yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • medya (2)

  15. Türkiye cumhuriyeti'nin onca yıllık tarihinde en şanslı olan iki kadın oyuncudan biridir. Bir insanın arka arkaya ikinci bahar ve asmalı konak dizilerinde efsane oyuncularla oynayabilmesi ancak milyonda bir denk gelecek bir durumdur. Bunu dizideki eşinin belirtmesiyle "saray gibi olan gözlerine" ne kadar borçludur bilemeyiz. Ancak dizi akışında rolden Çıkmadığına asmalı konak izlediğim şu günlerde ben şahsen ikna oldum. O uçarı asi kızın ürgüp'te o konağa bağlanmasına ikna oldum.

  Diğer şanslı olan 2. kadın oyuncu için (bkz: Özgü namal). O da Arka arkaya yeditepe istanbul ve kurtlar vadisi efsanelerinde yer almıştır.

  Bir daha ne böyle senaryolar gelir ne de o milenyumun eşsiz büyüsü tekrar yeşertilebilir...

  22 şubat 14:15

  14. Yaptırdığı botoksla puf böreğine dönmüş.Sen ne güzeldin, saçını kazıttığında bile bebek gibiydin. naptın kendine be güzel ablam. Değer miydi :')

  14 şubat 2018 01:47

  13. Kösem sultan ı izlerken(gizlinot: Bırakamadığım uyuşturucum muhteşem yüzyıl: /) ne kadın gibi kadın dedim.günümüz güzellik anlayışına uygun bir kilosu yok hep seksiliği zayıflıkla bağdaştırırdım bunu yıktı.daha doğrusu seksiliğin kiloyla alakası olmadığını gösterdi.bir kadın seksiyse her şekilde seksi oluyor.sesi,mimikleri bilmiyorum çok çekici kadın ya.

  20 ocak 2018 14:37 20 ocak 2018 14:38


  12. o kadar ümitsiz, yüzüne bakılmayacak bir kadındır ki küfürbaz barzo erkan'la cima edemediği için geceleri ağlarken çıkardığı hıçkırıklar tee hakkari semalarında duyulmaktadır. (gizlinot: te allam ya)

  (gizlinot: sevişmekle fiziksel tipin alakası yok tabi) (gizlinot: maksat öyle başa böyle tarak olsun)

  tam bir "turkish delight" kendisi. ikinci bahar'dan beri severek izliyorum oyunculuğunu.

  nurgül yeşilçay magazincilerden oyuncularına kadar sürekli mobbinge, gömülmeye dayanamayıp altı üstü "bir" tane açıklama yaptı ama yıllardır bir deri türü olarak takım elbise ile gezen çakma raconcu erkan petekkaya susmuyor. aman tanrım tam bir "modern zaman mağduru". mahalle çaçaronu diye tabir ettiğimiz kişiler bile bu kadar konuşmamıştır.

  kendisine sabır ve metanet diliyorum. zira saldırılar artarak devam edecektir çok büyük ihtimal.

  zaten türkiye'de hangi sektörde "kadın" olmak kolay olmuş ki ...

  16 mart 2016 16:55

  11. Kesinlikle doğru söylediğine inandığım kadındır.

  Aslında hepimizin çevresinde erkan petekkaya'lar var sadece isimleri farklı şişirilmiş, tavan yapmış egoları aynı. Ben de karşılaştım bunlardan biriyle. Özel sektörde çalışanlar da sıkça karşılaşıyorlardır eminim. Bana da mobbing yapıldı, ağladım, yıprandım, kavga ettim hatta psikoloğa bile gittim. Normalde çok sakin işinde gücünde biriyim ama dayanamadım. Bi kişi dışında ki o da başka bi departmandaydı, odamdan kimse de arkamda durmadı o kişiye napıyorsun yahu kendine gel demedi ama bana hep alttan al dediler... hepsi ondan korkuyordu. neden çünkü karşıdaki kabadayıydı çünkü, şirketin gizli sahibiydi(yersen) çünkü o kabaydı çünkü o bir türk erkeği idi çünkü o bir yürüyen egoydu!!!

  Oysa o kişiye azıcık yavşasam ay çok tatlısınız, ay çok akıllısınız bilmem ne bey diyip iki kıkırdasam böyle olmazdı. Hatta o zaman benden iyisi olmazdı.

  Neyse beni kolay lokma sandı o kişi ve hayatının hatasını yaptı. Genel müdür tanıdıktı ben de kimseye söylememiştim daha önce çünkü torpilli görünmek istemiyordum. Sonunda ben bu adamı şikayet ettim. Genel müdür sağ olsun gerekeni yaptı. Peki sonra ne oldu biliyor musunuz? Arkadaşlarım beni ayıpladı. Keşke öyle yapmasaymışım, ayıp olmuşmuş... Ekşide nurgül yeşilçay'ı ayıpladıkları gibi ayıpladılar. İlk çok utanmıştım ama şimdi çok mutluyum iyi ki de yapmışım çünkü hakettiğini buldu kendisi.

  Velhasıl ben nurgül yeşilçay'a inanıyorum. Canına tak etmiş, konuşmuş. Çok da iyi etmiş. Bunlar korktukça insanın üstüne gelirler, resti çekince de çirkefleşirler. Ülkemizde malesef çok fazla erkan petekkaya varken, nurgül yeşilçay gibi cesur kadınlara daha çok ihtiyacımız var. Sadece helal olsun diyorum kendisine.

  15 mart 2016 23:15

  10. çok yetenekli ve güzel bulduğum oyuncu. son projesindeki olaylardan sonrada gerçekten asil bir kadın olduğunu da öğrenmiş oldum.

  uzun zamandır dizi setindeki sorunlarla ilgili haberler çıkıyordu, kendisine karşılık hem medyada hem oyuncu arkadaşı tarafından karalama çalışmaları yapıldıysa da kaç ay tek kelime etmedi ve diziden ayrılıp öyle iddialara yanıt verdi. o yönetmen ve yapım şirketi böyle bir şeyi hak etmese bile diziden ayrılmayı bekleyip konuşması ne kadar profesyonel ve asil olduğunu gösteriyor bence.

  erkan petekkaya'nın aylar boyunca kendisi hakkında ileri geri konuşması ve verdiği röportajlar şimdilik nurgül yeşilçay'ın haklı olduğunu gösteriyor bana göre. bu kadın gayet müstehcen sahnelerde de hem sinemada hem televizyonda onlarca erkekle rol aldı. güzelliğinin kendisi de farkında. cannes film festivaline kaç kere katıldı. o kadar yakışıklı oyuncudan sonra erkan petekkaya tarafından beğenilmeye de hiç ihtiyacı yok.

  diziden ayrıldığı iyi olmuş, kendisinin kösem'de yeri hazır. canan ergüder'i de alsın gelsin.

  bu arada en güzel hali bence (link: http://www.suslusozluk.net/g/nurg%C3%BCl-ye%C5%9Fil%C3%A7ay/17946 eğreti gelin)'deki halidir.

  15 mart 2016 22:42

  9. buradaki resminde miranda kerr'e benzettim.

  15 mart 2016 19:40


  8. Kadın gibi kadın, göte göt diyebiliyor ya en güzeli o, belki insanlara itici gelen nokta bu. erkek egemenliğinin sinsiliğinden bahsetmesi bunu herkesin okuması bilmesi benim için ayrı değerli. üstelik tam anlamıyla sanatkar, ne güzel tablo onlar...

  14 mart 2016 10:27

  7. nurgül yeşilçayın diziden ayrıldıktan sonra yaptığı (link: http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/ayse-arman_12/erkekligini-benim-kadinligim-uzerinden-taclandiramazsin_40067708 reportaj).

  ben de bu kadın bu dizide ne kadar kötü oynuyo diyordum. kadın mutlu değilmiş ki. erkeklik egosuyla onu oynamam bunu oynamam diyen bir oyuncuyla beraber çalışıyormuş neticede.

  bi ara samanyolu tvde bi dizide tıp okuyan türbanlı bi kız öğrencinin haram diye erkek hastalara dokunmam deyişine denk gelmiştim. ikisinin bende bıraktığı etki aynı.

  nurgül yeşilçay kendisini ezdirmemiş. taktir ettim.

  13 mart 2016 20:56

  6. şahsen ne kendisinden ne oyunculuğundan hoşlanmıyorum ama yaşadıkları gerçekten korkunç.

  doğunun bir köyünde herhangi bir kadın da, istanbul'da böyle ünlü ve göz önünde olan insanlar da erkek baskısı ve mobbinge uğruyor.

  bence şu durumda kesinlikle arkasında durulması gereken kadındır.

  susmamasını ve hakkını arayıp kendini savunmasını takdir ettim, helal olsun.

  13 mart 2016 17:16 14 mart 2016 09:57