sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
3.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (11)
 • oylar (2)
 • medya (0)

11. Nemlendirmesini çok beğendim.Cildimi toparladı. Ama fiyatı sebebiyle tekrar alamayacağım.

22 mart 18:01

10. temiz içerikli olarak bildiğimiz nuxe markasının, içeriğinde sudan sonra ikinci içerik olarak en çok “dimethicone” yani silikon barındıran nemlendiricisidir. 

15 ml’lik seyahat boy ürünü hediye olarak gelmişti. bir süredir kullanıyorum. doğrusunu söylemek gerekirse cildimi iyi nemlendirdi ve herhangi bir sivilceye ya da hassasiyete sebep olmadı. belki büyük boyunu alırım içeriğini bir kontrol edeyim dediğimde ise şoka girdim. bu ürün bildiğiniz silikonlu gliserin. piyasada gerçekten içeriği temiz olan aynı vaatleri yerine getiren ve bu fiyat aralığında onlarca krem var.

üzülerek bir daha almayacağım kremdir.

22 mart 16:08

9. kuru cildimi güzel nemlendirdi ve ışıltı verdi.

29 ocak 15:37

8. Sevgili (yazar: savetheunicorn)'un tarafıma hediyesi olan 15 ml. Boyutundaki ürünü bitirdim ve yorumlamak istedim.

Tanım: temiz içerikli sayılamayan bir içerik listesi bulunan ama buna rağmen karma cildimde sivilce ya da hassasiyet yaratmayan güzel bulduğum bir nemlendirici krem.

İlk sürüldüğünde yağlı ve hafif yapışkan bir hissiyat verse de sonrasında cilt tarafından hızlı emiliyor. Hafif bir gözenek küçültme etkisi var bu yüzden hafif ten makyajı yapacağınız günlerde baz görevi de görebiliyor. Akşama doğru bile parlama yapmadı. Cildimde tam olarak emildi ve kese artığı gibi soyulma yapmadı. Vaadi olan canlı görünüm/yorgunluk karşıtı görünümü ise gözenekleri blurlayarak verdiğini düşünüyorum. Nemlendirmesi kuru, normal ve kuruya dönük karma ciltler için kışın yetersiz ancak yazın fena durmayacaktır diye düşünüyorum.

Güzel bir krem deneyimi oldu ancak fiyatı ve bu fiyata rağmen içeriğinin çok da temiz olmaması (gizlinot: talc, mica, yoğun miktarda dimethicone ve alkol ile palm yağı türevleri içeriyormuş) nedeniyle elimdeki nemlendiriciler bittiğinde kendisini satın almayı düşünmüyorum.

13 ocak 11:36 13 ocak 11:41

7. Gece için olanını bir süredir kullanıyorum. Kıvamlı ve parfüm kokusu baskın bir ürün. Karma, kızarmaya müsait cildime herhangi bir yan etkisi olmadı. Nemlendirme konusunda çok emin değilim çünkü fiyat performans kısmında muadillerine fark atar diyemiyorum. Tekrar alır mıyım-hayır. 

4 ocak 14:22

6. Black friday indiriminde aldığım setin içindeki mini boyunu kullanıyorum bir haftadır ve ba-yı-lı-yo-rum. Cildim karma ve bu krem cildimi çok güzel nemlendirip pürüzsüzleştiriyor. Kokusunu ağır bulan olmuş ama ben çok seviyorum kokusunu, sürüp kimin yanına gitsem çok güzel kokuyorsun dediler ama koku hassasiyeti olan süslüler için fazla gelebilir. Mini boyu bitince tam boyunu alacağım kesinlikle.

2 aralık 2018 10:11

5. 1 yıla yakındır kullanıyorum, normal-karmaya dönük cildim var ve bana çok iyi gelen bir nemlendirici oldu. kokusu ve dokusu harika, sürdükten sonra verdiği nemi hissediyorum saatlerce.tekrar indirimde denk gelirsem mutlaka alacağım bir kremdir.

1 ağustos 2018 11:23

4. Yaklaşık 5 Aydır ayıla bayıla kullandığım bir nemlendirici önceleri sadece gece kullanıyordum sonrasında gündüzleri de elim gitmeye başladı hep.Nuxe ürünlerini çok beğeniyorum.kokusu da güzel ağır bir kokusu yok. Kuru ciltli bir insan olarak nemlendirmesi de güzel ve gözlemlediğim kadarıyla cildi aydınlatıp yumuşatıyor. Yağlanma yapmadı bende. Ama ıslak bitişli bir ürün makyaj altına kullanılamıyor.ben cilt makyajını bitirdikten sonra highlighter uygulayacağım bölgeye pıt pıt uygulayıp sonra aydınlatıcıyı yerleştiriyorum banyodan Yeni çıkmış gibi parıl parıl oluyor.

25 mayıs 2018 18:18

3. (gbkz: nuxe huile prodigieuse vücut ve saç yağı) kadar keskin kokusu olmayan yüz ve boyun kremi.

öncelikle belirteyim. koku hassasiyetim ve alerjim olduğu için kuru yağı yüzüme çok nadir uygulayabiliyorum. aynı kokuda da olsa bu krem yağa göre daha az parfüm içeriyor. yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum. yüzümde herhangi bir iritasyona, alejiye sebep olmadı. en sevdiğim özelliğiyse nemlendirici sürdükten sonra yaldır yaldır parlayan veya yağ kusan cildim bu kremden sonra daha mat duruyor. yağlı güreşten yeni çıkmışım gibi parlamıyor cildim. ama daha önce bahsedildiği gibi soğuktan gerim gerim gerilen ciltlere nemlendiriciliği yetmeyecektir.

18 ocak 2017 14:28 18 ocak 2017 14:30

3

2. Güzel nem veriyor ama vazgeçilmez bir ürün değil. makyaj altına kullanılmasını tavsiye etmem. Kaşıma da biraz sürmüşüm ne bir kalem ne bir far kabul etmedi.

Tek sevdiğim yanı nuxe kokusu. Kokusu olmasa sıradan bir krem

22 eylül 2016 23:50