalıştığı ve olduğu kişi arasında metrelerce mesafe var. 

  el emeğiyle taşlanan kotları romantize etmiş, gururla paylaşmış. silikozisten haberi vardır diye düşünüyorum. hayır, bu romantik değil. el emeği göz nuru anneannelerimizin danteli değil. 

  ipek koleksiyonu da yakında geliyormuş, muhteşem haber. 1 gram ipek için 15 ipek böceği kaynar suya atılarak öldürülüyor. Ama hanımefendi gerçek kürk giymiyordu değil mi çünkü hayvansever ama ipek böceği sorun değil. 

  insanların sutyenleriyle, çantalarıyla ilgili yaptığı beşinci sınıf dedikodularına, kısırlı börekli günlerine dönmeli. en çok kendisi gibi göründüğü zamanlar onlar çünkü. ve evet herkes kalbinin emeğini yer ve önüne bak ki araba tutmasın miden bulanmasın gibi lümpen edebiyatı vecizeler ve teşvikiye camiinin avlusunda içe dönüş ve dua kitabı screenshot'ı ve samimiyetsiz gülüş ve debdebeli neo-zengin dekorasyonuna eşlik eden yürek dağlayan arabesk şarkılar ve köpeklerle kahve keyfi çünkü çok hayvansever... 

  1 şubat 14:29

  232. “kocam diye demiyorum çok güzel meme yapar (bende yok gerçi)” yazmış dlfldfjksgk cins bir kadın gerçekten. sen onca sene tıp oku, uzmanlık yap, profesör ol, koç üniversitesinde falan çalış karın da instagramda “kocam çok güzel meme yapar” yazsın. 

  1 şubat 12:01