girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (225)
  • medya (19)

225. sürekli estetik bir şey yaptırıyor cildine sonra lekelerinin fotoğrafını koyuyor barışıkmış gibi sonra yine estetik neden yaptırıyorsun o zaman geçmiyor işte lekelerin.....

5 kasım 17:23

224. doğallık, estetik ve samimiyetiyle ilgili duygu ve düşüncelerim diğer süslülerle aynı o yüzden tekrar tekrar yazmayacağım. tavsiye ettiği ürünlerden zamanında çok fayda sağladım, marka konusunda reklama düşmediği ve doğru bilgiler vermeye çalıştığını düşünüyorum, ama gel gör ki takip edemiyorum iki sebebi var.

Birincisi başka bir süslünün de bahsettiği saçlarını uzatmaya çalışıp sonra gidip kestirmesi iki gün sonra iki parmak uzun hallerini tbt yapıp bu haline mi getirsem demesi sonra al baştan yeniden... yüz hatları güzel bir kadın olarak kısa saçın hemen her hali yakışıyor zaten, kestirdin kullan işte nedir bu saçınla alıp veremediğin?

Bir diğeri ise; zevki ve tarzıyla ilgili şeyleri bir meziyet sanması. nasıl anlatsam bilemedim ama mesela çok sade ve spor bir kıyafetle abartılı bir küpe takması veya resmî sayılacak bir kıyafeti spor bir ayakkabı ile tamamlaması ve bunu gözümüze sokması. yakışmıyor değil, uzun ve zarif bir vücudu var ben taksam/giysem avam duracak bir parçayı çok güzel taşıyabiliyor ama bunu sürekli bugün de sadelikten yanayım, düğünde bile sneaker giyerim vb gibi sarkastik dille kör göze parmak yapması dikkat çekmeye çalışan ergenleri çağrıştırıyor. zaten kendine has sayılacak bir stili var, seveni takip eder, bak bu yan yana gelmeyecek iki parçayı nasıl da kombinlemiş ben de deneyeyim der. ama bunu zorla takipçilerine göstermeye çalışması, her gün attığı story'lerde muhakkak bir iki tanesini bu tip paylaşımlara ayırması ben de aptal yerine konulduğum hissi yarattı, sonuç takibi bırak. 

4 kasım 19:48

223. Samimiyet 0

21 ekim 17:05


222. saçıyla ilgili sürekli kestir uzat şeklinde oylama yapıp, %97 uzat %3 kestir gibi oranlar çıkıp evet uzatıyorum dedikten sonra ertesi gün minik hüsamettin gibi kestiren instagram estetisyeni. eskiden takip ederdim ama artık samimi bulmuyorum. doğallıktan uzak dudakları, burnu nişantaşında ki herhangi bir sokakta göreceğimiz aynı fabrikadan çıkmış tiplere benzedi.

21 ekim 15:39

221. yeni saç modelini küçük besleme dizisindeki lamiaya benzeten bir tek ben miyim acaba dediğim, botoks+dolgu+burun ameliyatı+ adını sayamadığım bir sürü minik müdahale ile doğallık vurgusunun altını önemle çizen instagram ünlüsü.

20 ekim 17:00

220. leke konusunda kendi de sadece baskılanabildiklerini, silinip yok edilemediklerini söylüyor her zaman. o yüzden kurtulamadığı lekeleri benim için bir şeyin göstergesi değil. ammaaaaa.... bir yıl önce güneşten kaçınnnnn, kışın bile gölgede oturunnnn, tü kaka güneş derken bu yaz h-e-r gün güneşlenmiş ve bronzlaşmış, çıtır çıtır kızarmıştır. tutarlılığına hayran kaldım doğrusu. ezelden beri bin tane işlem ve bakım uyguladığı yüzünü, kaşını gözünü örnek göstererek kendinizi sevinnn, kusursuzluk aramayınnn deyip durması zaten sinir bozucuydu. bazı ürün önerileri ve tarz denemeleri hoşuma gitmesine rağmen artık negatif enerji almaya başladığımı farkedip takibi bıraktım, o da kurtuldu ben de.

16 ekim 20:28

219. Çok fransız. Ama bir o kadar da fransız değil....

31 ağustos 13:21


218. instagramı kocası yerine kullanan güzellik bişeysi (nesi hiçbir fikrim yok)

kocasına sorucağı tüm soruları instoş'a sorup egosunu tatmin ediyor.

mesela: saçlarımı böyle mi yapayım şöyle mi yapayım (arada yarım parmak far var)

"bu mu daha çok yakıştı, şu mu" (yani ikisi de yakışıyor da hangisi daha çok yakıştı)

"bunu mu giyeyim şunu mu giyeyim"

bir attention freak olduğuna inanıyorum kendisinin.

bir de yazmazsam içimde kalır: saçlarını kestirip kestirip, çok kısa oldu diye her türlü yağı saça bulayıp, uzayınca geri kestirmek neyin kafası?

30 ağustos 21:40

217. Vasat bir kadın. 

3 ağustos 01:33

216. Estetisyen instagram ünlüsü. Sürekli doğallıktan bahsettiğini, makyaja tu kaka deyip dolgu vb uygulamalardan vazgeçemediğini-türlü çelişkili açıklamalarını süslüler yazmış zaten ama beni asıl şaşırtan lekeleridir. Senin elinin altında medikal estetiğin tüm elemanları olsun; en ileri teknoloji cilt bakım cihazları, en bol sıfırlı fiyattan kremler ama o lekelerle hala başedemiyorsan ( fotoğrafta çok kötü görünüyordu lekeler- hani arada “ ay leke olmuş yüzümde deriz ya 50 kuruşluk büyüklükte lekeli bölgeler için - bu öyle değildi-bariz tüm yüz leke içindeydi) demek ki bu işlere çok da takılmamak lazım. Olacak olan oluyor ve mesleği bakım olanlar bile çözüm bulamıyor 

2 ağustos 21:03 2 ağustos 23:44